Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Szerintem is,nekem is bosch van benne csak a vizes részen,az is ilyen árba volt,de azért próbálkozz takarítással előtte.

Ha kell diagos okosság szóljál.

okok thx!

tiszta kaki volt mikor vettem motort ugyh akkor volt takaritva de nem bizalom gerjesztö...

csere és max késöbb legépeljük :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És ilyen kell neked.3503ft-tól katalógusszám:1238079

na most van baj az én automba más van és nem is találunk olyan aminek nyitot a belsö fele mint aképen és nem kocka csatlakozos...

opel program se hozza 1re jobb.

1db szám nincs az alkatrészen csak annyi h acr

Link to comment
Megosztás:

Mc-elek Visszább olvastam ,hogy van kapcsolási rajzod corsákhoz. Szeretném ha átküldenéd nekem e-mailbe ha megoldható. Előre is köszönöm a segítséged.

Milyenre gondolsz,nekem ami van az 96-ig immo nélküliek vannak,c12nz,x12sz,c14nz,c14se,c16xe,ezekhez van minden,de immo nélkül.

Ha más kell azt megtudom nézni,de azok 97-08-ig csak azokat nemtom elküldeni.

Link to comment
Megosztás:

voltam csergö-be és volt nekik ami érdekes ábrán a motor oldalán jelzi nem is értem de mind1 gyári 9pénz volt

És van változás,az nem kevés a 9e,a motor oldalába?Nekem a fojtószelepház alatt van ez a hőmérséklet érzékelő.(víz hőmérsékletet mér).

Mindkettő NTC típusú termisztor.

Katalógus számát írd meg légyszi.Csak a kíváncsiság kedvéért.Köszi

Link to comment
Megosztás:

És van változás,az nem kevés a 9e,a motor oldalába?Nekem a fojtószelepház alatt van ez a hőmérséklet érzékelő.(víz hőmérsékletet mér).

Mindkettő NTC típusú termisztor.

Katalógus számát írd meg légyszi.Csak a kíváncsiság kedvéért.Köszi

annyiba jobb h nem rángat be váltásnál talán simább az egész járás.

amit a rajz hozott az a blok oldalán a váltonál van de az nem az ugyh hibás a progijuk.ott is van szenzor de az zárt ez megnyitot levegö szenzor

1238989 sztem ez a száma mert 3 szám van rajta...

Link to comment
Megosztás:

annyiba jobb h nem rángat be váltásnál talán simább az egész járás.

amit a rajz hozott az a blok oldalán a váltonál van de az nem az ugyh hibás a progijuk.ott is van szenzor de az zárt ez megnyitot levegö szenzor

1238989 sztem ez a száma mert 3 szám van rajta...

Valóban ott van,nem is értem.

8892ft nem kevés érte.

már mindegy de a patacsinál 6128ft.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.