Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

hy all!

Kérdésem az lenne, hogy ugye egy ideje van olyan probléma a kocsival (c12nz) hogy hosszabb-rövidebb táv megtételekor egyszercsak fullra leesik a fordulat, check lámpa világít és a motor leáll.

Újraindítózásnál van amikor egyből indul van amikor csak 4-5 perc elteltével :P

Most már azt csinálja hogy ha hirtelen leesik a fordulat akkor gázfröccsre vagy helyreáll és megy tovább vagy nem :)

Ha leáll és indítózok, akkor ha beindul akkor durrogó hangot ad ki , össze vissza van a fordulat...

szóval érdekes :P

A másik a ventillátor. Marhára nem akar bekapcsolni sehogysem :P

Cseréltem benne hőgombát hátha az de nem. Direktbe kötve megy szóval a venti az jó.

Tavaly cseréltem elosztófedelet, rotort, gyertyákat stb..

Most itt van a polcon: komplett hengerfejtömítés szett, termosztát, vezérműszíj,feszítőgörgő, vízpumpa, ékszíj, olajcseréhez minden, víz stb..

Kérdésem az lenne hogy ha már úgyis szétkapják a mocit akkor mit vegyek még hozzá amitől ezek a hibák lehetnek ?

Néztem a biztosítéktáblát, a reléket. Azok rendben vannak, nincs megégve a foglalat stb..

Persze hibakódot nem ad ki semmit (otthoni villogtatós módszerrel próbáltam)

Az össze csatlakozót átnéztem, befújkáltam kontakt spray-el stb... de még mindig csinálja :P

Vmi ötlet ?

Köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

hy all! Kérdésem az lenne, hogy ugye egy ideje van olyan probléma a kocsival (c12nz) hogy hosszabb-rövidebb táv megtételekor egyszercsak fullra leesik a fordulat, check lámpa világít és a motor leáll. Újraindítózásnál van amikor egyből indul van amikor csak 4-5 perc elteltével :P Most már azt csinálja hogy ha hirtelen leesik a fordulat akkor gázfröccsre vagy helyreáll és megy tovább vagy nem :) Ha leáll és indítózok, akkor ha beindul akkor durrogó hangot ad ki , össze vissza van a fordulat... szóval érdekes :P A másik a ventillátor. Marhára nem akar bekapcsolni sehogysem :P Cseréltem benne hőgombát hátha az de nem. Direktbe kötve megy szóval a venti az jó. Tavaly cseréltem elosztófedelet, rotort, gyertyákat stb.. Most itt van a polcon: komplett hengerfejtömítés szett, termosztát, vezérműszíj,feszítőgörgő, vízpumpa, ékszíj, olajcseréhez minden, víz stb.. Kérdésem az lenne hogy ha már Úgyis szétkapják a mocit akkor mit vegyek még hozzá amitől ezek a hibák lehetnek ? Néztem a biztosítéktáblát, a reléket. Azok rendben vannak, nincs megégve a foglalat stb.. Persze hibakódot nem ad ki semmit (otthoni villogtatós módszerrel próbáltam) Az össze csatlakozót átnéztem, befÚjkáltam kontakt spray-el stb... de még mindig csinálja :P Vmi ötlet ? Köszi előre is

A motorra menő testkábel rendben ?

Ha durrog aztjelenti hogy nem volt megfelelő gyújtásod , ha jóltudom van az elosztónál 1 kondi aminek ha hibás az érintkezése akkor okozhat ilyesmit....

Link to comment
Megosztás:

A hűtőt kimostad? Az enyémben vastagon állt az iszap, az nem engedte a gombát érzékelni, mert "letakarta" és nem kapcsolt be nekem se a ventilátor. Azóta nagyon jó, nézem a hőmérsékletet és már tudom, mikor fog bekapcsolni, hallom is, szóval nálam ez volt az oka.

Link to comment
Megosztás:

A hűtő majd ha szét lesz kapva teljesen a moci akkor akarom kimosni és akkor kap új vizet is.

Elvileg jó a testkábel, múltkor átnézegettem őket ...

Mc-elek: ez a gyújtással kapcsolatos vmi ugye? Hol lehet megtalálni? gyújtás elosztóban? Ilyenkor csere az elosztó vagy külön is lehet?

Link to comment
Megosztás:

A hűtő majd ha szét lesz kapva teljesen a moci akkor akarom kimosni és akkor kap új vizet is.

Elvileg jó a testkábel, múltkor átnézegettem őket ...

Mc-elek: ilyenről nem is hallottam még. Mi is ez valójában ?

a gyújtás elosztónál keresd :)

megy oda egy vékony kábel ,asszem 3 érintkezős csatlakozó..

alulról van rádugva

ez adja jelet a gyújtásnak .

Link to comment
Megosztás:

a gyújtás elosztónál keresd :)

megy oda egy vékony kábel ,asszem 3 érintkezős csatlakozó..

alulról van rádugva

ez adja jelet a gyújtásnak .

köszönöm, meglesem bár azon kívül h szemrevételezem nemhiszem h sokat tudok vele kezdeni :P

Amúgy ezt külön is lehet cserélni vagy csak kompletten a gyújtáselosztót ?

Link to comment
Megosztás:

köszönöm, meglesem bár azon kívül h szemrevételezem nemhiszem h sokat tudok vele kezdeni :P

Amúgy ezt külön is lehet cserélni vagy csak kompletten a gyújtáselosztót ?

lehet külön cserélni...

de ne az elosztóba keresd ...

hanem az alu házba ahová felpattintod az elosztót

de ez csak egy tip hogy az lehet ;)

Link to comment
Megosztás:

Kedves Kecsab és mindenki, nagyon köszi a segítségeket, hétfőtől kezdjük a hiba keresést egy szerelő haverommal. Majd megírom, hogy mi volt a konkrét probléma. Már nagyon kiváncsi vagyok. Nem régen van b corsám, de eddig volt bajom vele rendesen, pedig egy korához képest valóban jó darab. Milyen lehet a többi...? Na mindegy, remélem, hogy megoldódik hamarosan és főleg azt, hogy nem fog arany árba kerülni.

Link to comment
Megosztás:

Használ valaki Brembo Max Sport féktárcsát? Érdemes megvenni vagy nem tud semmivel vagy annyival többet mint amennyivel drágább?

kecsab: úgy emlékszem E18-as a kulcs mérete, de nem mondom 100%-ra.

Használom március óta, sokkal jobb lett a fékhatás.

Van róla mérésem is, mivel most voltam műszakin, hát a vizsgabiztos szeme gúvadozott... :D

Vedd meg nyugodtan, de azt figyelembe kell venni, hogy a betét gyorsabban fog fogyni.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Kecsab és mindenki, nagyon köszi a segítségeket, hétfőtől kezdjük a hiba keresést egy szerelő haverommal. Majd megírom, hogy mi volt a konkrét probléma. Már nagyon kiváncsi vagyok. Nem régen van b corsám, de eddig volt bajom vele rendesen, pedig egy korához képest valóban jó darab. Milyen lehet a többi...? Na mindegy, remélem, hogy megoldódik hamarosan és főleg azt, hogy nem fog arany árba kerülni.

Vigyázz,mert megkapod,hogy minek jársz ide ha fikázod a békorzát. :hehe:

Tapasztalataim szerint valamirevalókat 400 felett árulják,na azokba beletalicskázol még 2-3kilót akkor már egész jó lesz. (közben nagyon fontos,hogy ne nézz hirdetéseket,mert verheted a fejed a falba,hogy annyiért már szervizkönyves,klímás 10évvel fiatalabb C-corsát,g-astrát adnak.)

A dolog jó oldalát kell nézni: mindent megtanulsz az autodiagnosztikáról,szerelésről még akkor is ha nem akartál.

Link to comment
Megosztás:

Használom március óta, sokkal jobb lett a fékhatás.

Van róla mérésem is, mivel most voltam műszakin, hát a vizsgabiztos szeme gúvadozott... :D

Vedd meg nyugodtan, de azt figyelembe kell venni, hogy a betét gyorsabban fog fogyni.

Na ez jól hangzik akkor lehet megpróbálom mert végülis olyan nagy különbség nincs köztük árban. Betétet is Brembo-t gondoltam hozzá, bár néztem Textar-t is mert azt még olcsóbban tudnám.

Köszi.

kecsab: ez a készlet tuti elég lesz, de holnap meg tudom neked nézni pontosan mekkora méretű kell a főtengelycsavarhoz.

Hakapeszimaki: én is nagyon sokat költöttem a Corsa-ra de kivétel nélkül azért mert meg akartam változtatni valamit az eredetihez képest. Magyarul ha hagytam volna az eredeti állapotában akkor egy fillért sem költöttem volna rá, esetleg műszaki vizsgadíj, olajcsere, ilyesmi. Nekem még soha semmi hiba nem volt vele mióta nálam van, bár nem is megyek sokat. Ja de a 2 küszöböt megcsináltattam mert megjelent rajta némi vakrozsda.

Link to comment
Megosztás:

No,de miért akartál változtatni az eredetihez képest? ööö gondolom ugyanazért amiért én is,mert a 45lovas varrógépmotoros úgy ahogy van gyárilag semmirevaló motor,fék,futómű tekintetében..egyszer legyorsult a lámpánál egy biciklis 30-ig elöl ment. :D

Haverhoz hordanak pár B corsát,kíváncsiságból meg szoktam nézni őket. Legutóbbi x12xe valami 550ftba került,lógó kormánymű,látványosan hegesztett első nyúlvány valami komoly csatt után,lengéscsillapítók összes kuka,gumik kuka,motor gyík tudja miért rángat,hátsó kipufogó kuka,első fékek kuka,kézifék nem volt,fék mélyen fogott vajon miért,küszöbön kezdődik,kuplung a végét járta,difi lógott.extraként meg volt benne központi zár...Kavicsos telepen szinte csak ilyenek vannak kirakva,ezekből a hibákból átlag vásárló max a kéziféket veszi észre,meg esetleg a próbakörön rángat,de az a lemerült akksi vagy egy rossz gyertya miatt van csak a nepper szerint.

Link to comment
Megosztás:

Vigyázz,mert megkapod,hogy minek jársz ide ha fikázod a békorzát. :hehe:

Tapasztalataim szerint valamirevalókat 400 felett árulják,na azokba beletalicskázol még 2-3kilót akkor már egész jó lesz. (közben nagyon fontos,hogy ne nézz hirdetéseket,mert verheted a fejed a falba,hogy annyiért már szervizkönyves,klímás 10évvel fiatalabb C-corsát,g-astrát adnak.)

A dolog jó oldalát kell nézni: mindent megtanulsz az autodiagnosztikáról,szerelésről még akkor is ha nem akartál.

Mer egy C Corsát nem lehet szétrugni 7év alatt...

Link to comment
Megosztás:

kecsab: ez a készlet tuti elég lesz, de holnap meg tudom neked nézni pontosan mekkora méretű kell a főtengelycsavarhoz.

Öööö, izééé.... Már megrendeltem, most utalom a lét érte. Kb. csütörtökön kiderül "élőben", jó lett-e hozzá :) Az ügyeletes mindentudó kolléga arra is válaszol, amit nem kérdeznek, de konkrétumoknál hallgat. tehát saját kockázatra megrendeltem. Remélem, nem kell kiegészítenem, mert akkor még egy hétig áll a ló a ház előtt.

Link to comment
Megosztás:

Öööö, izééé.... Már megrendeltem, most utalom a lét érte. Kb. csütörtökön kiderül "élőben", jó lett-e hozzá :) Az ügyeletes mindentudó kolléga arra is válaszol, amit nem kérdeznek, de konkrétumoknál hallgat. tehát saját kockázatra megrendeltem. Remélem, nem kell kiegészítenem, mert akkor még egy hétig áll a ló a ház előtt.

Az nem jut esetleg az eszedbe,hogy azért nem válaszol senki,mert nem tudják?

Meg amúgy ez egy klubfórum,ahol írogatnak az emberek szabadidejükben,tehát bármiféle számonkérést tartani hogyismondjam pofátlanság.

A "saját kockázat" kifejezéseden úgy röhögtem majd behugyoztam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.