Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Pííísta! Szlalom az! :)

Egyébként sajnálattal tudatom, hogy nem indulok a szlalompartyn, mert kicsit elhúzódik a versenyparipán

az újboli motor hacacáré, most éppen szét van húzva a blokk. ;)

Lehet már tudni, hogy mi a hiba oka? "Csak" gyűrű?

Link to comment
Megosztás:

Pííísta! Szlalom az! :)

Egyébként sajnálattal tudatom, hogy nem indulok a szlalompartyn, mert kicsit elhúzódik a versenyparipán

az újboli motor hacacáré, most éppen szét van húzva a blokk. ;)

hát ez tényleg rossz hir

de legalább nézőként kijössz?

többiek, ti nem gurultok ki? mindig nagy móka ;)

Link to comment
Megosztás:

Nézőként ki fogok menni, szinte biztos. ;)

És javaslom aki érez magában kis késztetést, ne habozzon nevezni! Jó alkalom kipróbálni az igazi racsingot! Nem ám mindig csak gyorsulgatni! :)

A motornak a gyűrű a baja, ez szinte biztos. De még pár okosság lesz csinálva Patyi Laci értékes

infói alapján, hogy eltüntessük az ecotec motor gyári hiányosságait az olajlevezetés területén. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A szombati menjünk Érdre buliról volna szó. Loreeval ledumáltam, hogy Pólustól indulunk fél tizkor, és M3-on bemegyünk Hungáriára, és onnan Lurdy. Ott Dinyvel futunk össze, és megyünk tovább ki Érdre. SárgaGSi Zoli is remélem jön valahogy, ha másnem Lurdytól.

Másvalaki a pénteken bulizós szombat reggel nem kapkodós csapathoz csatlakozik esetleg?

Link to comment
Megosztás:

A szombati menjünk Érdre buliról volna szó. Loreeval ledumáltam, hogy Pólustól indulunk fél tizkor, és M3-on bemegyünk Hungáriára, és onnan Lurdy. Ott Dinyvel futunk össze, és megyünk tovább ki Érdre. SárgaGSi Zoli is remélem jön valahogy, ha másnem Lurdytól.

Másvalaki a pénteken bulizós szombat reggel nem kapkodós csapathoz csatlakozik esetleg?

ja ki kéne nézni de holnap tom meg h tok-e menni vagy de....

Jól következtetek h 10 körülre értek Lurdyhoz????

Link to comment
Megosztás:

Loree lehet inkább arra hajlanék hogy legyen a tali csak a Lurdyban 10-kor. Miccólsz? Pici kerülő lenne nekem a Pólus ugyanis. Amúgy a GSi topikba irt hozzászólásodat egyazegyben betettem Kadettklubba remélem nem baj, de pont ezt kérdezte Kadett GSi-vel járó Jánoska, aki itt is gyakran fórumozik.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Loree lehet inkább arra hajlanék hogy legyen a tali csak a Lurdyban 10-kor. Miccólsz? Pici kerülő lenne nekem a Pólus ugyanis. Amúgy a GSi topikba irt hozzászólásodat egyazegyben betettem Kadettklubba remélem nem baj, de pont ezt kérdezte Kadett GSi-vel járó Jánoska, aki itt is gyakran fórumozik.

Üdv

OK legyen a Lurdynál 10-kor.

A hozzászólást nyugodtan rakd be és egyáltalán nem baj.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
hello!

Egy jó ism. autóvásárlásban gondolkodik és meg kéne nézni és feltenni néhány kellemetlen kérdést az eladónak, h valójában milyen is ez az autó, meg mi a saját véleményetek?

Ha véletlen vmelyikötök jár arraés megtekintené azt megköszönném!

Köszi

Erről van szó:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ez egy kereskedés, nehezen hozod zavarba az eladót, max elhajt a vérbe. Annyi hogy 4kilóért sokat nem kő várni, láccik az elején hogy olyan állapotban lehet mint a GSim, de a dízel sokat kibír.

Lutri.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.