Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
régieknek lehet nem érdekes, nekem igen:

Manta Klima-val 77-ből, gyári vörös tetőkárpittal:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...4535690373&rd=1

(Eddig csak egy képet találtam neten klímáról a motortérben.)

Hát igen, elég sokat nézegettem már ezt a hirdetést! Álmaim ne továbbja!

Automata váltós, bőrtetős Berlinetta, klímával! :D (Csak azok a béna matricák ne lennének rajta!)

A www.autoscout24.de -n is kint van, meg egy szép szürke is! (Amit furcsamód egy éve is hirdettek!)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek

Van egy - két eladó motyóm mantához:

egy db 2.0S -es moci üzemképes jó állapotban

+ külön 1 db injektor szett mindennel 2.0-ás motorhoz.

+ valamint 5 db manta ötágú felni gumival szerelve 14"-os, 4x100 -as.

+ van 4 db BBSD Bugatti 17"-os felni 5x110 -es ET 35 -ös.

árak: motor 20000.- , injektor szett 25000.- , Manta felnik 30000.- , BBS felnik 60000.-

tel: 20/217-1478

Kell a lóvé, mert 2,2 -es mocit vettem meg festeni is kell a gépet, hogy nyárra szép legyen.

Üdv

DAni

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szia!

Hát hogyne emlékeznénk rád! :smt097

Mikor meghallottuk, hogy már megint kezded mindenki fejtvesztve menekült, szörnyű unalmas volt napokon keresztűl halgatni. :evil: :evil:

A fóti pedig csak a ráadás volt :!: :!: :!:

A "Fóton" különben nagy f :oops: :oops: :oops:

Csak reménykedni tudunk benne, hogy legközelebb valami mást találsz ki. :smt021 :study: :?:

Link to comment
Megosztás:

Úgy nézd, hogy az egy "demo" autó volt. A zenei bemutató autókba is van 28 erősítő + 65 hangszóró. Nem funkcionális, demonstratív. Ő ezzel foglalkozik és megmutatta, hogy van ilyen. Hogy ezt te beszereled-e vagy nem, vagy csak részlegesen vagy 1 kisebbet vagy nagyobbat, az már a te dolgod. U.a. mint pl.:a neon. Van aki szereti, van aki semmi pénzért sem rakná fel. + még 10000 ilyen dolog van. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.