Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Nekem megvan az eredeti dvd, de feliratot csináltam hozzá és lenyomtam xvid-be. Így nézheted felirattal! :blink:

Szinkronosan nekem nincs és nem is kell, mert pár poént kiöltek belőle. ;)

Még mindíg keresem a Manta Der Film c. remeket! Felirat készítése céljából. Persze gyári VHS vagy igen jó mpeg, vagy xvid verzióban! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
tavaly augusztusban

kész lett az épített i300as, 30perce volt az úton, kicsapta a seggét 100nál, szembejövő autó letépte a hátulját, Harald kinyitotta az ajtót és kiszállt a járműből...

Link

Hessen Fernsehen Video

ha négypontos biztiöv lett volna benn, nem száll ki az ajtón...

Hali!

Itt a második linken valami videot kellene látnom?

Sajnos csak a kétféle lejátszó program letöltését ajánlgatja fel. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt visszatettük a motort. gyűrűzés,hajtókar és főtengelycsapágycsere volt a cél. Ez meg is történt. Nagytakarítás is lett belőle. Hidrotőke,Vezérműtengely+pár apróság cseréje. Új a lánc és a láncfeszítő valamint a vezérműfogaskerék is. Sok lóvéba volt ,hátha lesz eredmény.Szurkoljatok a holnapi napomért, akkor indítjuk be :unsure: Mona drágámat.

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt visszatettük a motort. gyűrűzés,hajtókar és főtengelycsapágycsere volt a cél. Ez meg is történt. Nagytakarítás is lett belőle. Hidrotőke,Vezérműtengely+pár apróság cseréje. Új a lánc és a láncfeszítő valamint a vezérműfogaskerék is. Sok lóvéba volt ,hátha lesz eredmény.Szurkoljatok a holnapi napomért, akkor indítjuk be :unsure: Mona drágámat.

A főtengely végén is kicseréltétek a szimeringet? Ott mindig kinyomja a motor elején az olajat és az például nálam is egyszer véletlenül kimaradt a cseréből. :blink:

Dugattyúkat felpolíroztátok? ;)

Link to comment
Megosztás:

az első szimmering nekem is szórta az olajat, az elsőt könnyű cserélni és nem is drága valami ezepárszáz forint.

tavaly cseréltem.

Milyen veztengelyt tettetek be?

olajpumpa rugót és golyót cseréltetek?

olajszívócsövet ellenőriztétek, ha már úgyis szét volt szedve az alja? hajlamos elrepedni

a hengerfej olajjáratait tisztítottátok-e a lerakódásoktól?

Ricsi azt a linket én nem ellenőriztem, a videót nem töltöttem le, mert nagyon keskeny a sávom, gondoltam biztos működik ha a TV honlapján van..

Este viszek két Osztrák Manta prosit közel hibátlan állapotban és az Opel Oldies kiadványt CD-n beszkennelve (fele már megvan), ha lesz ma is tombola fölajánlom őket tombolatárgynak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.