Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 4 weeks later...
komolyra fordítva biztos lesz konvojozás ;)

Ki is találhatnánk ám, hogy hogy legyen!

Először is kezdődhet a szokásos autópálya/nem autópálya vita. :blink:

Meg valami mindenki számára tartható utazósebességet is kijelölhetnénk... :rolleyes:

Meg hogy mikor találkozunk.

Lurdy parkoló az okés, nem?

Link to comment
Megosztás:

Ótópálya... egyértelmű... és Hernád Tomiékra nem várunk (bar, ha jól emléxem, nem is jelentkeztek :rolleyes: )

Meg Redlájn miatt még be kell szereznem némi Power-Tape-et ;) - csak a biztonság kedvéért

Oks akkor ótópálya! :blink:

Én is viszek szerszámokat, nemtom hogy viselik majd a GSi-k ezt a hosszú utat... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

sacra mikor lenne indulás ? -otópályán :blink:

hozzám befér még 3 ember ha kell...de másnap jövök haza ;)

Hányra kéne leérni?

Szerintem azért a konkrét progik előtt jó lenne körbenyálazni egymás ótóját, az pedig idő. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom, viszem Telo-t! :blink:

Ótópálya... egyértelmű... és Hernád Tomiékra nem várunk (bar, ha jól emléxem, nem is jelentkeztek :rolleyes: )

Meg Redlájn miatt még be kell szereznem némi Power-Tape-et ;) - csak a biztonság kedvéért

Minek az a Tape? Szétesik a géjesi? Vagy a Norbi?

Link to comment
Megosztás:

hééé mivanitt :rolleyes:

felölem lehet konvojozás, én tuti pályán megyek

Mivel 17.00-ra kellene az étterembe érni és mivel helyismeret nemtudom kinek van ezért kb 15.00 lehetne a tali időpontja a lurdynál. Nem tudjuk milyen idő lesz, ki mennyi késik, és mi lesz a pályán, kecsón mennyi idő alatt érünk oda ilyesmi.

Nah most lehet köpködni :blink:

Link to comment
Megosztás:

hééé mivanitt :rolleyes:

felölem lehet konvojozás, én tuti pályán megyek

Mivel 17.00-ra kellene az étterembe érni és mivel helyismeret nemtudom kinek van ezért kb 15.00 lehetne a tali időpontja a lurdynál. Nem tudjuk milyen idő lesz, ki mennyi késik, és mi lesz a pályán, kecsón mennyi idő alatt érünk oda ilyesmi.

Nah most lehet köpködni :blink:

De akkor ott már nem lehet majd kocsibuzulsz, mert nem lesz idő és sötét is lesz.

Vagy az tök mind1?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.