Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Remélem, jobb minőségű, mint a múltkori.

Erre nem tudok pozitívan válaszolni, majd élőben megmutizom.

De egy biztos: ha valamikor szerelőhöz kell vinnem tuti, hogy 2 db kigyúrt "állattal" megyek oda, és lesz dádá, ha elb@sznak valamit. :)

Most is le akart szedni a népművészeti agyagedény pénzzel, de kiröhögtem és a sarkamra álltam.

Egyből lement az ár 10ezerről 2ezerre :unsure: Szóval a tanulság: azért mert nőből van valaki és kocsija is van, nem biztos, hogy hülye! :D

Bocs, ma agresszív vagyok kicsit!

Link to comment
Megosztás:

Boogie!

Régi igazság, hogy a nőket hülyének nézik. Én is tapasztaltam már a saját bőrömön, és nem a legjobb érzés... :unsure:

Mindenki mindig fog a saját autóján hibákat látni, de ezek valami olyan varázslatos dolgok, amik csak a tulajnak döfik ki a szemét, mások észre sem veszik, pedig azok is tudják, mi a jó meg a rossz. Ezt már régóta figyelem, ez így van. Tavaly a manta talin én pont ezért ültem és tapsoltam lelkesen a 3. legszebb autó és a 3. legszebb fényezés helyezetének - egészen addig, míg rám nem ordibáltak, hogy 'hajni gyere már ki a kupádéééért' - na. ennyire nem felünő másoknak. Viszont a találkozók szépsége is ebben rejlik többek között, hogy olyan jó végigmutogatni a "szakemberek" hibáit egymásnak kölcsönösen, aztán meg lehet őket szídni együttesen :) és meg is érdemlik. Csak az a tuti, amit magadnak csinálsz - vagy amit olyan emberek segítenek véghezvinni, akik szeretnek( vagy félnek attól, hogy kiheréled őket) :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Hajni! :)

A magam megnyugtatása kedvéért ma kicserélem olajat Apámmal. :D

az hogyan fog történni pontosan :D apukád túsz és olajat adsz cserébe hosszú egyeztető tárgyalások eredményeképp? :lol:

:unsure: azért ez szép dolog.... :) én nem tudom, megtennm e :D

Link to comment
Megosztás:

Pontosan így fog zajlani. Otthon szivattyúzok egy kis olajtot, aztán irány a maffija és becserélem! :)

Neem így gondoltam: a kocsiban olajcserét hajtunk végre Apámmal közösen. :lol:

Jelentem megtörtént a csere. :D 30 perc volt az egész, csak kicsit kentem össze magam. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Pontosan így fog zajlani. Otthon szivattyúzok egy kis olajtot, aztán irány a maffija és becserélem! :D

Neem így gondoltam: a kocsiban olajcserét hajtunk végre Apámmal közösen. :D

Jelentem megtörtént a csere. :lol: 30 perc volt az egész, csak kicsit kentem össze magam. :unsure:

7végén hozol sütit ? :)

Link to comment
Megosztás:

Most nem terveztem a sütisütögetést! :unsure: Túl meleg van ahhoz, meg messze is van Szeged, kitudja mi lenne belőle, mire odaérnénk. Maximum nekünk lenne kis csemege az útra, dehát kocsiban nem eszünk. :)

Pedig most megennék egy halom kókuszkockát. A Mantában ücsörögve, hogy ne legyek OFF! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.