Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Még mindig tetszik ez a kis opeles autósüldözés, pedig de rég is volt!

Köszi-köszi gyerekként láttam kb 6 éves lehettem de azóta nem találtam erre a filmre

Nekem szimplán the best.

az egyik legjobban megrendezett autós üldözés korához képest és nem fekete a Belmondo gépe hanem piros :) Fekete fehérben láttam anno :)

Link to comment
Megosztás:

Itt most ne a Te vágyálmaidról beszéljünk :D

:D csípőből genya :omg: :D

Egyébként tök jó parti volt, tuti megemlegeti :)

A legjobb az volt, amikor szétverte a pinyátát (amit ő addig disznóverésnek hívott :omg: a kicsik meg szülinapi ütögetősnek, mert azt hitték, hogy ennyi benne a poén, hogy bekötött szemmel ver valami felkötött tárgyat, ami himbálódzik... :D ). Olyan bitangosan erősre lett megcsinálva, hogy nem lehetett szétverni bottal, a végén egy vascsövet kapott a kezébe, és leszedtük a kötést is a szeméről, mert már kezdtük magunkat is veszélyben érezni - aztán mire leverte, annyira belejött, hogy még a földön is gyepálta, aztán még bele is rúgott, de akkor már mondtuk, hogy nyugodjon meg, vége van :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Az még korántsem biztos, bár mivel az államnak bevétele származik belőle, nem tartom elképzelhetetlennek hogy bevezessék...

Kezdték januárban, de akkor csak ötletelés volt, most megint rákezdtek, és mint tudjuk, ha ezek vmit egyszer a fejükbe (izé, zsebükbe tesznek)....

Link to comment
Megosztás:

ne tetézd Edit, ne tetézd! :sneaky: simán megcsinálják egyik napról a másikra, ha úgy van kedvük, mint a játékgépeknél is megtették. Néha olyan érzésem van, mintha ki akarnának utálni a saját szülőhazmból :goofy: de hagyjuk a politikát, beszéljünk inkább valami világméretű betegségről :D vagy másról :D

PL:

Gabo!

Mi a helyzet nálatok? :icon1:

Link to comment
Megosztás:

ne tetézd Edit, ne tetézd! :sneaky: simán megcsinálják egyik napról a másikra, ha úgy van kedvük, mint a játékgépeknél is megtették. Néha olyan érzésem van, mintha ki akarnának utálni a saját szülőhazmból :goofy: de hagyjuk a politikát, beszéljünk inkább valami világméretű betegségről :D vagy másról :D

PL:

Gabo!

Mi a helyzet nálatok? :icon1:

Nálunk az van, hogy nekem is, asszonynak is 55 nap körüli időpontunk van :D Nekem akkor jár le a kiküldetés, neki meg a babaprojekt :P...

Remélem megvár, de lehet nem, viszont tiszta apja, mert már most -az anyjában - frontérzékeny, meg veri az anyját - na azt én nem tettem, csak most megbíztam a lányomat ezzel :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

meg van az új rendszámom <_< nem akartam elhozni, mert nem tetszett... a három betű: M F U

:omg: MUFF bazzeg!!! :omg: muff!!! mindenkinek ez fog eszébe jutni! :omg: :goofy: mondtam is a csajnak, hogy nekem ez nem kell. Ő meg mondta, hogy ez azért jobb, mert múlt hónapban a MEL volt náluk... szerintem az jobb lett volna, de ezért már nem mentem át másik orkányirodába, így is örülök, hoyg viszonylag hamar el lehetett intézni.

Mert persze pont az én rendszámomról kértek újranyomtatást 93ban, így újat kell kiadni, mert csak egy újrázás van. Így forgalmi csere, vizsgamatrica + környezetvédelmi matrica (KMP sorbanállás...), bejelenteni biztosítónál stb... :doze: és muff... :shame:

Link to comment
Megosztás:

Hát, Hajni, tényleg gáz rendszám..... :blush:

Nekem egy angol káromkodás rövidítése ugrott be. Szakmai ártalom. :goofy:

Nekem volt KEJ rendszámom, szóval én meg KÉJelegtem folyton. :lol: :lol:

:D :D na, az angol káromkodással sem vagyok beljebb :D :D és a kej sem rossz :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

meg van az új rendszámom <_< nem akartam elhozni, mert nem tetszett... a három betű: M F U

:omg: MUFF bazzeg!!! :omg: muff!!! mindenkinek ez fog eszébe jutni! :omg: :goofy: mondtam is a csajnak, hogy nekem ez nem kell. Ő meg mondta, hogy ez azért jobb, mert múlt hónapban a MEL volt náluk... szerintem az jobb lett volna, de ezért már nem mentem át másik orkányirodába, így is örülök, hoyg viszonylag hamar el lehetett intézni.

Mert persze pont az én rendszámomról kértek újranyomtatást 93ban, így újat kell kiadni, mert csak egy újrázás van. Így forgalmi csere, vizsgamatrica + környezetvédelmi matrica (KMP sorbanállás...), bejelenteni biztosítónál stb... :doze: és muff... :shame:

A végén megszeretem Afrikát.. itt bemész egy autósboltba, ahol van rendszámgyártás, viszed a régi sérültet és kocsi papírjait, és ha 10564 db-t akarsz, akkor annyit csinálnak...vmi3-4e pízért átszámolva... A kért rendszám valahol 30 e Ft körül mozog :P... -nem az eredeti, hanem ha egyénit kérsz...

Mondjuk németeknél is előttem csinálták a rendszámot, az okmányiroda mellett, gondolom, ha nem tetszett volna a muf stb - akkor még az okmányirodában reklamálhatok, és utána készítik el...

Asszem Mo nem hogy Európához nem ér fel, de lassan a 3. világ néhány országa után is csak leshet :P...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.