Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Hát nem igazán...van jó pár topic...ezek közül szintén van olyan...nem egy...ahol több mint napi 100-150 hozzászólás születik...

de minden topicot lehet pörgetni olyan tartalom nélküli hozzászólással mint most az enyém :rolleyes:

milyen Vectrád van Gumis ?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

is is nem látok semmi aktivitást a fórumon

de most csütörtökön kimegyek a lurdyhoz megnézem élőben a csapatot

olvasgatva a fórumot látom kevés vectrás van hát egygyel több lessz most csütörtökön de lehet kettővel mert jön a barátom is

Csütörtökönként szinte mindig együtt vagyunk a Lurdynál.

Páran pénteken szintén szoktunk talizni, páran járnunk együtt bulizni, szintén páran ilyen-olyan eseményekre, rendezvényekre együtt megyünk.

ui: páran voltunk a Balcsinál a hétvégén :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jajajaja...rámlik valami, hogy bringáztál... <_<

jah rendszeresen nekem akart jönni egy parkoló G astra...és tekerés közben mindig bekapta a lánc a farmerom szárát ( szép lett ;) ) azért óbégattam h beragadt a gatyáááááááám :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

jah rendszeresen nekem akart jönni egy parkoló G astra...és tekerés közben mindig bekapta a lánc a farmerom szárát ( szép lett ;) ) azért óbégattam h beragadt a gatyáááááááám :rolleyes:

Mi meg közben Juan Gomez Fernandezzel táncolni tanultunk...vagyis ő tanított... <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó :rolleyes:

Barátom szüleinek volt ott telkük, illetve a hugának barátja is sokáig ott élt.

Strandon a bejárattól jobbra, a legtávolabbi büfét ajánlom kajálás kapcsán ;)

Akkor jó! Mi anyukám barátnőjének a nyaralójába megyünk! <_< És köszi a büfé tippet! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.