Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Április 21.-én felmérték az Orsi Suzuki Swiftjét, és megrendeltük az Astrát (Classic II, 1.4 16V, sötét szürke metál, 4 ajtós stb). Sajnos (vagy hál' Istennek) nem volt raktáron, így rendelni kellett. Kb 2 hetet mondtak, de közben a gyár leállt, így 5-6 hétre módosult a határidő :lol:

Nem baj, így legalább tutira 2005-ös évjáratú lesz (amik raktáron vannak, azok 2004-esek), és twinportos motorral szerelik.

Ahaaam, akkor ha lassan is, de alakul a dolog.

És vajh, amikor leáll a gyár, akkor eszközölnek módosításokat is, a korábbi tapasztalatok alapján ?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A fogyival most sem stimmel valami...

Kegyetlen büdös a vas, és 11.5 alá nem megy le... :roll:

Alapjáraton 1.6 l/h max lekúszik 1.5-re...de az sok... :roll:

Mondjuk ha nem gond akkor nem foglalkozom vele... :roll:

Legutóbb, amikor mentünk át a hídon és mögötted mentem akkor indulásnál füstölt is egy kicsit. Rem,éljük csak az opel olaj mókázik. Viszpont komoly volt mögötted a Signum! 3.2 V6 volt a hátára írva, de nem nagyon tudott lenyomni. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na az a pici füst elvileg a sok benya miatt van amit kap... :roll:

..legalábbis remélem... :roll:

Elvileg más miatt nem fültölhet, meg olaj sem fogy már, úgyhogy valószínű... :roll:

Vizet szoktad nézni? :twisted: :twisted:

Most vizsgáztam közgázból és nem volt jó!! :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.