Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 months later...

mindenkinek az eladó autómról:

szóval, persze, hogy Zopel lesz...

sokfajta gondolat van, van dizel, van benyás, kicsi, nagy, minden...

ez attól függ elviszik e az asztrát.

sóval:

1.) Voszi GSI Corsája, de ami ellene szól, hogy méretlileg elég kicsi autó....

2.) http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

meg még: diesel Vectrákat néztem, meg találtam 1 db diesel omegát.

szóval az esélyesek: nagyobb benzinesek, de nem a legnagyobb, olyan amit még be lehet vállalni fogyasztásilag,

vagy erős diesel.

Astra 1.8 bventin, vagy 2.0 diesel.

Vectra 1.8 benzin vagy 2.0 diesel

de asszem az omegát nem fogom bevállalni pedig nagyon szeretném...

majd meglátjuk....

Link to comment
Megosztás:

Hát, szép is az a coupe!!! :wink:

(Mondjuk a mostani szerintem praktikusabb. De ha van mellette másik kocsi, akkor király!!)

Szerintem jó választás a coupe és praktikus is.Jó nagy csomagtartója van és a látszat ellenére van hely hátul is.A keret nélküli ajtó meg egyszerüen tökéletes.
Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó választás a coupe és praktikus is.Jó nagy csomagtartója van és a látszat ellenére van hely hátul is.A keret nélküli ajtó meg egyszerüen tökéletes.

Itt megint elég eltérő vélemények lehetnek, minden csak nézőpont kérdése, kinek mi a fontos. Én például nem szívesen rakosgatnám ki-be a hátsó ülésre a babahordozót az első ajtón keresztül :? . :wink:

Link to comment
Megosztás:

Itt megint elég eltérő vélemények lehetnek, minden csak nézőpont kérdése, kinek mi a fontos. Én például nem szívesen rakosgatnám ki-be a hátsó ülésre a babahordozót az első ajtón keresztül :? . :wink:

na nekem ilyen gondom nincs....

gyerek nincs, egy darabig nem is lesz, ugyhogy a 2 ajtós autó nem gond :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval így hát.Hát ilyesmi nekem is mefordult már a fejemben, de soxor.Ami visszatart tőle az az, hogy nem tudnám eladni annyiért, amennyit kapni szeretnék érte.Szal akkor inkább marad.A te géped klímás, jól néz ki, szal elég jók az esélyek, de sztem inkább csak tavasszal.Akkor őrülnek meg a népek.Amúgy az a 2. verzió igazán pofás.Szerintem.Uhuhuné nagyon örülne neki! :lol: te pedig Corsázhatnál tovább! :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

hát erre nem tudom mit irhatnék, ugy hogy megértsd, és ne bátsalak meg....

én ezt választottam.... :lol:

te is választhattad volna ezt :wink:

de ha te a gyerkőcnek jobban örülsz, minthogy egy ilyennel kocsizz, akkor te egy teljes életet élsz, és én vagyok egy kretén, aki még nem vágyódik a gyerkőcre....szóval mindenki olyan életet él amilyet választ magának... bár sokszor nem igy van, de ez most nembaj :lol:

szóval, remélem érted :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát erre nem tudom mit irhatnék, ugy hogy megértsd, és ne bátsalak meg....

szóval, remélem érted :lol:

Értem én! És nem bántasz meg! :wink:

Semmi rosszindulatúság nem volt a megjegyzésemben, remélem nem is tűnt úgy! Oda is tettem egy :wink: -t!

Úgy van, ahogy írtad: Mindenki egye meg azt, amit főzött! Nekem ízlik, amit főztem, igyaz kicsit korán került bele a hús (:wink:) , de ha később jött volna a gyerek akkor sem vettem volna más kocsit, mert nem engedhettem volna meg magamnak (igaz, ezen a pénzen vehettem volna egy leharcolt sportkocsit is, de minek?). Sőt, a kocsi már előbb megvolt, minthogy megtudtam, hogy apa lettem!

Kívánom, hogy majd legyen részetek nektek is egy ilyen kis gyerkőcben! Addig meg kocsikázz olyan kocsival, amilyennel csak akarsz! (Meg utána is!) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.