Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Különben ez a MissManta-1975 - kevesen tudják, de - bunda volt!

Annak idején, amikor kitalálták ezt a versenyt (ami szerintem azóta sem volt), nekem pl. nem is szóltak! Úgy kellett kiugranom anyám hasából, hogy egyáltalán más versenyző is lehessen! :wub: És akkora mocskok voltak, hogy hiába vágattam ki magam anyám hasából; már nem volt esélyem: addigra odaadták ennek a luvnyának a díjjat! :P erről ennyit! Nem is beszélek róla szívesen... :P

Link to comment
Megosztás:

Jaja, augusztusban sikerült félig kifejlődve a világra jönnöm 75ben. Azért vagyok ilyen, amilyen,mert tényleg nehéz ám rohamtempóban fejlődni, de nem is volt értelme - így is lemaradtam a szépségkirálynőségről. És ezt a hátrányomat azóta sem tudom behozni....

:wub:

Link to comment
Megosztás:

halihó :P

Hajnikám szerintem neked kellett volna kapni a 75-ös dijjat, ez szemétség volt. Sajna akkor en még halvány rózsaszín gondolat sem voltam, így nem állhattam melletted azokban a nehéz pillanatokban. :wub:

viszont van egy számomra jó és rossz hírem:

- megvan a műszaki a Monán, friss mint a hajnali, forró tescos zsömle

-de tegnap kibontottuk kicsit a motort és megvizsgáltuk. Ugy kivan a gép, hogy Géza nem is engedi ,hogy vezessem. Most rohangászhatok alkatrészekért :P :a vezérműlánc felső fogaskerekéről csak 6 fog hianyzik, gyengül a motor napról napra...........ÉS MÉG SOROLHATNÁM. nade ugyis szét akartuk szedni cafatokra. hat itt a nagy alkalom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.