Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

Kedves Fórumozók!

Pár hónappal ezelőtt még nem szándékoztam kiírni, de most szeretném megtenni. Szántó Miklóst Budapesten és környékén kerüljétek nagyon nagy ívben, ha vele akarnátok autót javíttatni. Megbízhatatlan sumák alak, aki úgy rakta össze az autónk motorját, hogy tegnap a nagykörúton Budapesten a motor szétesett, ökölnyi fémdarabokat szedtünk ki alóla, és gyakorlatilag a kukába dobhatjuk. Bolondok voltunk, mert megbíztunk benne, ő tegnap csak a munkadíjának elmaradt kifizetéséért tudott reklamálni, amibe így utólag belegondolva, legalább azt nem kell veszteségként elkönyvelnünk. Tanuljatok a mi hibánkból és jól nézzétek meg kivel álltok szóba!!! Jöhet a másik oldal is reklamálni, de én a puszta tényt és igazságot írtam le. Most egy család megélhetését tette tönkre, mert ha autó nincs, munka sincs. Ja és a telefonját csak akkor veszi fel, ha az ő érdeke rejtőzik benne!

Üdv: M.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

jó dolgozó lány anyát az ilyennek....

http://indavideo.hu/video/Cserbenhagyasos_gazolas_Pesten

Vazze a mögötte haladók közül egy se tudja hogy milyen reklám stb volt a kocsin? Vagy azok is elmentek??

Nem vok Amerika majmoló, de igenis jó az a rendszer, hogy minden sérülést amit szerviz javít lejelentenek a rendőrségre, és ha keresnek egy bal elöl sérült kisteherautót az elég hamar megvan, és aki nem jelenti, és elkapják az zárhatja is be a boltot...

Link to comment
Megosztás:

jó dolgozó lány anyát az ilyennek....

http://indavideo.hu/video/Cserbenhagyasos_gazolas_Pesten

ííí de csúnya volt :D

mondjuk szilveszter este 7 és 8 között én is mentem pár kört a városban és legalább 5-6 gyalogos akarta elüttetni magát csak velem, nem zebrán. Nem tudom mi volt de mindenki összevissza körülnézés és gondolkodás nélkül mászkált

Link to comment
Megosztás:

ííí de csúnya volt :D

mondjuk szilveszter este 7 és 8 között én is mentem pár kört a városban és legalább 5-6 gyalogos akarta elüttetni magát csak velem, nem zebrán. Nem tudom mi volt de mindenki összevissza körülnézés és gondolkodás nélkül mászkált

ehhez szerintem nem kell szilveszter.....hétvégi este és kicsit később.....bármikor lehet így

Link to comment
Megosztás:

ehhez szerintem nem kell szilveszter.....hétvégi este és kicsit később.....bármikor lehet így

elhiszem de elég szar volt Nórival meg szüleivel satuféket nyomni egy töksötét alak előbukkanásakor a keletinél a sávom közepén. Lehet én se álltam volna meg ha elnyomom :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv nektek!

Györffy László vagyok, egy baráti társasági calibra fórum adminja, még 2008ban regisztráltam laci-cali névvel ide de sajna nemtudtam bejelentkezni, ezért regeltem ujra. Szeretnék veletek együttmüködni mindenben, találkozókon voltam már amit ti szerveztetek pl: pályanap II,III. Azthiszem Tamással beszélgettünk a III. pályanap végén(névjegykártyát is adott de sajna nemtalálom) arrol, hogy csatlakoznánk hozzátok mint club, mimaradtunk 2 calibrával zárásig.

Link to comment
Megosztás:

Üdv nektek!

Györffy László vagyok, egy baráti társasági calibra fórum adminja, még 2008ban regisztráltam laci-cali névvel ide de sajna nemtudtam bejelentkezni, ezért regeltem ujra. Szeretnék veletek együttmüködni mindenben, találkozókon voltam már amit ti szerveztetek pl: pályanap II,III. Azthiszem Tamással beszélgettünk a III. pályanap végén(névjegykártyát is adott de sajna nemtalálom) arrol, hogy csatlakoznánk hozzátok mint club, mimaradtunk 2 calibrával zárásig.

Szia, üdv újra itt!

Megvan még a volt profilod pedig: http://www.opelforum.hu/index.php?showuser=7214

Biztos be is tudnál jelentkezni ebbe is, segítenek az adminok!

Azt nem tudom hogy mint klub hogy tudtok csatlakozni, csak azt hogy egy-egy ember hogyan tud, itt van pár infó: http://opelclub.hu/klubtagsagrol/index.php

És ha nagyon nincs meg Tomi száma küldj egy püt nekem, jól megadom!

Link to comment
Megosztás:

Szia, üdv újra itt!

Megvan még a volt profilod pedig: http://www.opelforum.hu/index.php?showuser=7214

Biztos be is tudnál jelentkezni ebbe is, segítenek az adminok!

Azt nem tudom hogy mint klub hogy tudtok csatlakozni, csak azt hogy egy-egy ember hogyan tud, itt van pár infó: http://opelclub.hu/klubtagsagrol/index.php

És ha nagyon nincs meg Tomi száma küldj egy püt nekem, jól megadom!

Szia, megtaláltam igen, demivel nincs 1hsz sem ott inkább megkérem az illetékest, hogy törölje inkább azt a regelést, köszönöm.

Most olvasgatom ezt a csatlakozási dolgokat, Gelkoval felis vettem a kapcsolatot, köszi. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Nagyon úgytűnik, hogy hamarosan tulajdonosa leszek én is egy F Astrának (1992/12. havi, 1.6, 75LE). Ehhez kellene nekem egy megbízható, nem aranyárban dolgozó szerelő Budapesten. Kapásból volna pár elvégzendő dolog az autón:

- olajcsere, olajszűrő csere

- főtengely szimering csere (első és hátsó is)

- váltóolaj csere (a szimering miatt úgyis le kell szedni)

- kartertömítés csere

- szelepsor tömítés csere

- vezérlés és szíjcserék

Ez így mekkora összeg lesz kb.? Mire számíthatok?

Fékolajat és hűtővizet érdemes megvétel után cserélni? Az autó előéletét nem ismerem, tehát akár még gyári is lehet benne a fékolaj. De talán nem...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nagyon úgytűnik, hogy hamarosan tulajdonosa leszek én is egy F Astrának (1992/12. havi, 1.6, 75LE). Ehhez kellene nekem egy megbízható, nem aranyárban dolgozó szerelő Budapesten. Kapásból volna pár elvégzendő dolog az autón:

Patyi László 30-922-6040

Fékolajat és hűtővizet érdemes megvétel után cserélni? Az autó előéletét nem ismerem, tehát akár még gyári is lehet benne a fékolaj. De talán nem...

Hűtővizet mindenképpen cserélnék, meg az összes olajos, vizes, szűrős dolgot. Leginkább azért mert abban bízok amit én vittem és rakattam bele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.