Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hmm nem is olyan drága vizsga ez :) A kaját átvételét hogyan lehet realizálni ? Mozai utcánál kell beváltani a kajajegyet, amit a vizsga alkalmával adnak ? :wink:

Ugy gondolom aki ertelmes az fel tudja fogni az uzenet lenyeget, a tobbi megmenjen kajalni a "Mozai" utczaba :)

A SotetKeknek meg kulon elkuldom Uzenetben mert kicsit bonyolult minden kotekedeset megvalaszolni :)

Udv Blau

Link to comment
Megosztás:

:) mindenki milyen vidám ma :)

Tényleg! 20alatt vagy felett volt a vizsga?

Talira megyünk, csak nem tudom még, hány napra. Viszont szerintem nem olcsó, főleg, hogy a kaja nagy része vacak. Nem tudom, miért nem lehet kaja nélkül is befizetni... ott úgyis mindenki csak iszik... legalábbis az ilyen "unintelligens alkoholisták", mint én, azok igen :roll:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek

Rég voltam itt el vagyok foglalva. Belém jött egy nő jöbbról, vettem új lámpát meg utaztam 150 km egy sárvédőért amit meg is vettem és mit mondjak elég gagyi, ezért ha van valakinek jó sárvédője nem törött meg rohadt meg minden baja van és aldja akkora az érdekelne.

Üdv Dani Ja igen jobb oldali kell árral együtt. Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.