Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Nem mondod hogy vettél ilyen sz@rt :) Ezek akkora átverések, alapból semmi értelműk és a legtöbbnek még alapja sincsen! :lol:

Nem.. nem.. nem... :P

Én nem vettem! Mondom, h az autóban találtam a benzin csövön rajta! ;)

Gondolom az előző tulaj!

Na most már, h tudom, h miaz mindjárt kevesebbet fogyaszt az autóm! :lol:

Szerintem add el inkább a francba, mert csak a súlyától többet fogyaszt az autó :)

De a "PETROL BOOSTER erős mágneses tere hatására az üzemanyag-molekulák, gázmolekulák sokkal apróbb cseppekre bomlanak fel, így tökéletesebb lesz az égés."

XD

ui: Sőőőt már jobban is megy!

Link to comment
Megosztás:

Nem.. nem.. nem... :)

Én nem vettem! Mondom, h az autóban találtam a benzin csövön rajta! :lol:

Gondolom az előző tulaj!

Na most már, h tudom, h miaz mindjárt kevesebbet fogyaszt az autóm! :)

Hála isten, hülye aki ilyenre költ :P Inkább betankolom az árát ;)

De a "PETROL BOOSTER erős mágneses tere hatására az üzemanyag-molekulák, gázmolekulák sokkal apróbb cseppekre bomlanak fel, így tökéletesebb lesz az égés."

XD

Na persze, elszorítom a benzincsövet egy kicsit máris kevesebbet eszik, ez kb ennyit takar! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem.. nem.. nem... :)

Én nem vettem! Mondom, h az autóban találtam a benzin csövön rajta! ;)

Gondolom az előző tulaj!

Na most már, h tudom, h miaz mindjárt kevesebbet fogyaszt az autóm! :)

De a "PETROL BOOSTER erős mágneses tere hatására az üzemanyag-molekulák, gázmolekulák sokkal apróbb cseppekre bomlanak fel, így tökéletesebb lesz az égés."

XD

ui: Sőőőt már jobban is megy!

Ismerősöm felszerelt egy ilyet,nyaralás előtt. Több autóval mentek,fogyasztásversenyt is csináltak. Megnyerte.

(éjszaka,miközben a többiek aludtak, belecsusszant egy kannával a tankba :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Haligali!

Köszönöm ám a tanácsokat, olvasom a fórumot csak nem nagyon jut időm meló mellett...holnap megnézi szaki a kocsit, remélem megtalálja a hiba forrását és meg is oldja, mert kicsit már unom, hogy jó autót vettem és mégse jó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

A "karburátornál" hátulra bemegy két kis vékony cső. Azoknak a végén van 1-1 kis gumi pipa. Na az szokott eltörni és ott szív be levegőt.

Köszi, megyek meglesem mi a helyzet.

Egyébként, a vákuumcső nincs a helyén, ez okozhatja esetleg? Vagy annak milyen hatása van?

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! Meg lett húzva az ékszíj, most jónak tűnik...reméljük az is marad. VISZONT, töltök fel egy képet, tudtok-e nekem abban segíteni, hogy találjak ilyen alkatrészt:

m_anyagcs__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

a piros keretes rész számít, ott lóg az a gumi cső, és a bordó keretes részhez kéne mennie elvben, csak hát hiányzik onnan 1-2 dolog, meg a cső is rövid. Tudtok nekem ebbe segíteni? Valakinek eladó oda való darabja van-e. :lol: köszii

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/111121/F_nyk_pek_ww...ltoltes.hu_.jpg

Sikerült letörni, elszakadt a bowden is, szóval most nem tudom felnyitni a motorháztetőt.

Tippek-trükkök, hogy tudnám felnyitni?

Én úgy nyitom most ki a motorháztetőt, hogy lenyomom a szürke műanyag rácsot a kocsi elejénél, benyúlok és a kezemmel húzom el azt a rögzítő kampót. Próbáld meg, hátha így menni fog.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy nyitom most ki a motorháztetőt, hogy lenyomom a szürke műanyag rácsot a kocsi elejénél, benyúlok és a kezemmel húzom el azt a rögzítő kampót. Próbáld meg, hátha így menni fog.

Na, ez megvolt, nincs elöl rács, így könnyen be tudtam nyúlni, 1 órán keresztül próbálkoztam, de ez a cucc, ami letört, ebbe akadt bele a bowden, ez közvetlenül letört és csak 1 kis darab maradt meg rajta. (Lökdöstem csavarhúzóval, meg se moccant, kézzel meg se tudom fogni)

Ha valaki letudja, akkor lefényképezné nekem azt a részt, ami fogja a motorháztetőt (amit húz a bowden), hogy hogy is néz ki. Köszi

Link to comment
Megosztás:

Na, ez megvolt, nincs elöl rács, így könnyen be tudtam nyúlni, 1 órán keresztül próbálkoztam, de ez a cucc, ami letört, ebbe akadt bele a bowden, ez közvetlenül letört és csak 1 kis darab maradt meg rajta. (Lökdöstem csavarhúzóval, meg se moccant, kézzel meg se tudom fogni)

Ha valaki letudja, akkor lefényképezné nekem azt a részt, ami fogja a motorháztetőt (amit húz a bowden), hogy hogy is néz ki. Köszi

A zárhíd alá nyúljál be, ahova a motorháztető akad be, ott kell a rugót jobbra tolni, vagy legalább azt, ami megmaradt belőle.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most nemreg inditom az autot, hidegben eleg nehezen, de beindult es olyan furcsan szolt es remegett mint egy diesel, s szinte le is fulladt. Adtam egy kicsi gazt es utana sem szunt meg. Aztan kialtam a parkolobol es minden rendben volt. Mitol csinalhatta ezt? Nem ment egyik henger, es magatol helyrejott?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.