Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricák, ruházat, egyéb csacskaságok:)


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 607
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

komolyan mondom, van egy irodám ahová be kellene jönni és megrendelni, nem a neten írogatni, hogy ez kéne meg az kéne.

Bkori is csak a neten írogat, hogy mi kéne, én meg ló halálába gyártom mert a fórum csak szórakozás nem munka, így nem is nézem mindíg.

Lesz BW matrica estére de csak a korlátozott számban egyenlőre.

Egyedül vagyok, nem megy... :lol:

nade azért belehúzok...mégjobban :rolleyes: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

komolyan mondom, van egy irodám ahová be kellene jönni és megrendelni, nem a neten írogatni, hogy ez kéne meg az kéne.

Na figyu ;)

Dolgozok,(+sztem sokan mások is), és én munkaidőben nem tudok úgy elmenni bárhová is, ahogy Te.

A héten voltam arra, de nem volt ott az autód, így be sem mentem, minek ha úgysem vagy bent... :rolleyes:

A neten írás, meg sztem, sokkal céravezetőbb...

De ha Neked ez gond, akkor hadjuk is a fenébe... ;)

NEM KELL MATRICA!!!!!!!!!!!!!!!!

uff.

Link to comment
Megosztás:

NEM KELL MATRICA!!!!!!!!!!!!!!!!

uff.

így van, ez a megoldás.

Na figyu!

Azért mert a Vectra nincs a ház előtt én még itt lehetek mint most is pl. Tel.

Csabi, tudod, hogy útálom mikor azzal basztatnak, hogy akkor megyek el munkaidőben amikor akarok, és ez nekem milyen jó, de azt senki nem gondolja át, hogy havonta több milliót kell befizetnem mindenféle baromságokra, és ez már nem tetszik annyira senkinek ugye, meg az sem, hogy ezen a héten minden nap 7kor kezdtem, 40 fokban oszlopotfúrok mert ez is a munkám és szombat reggel 7kor indulok Dunavecsére boltdekor, vasárnap reggel 7kor meg Jászkarajenőre Kamiont ragasztani.

ez nem olyan klassz ám, ezt senki nem irígyli tőlem!!! az érem másik oldala.

De Blitz matrica lesz, csak MOTE logót nem tudok már nyomtatni hozzá de következő héten lesz az is.

A szöveges részét ma este mindenki megkaphatja.

ufff.

Link to comment
Megosztás:

így van, ez a megoldás.

Na figyu!

Azért mert a Vectra nincs a ház előtt én még itt lehetek mint most is pl. Tel.

Csabi, tudod, hogy útálom mikor azzal basztatnak, hogy akkor megyek el munkaidőben amikor akarok, és ez nekem milyen jó, de azt senki nem gondolja át, hogy havonta több milliót kell befizetnem mindenféle baromságokra, és ez már nem tetszik annyira senkinek ugye, meg az sem, hogy ezen a héten minden nap 7kor kezdtem, 40 fokban oszlopotfúrok mert ez is a munkám és szombat reggel 7kor indulok Dunavecsére boltdekor, vasárnap reggel 7kor meg Jászkarajenőre Kamiont ragasztani.

ez nem olyan klassz ám, ezt senki nem irígyli tőlem!!! az érem másik oldala.

De Blitz matrica lesz, csak MOTE logót nem tudok már nyomtatni hozzá de következő héten lesz az is.

A szöveges részét ma este mindenki megkaphatja.

ufff.

Komolyan mondom mindjárt sírok! :rolleyes:

Szerintem mivel vezetőségi tag vagy "kötelességed" figyelni a fórumra is félszemmel és nem félvállról venni a dolgot.(nem csak neked szól)

Ha már valaki elvállata a vezetőségi szerepet,akkor ne csak az elején legyen motivációja az ügyintézésre,hanem ez tartson ki.

Ha pedig nincs rá ideje,(meló,család vagy egyéb miatt)akkor meg adja át a stafétabotot olyas valakinek,akinek van lelkesedése még az ügy iránt.

Lehet rosszul látom,de én így gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom mindjárt sírok! :rolleyes:

Szerintem mivel vezetőségi tag vagy "kötelességed" figyelni a fórumra is félszemmel és nem félvállról venni a dolgot.(nem csak neked szól)

Ha már valaki elvállata a vezetőségi szerepet,akkor ne csak az elején legyen motivációja az ügyintézésre,hanem ez tartson ki.

Ha pedig nincs rá ideje,(meló,család vagy egyéb miatt)akkor meg adja át a stafétabotot olyas valakinek,akinek van lelkesedése még az ügy iránt.

Lehet rosszul látom,de én így gondolom.

A stafétabotos kérdésben igazad van.

Abban viszont nics, hogy ha elválalta, csinálja. Ugye gondold át...

Link to comment
Megosztás:

A stafétabotos kérdésben igazad van.

Abban viszont nics, hogy ha elválalta, csinálja. Ugye gondold át...

Magadnak mondasz ellen.

Ha valamit elvállaltál,akkor csináld rendessen vagy add át másnak.

Nem kell ezt túlragozni,nem értem miért fáj átadni a "hatalmat" másnak.

Nem mintha magamnak akarnám,csak akkor inkább legyen olyan kezében a dolog,aki szeretettel csinálja és nem unott pofával,hözöngve,az utolsó pillanatban kapkodva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.