Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricák, ruházat, egyéb csacskaságok:)


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 607
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

mivel furmányosan nem megy még mindig 100%ban a fórum ezen része nekem, én ide írnám, hogy 2 db L és 2 XXL es ha akadna még...

És ugyan még az előző rendszámkeretet, meg matrinyákat sem fizettem ki (Mert Tomi nem mondott árat) szeretnék kérni 1-2 matricát, amit majd felapplikálnék az "új" Rekordomra :) Köszike

Tomi, tényleg a 3 éve megrendelt sapikkal mi a helyzet? :D ;)

1. Gepard 2db xxl, 3 db s

2. Tomi 2db XL

3. GSiCsabi 2db L 2db S

4. Turci 2db m

5. Paja 2db L

6. Udi 1 db L 1 db XL

Link to comment
Megosztás:

mivel furmányosan nem megy még mindig 100%ban a fórum ezen része nekem, én ide írnám, hogy 2 db L és 2 XXL es ha akadna még...

És ugyan még az előző rendszámkeretet, meg matrinyákat sem fizettem ki (Mert Tomi nem mondott árat) szeretnék kérni 1-2 matricát, amit majd felapplikálnék az "új" Rekordomra :) Köszike

Tomi, tényleg a 3 éve megrendelt sapikkal mi a helyzet? :D ;)

Te Gabo, ez a poló kecskeméti feliratos lesz, nem gond?

Ilyen, mint ezeken a képeken, az anyaga és a szabása pedig ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Hát sztem itt Afrikába nagyon úgysem tuddják majd :)

Igazából gondolkoztam azon, hogyha majd rendes tag leszek itt a helyi klubban, akkor vmi cserebere cuccot majd kérek tőletek, de ez még a jövő.. Láttam Greg írt vagy 2005ben nekik anno a fórumra :P Én még csak nézegetem a dolgot, sztem az áprilisi összeröffenésre, ha nem melózom kiugrok oszt osztom a magyar eszet...

Nagy Magyarország Opel jellel matrica édekelne pl :D ;) Meg ilyenek, Tom ebben Tomi a ludas.. meg a sapkában is (amúgy az meg vagy 5 éves ;) ;)

Te Gabo, ez a poló kecskeméti feliratos lesz, nem gond?

Ilyen, mint ezeken a képeken, az anyaga és a szabása pedig ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Akkor:

1. Gepard 2db xxl, 3 db s

2. Tomi 2db XL

3. GSiCsabi 2db L 2db S

4. Turci 2db m

5. Paja 2db L

6. Udi 1 db L 1 db XL

7. Joee 1db XL

8. Gabo 2 db L és 2 XXL

Mivel nem vagyok kecskeméti- de járok oda, még ha csak kamionnal is :D - én is rendelhetek ilyen pólót? Ha igen 1db XL-es szeretnék. Köszi :) !

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Tomi, az jó neked, ha a Blitzen átveszem (és kifizetem) a pólókat amiket megrendeltem? Meg 1 (vagy 2) Blitzes matricát... igen itt is akarom reklámozni.. utána :D Hogy a sok afrikáner tudja, hogy nem vagyunk akárkik :rolleyes:

Vagy utaljak most (számold össze mennyi is az annyi) ? - Hja mi van a 4 éve megrendelt sapkákkal?? Még az egy sem érkezett meg :D de kéne még pár, mert az itteni klubosok adtak nekem helyit, gondoltam "visszainvitálom"... vagy van még valamilyen poló 1-2 darab?

igen de a blitz topikban leírtam olvass vissza! ;)
Link to comment
Megosztás:

Tomi, az jó neked, ha a Blitzen átveszem (és kifizetem) a pólókat amiket megrendeltem? Meg 1 (vagy 2) Blitzes matricát... igen itt is akarom reklámozni.. utána ;) Hogy a sok afrikáner tudja, hogy nem vagyunk akárkik :rolleyes:

Vagy utaljak most (számold össze mennyi is az annyi) ? - Hja mi van a 4 éve megrendelt sapkákkal?? Még az egy sem érkezett meg :D de kéne még pár, mert az itteni klubosok adtak nekem helyit, gondoltam "visszainvitálom"... vagy van még valamilyen poló 1-2 darab?

A 4 db pólód nálam van, kettő kecskeméti 2 sima.

Az árat majd elintézzük, egyelőre többen is lógnak még.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.