Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

először jöhet egy ilyen... :D

aztán lehet megdobni egy ilyennel ;)

Álmodj királylány B) megmodtam: a gitár nem csak a jó bizitől függ... előbb meg kell tanulnod előszőr Szolfézs Rezsőtől a megfelelő nótát. Ha azt elszavaltad, akkor az első dalnak is ennek kell lennie!

"Nem is olyan rég, ha jól emlékszem még - játszottam egy gitááároooon" B)

Link to comment
Megosztás:

Ezt nekik mond!!! Hátha engedelmeskednek is... elektromosat nem kapsz nagyon 100-200 alatt... ;)

azért kértél azt, mi? :D neked nem elég, hogy lassan az elmű bekopog,hogy szép lassan sikerült felvásárolnunk őket a havi villanyszámlával? B) még tetéznéd egy elektromos gitárral is, mikor már a számítógép is gyertyával megy??? Tévét meg úgy nézünk, hogy valaki mindig tekeri a dinamóT???? B)

Link to comment
Megosztás:

azért kértél azt, mi? ;) neked nem elég, hogy lassan az elmű bekopog,hogy szép lassan sikerült felvásárolnunk őket a havi villanyszámlával? B) még tetéznéd egy elektromos gitárral is, mikor már a számítógép is gyertyával megy??? Tévét meg úgy nézünk, hogy valaki mindig tekeri a dinamóT???? B)

a 2.4 az kell mi ? a 3.0 az kell mi ? full size sedannal mászkálni kell mi ? szegény kislány meg nem kaphat egy 200.000 Ft-os ajándékot ? teljesen fel vagyok háborodva :D

jól nyomom Béla ? ;)

Link to comment
Megosztás:

a 2.4 az kell mi ? a 3.0 az kell mi ? full size sedannal mászkálni kell mi ? szegény kislány meg nem kaphat egy 200.000 Ft-os ajándékot ? teljesen fel vagyok háborodva :D

jól nyomom Béla ? ;)

A 2.4 és a 3.0 és a sedan is benzinnel megy! ezért aMOL kopogtat. ;)

Te meg add alá a lovat,így is alig bírunk vele. B)

Véged van Gelko B)

Link to comment
Megosztás:

egésznap el vagyok magamtól szállva. ;) Anyámék csak azt hallják, hogy a jegyeimet olvasom fel, és minden egyes tantárgynál ezt mondom: "Na ki a kiráááály??!"

És valóban B) arra értem haza, hogy a gyerek a kanapé felett lebeg, és akkora az arca, hogy lefolyik a kőre B) Én elképzelni nem tudom, hogy kitől látta ezt az egot :D

Petra: ééééééééééééééééééés négyessssssssssssssss!!!! Na ki a kirááááály????

(Én már nem szóltam bele, mert már kivülről tudtam a sorrendet, a javítás arányát,és a várható évvégi osztályzatot is...)

Laci: aham...

Petra: ééééééééééééééééééés majdnemkétjegyetjavítottammmmmm!!!! Na ki a kirááááály????

Laci: Ahammm....

Petra: ééééééééés négyegész fölöttttttttttttt leszeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!! Na ki a kirááááály???? Jár nekem a gitáááááááárrrrrr!

Laci: aham... meg a szád... nem kapsz semmit! Na! Most ki a király kiskcsög? :lol:

(na jó akisköcsög csak vicc volt, és nagyon halkan ám! Mert mi szépen beszélünk a gyerekkel ;)

Link to comment
Megosztás:

Lacival egyszer megcsináltuk! Csak neki piros lett a körme...

Az úúúúgy vooooolt... B) , hogy szegényke elaludt a kanapén, mert állítólag egész nap dolgozott. És minket irritált. Csak ott feküdt békésen, és mi éreztük a Makettal, hogy nem hagyhatjuk parlagon, valamit kell vele kezdeni... és akkor jött az ötlet! És igen, kilakkoztuk pirosra a körmét. És igen, nem vette észre! Pedig mind a tizet kifestettük! ;) B) Mi ezen nagyon jól szórakoztunk, főleg akkor, amikor felkelt, hogy bemászik az ágyba, és akkor sem vette észre.

Másnap reggel fájdalmas kiáltás tépte szét a reggel álmos csöndjét: SZEMETEEEEEEK!!!!!!!!

MrManta ugyanis felkelt reggel, elment gondolkodni, majd üldögélve rábámult a körmére: Hú, vaze ez vérzik! :D Nade bazeg, mind a tíz???? ;) és utánna jött akiáltás :lol: tök jó reggelünk volt aznap! :P

Link to comment
Megosztás:

És valóban B) arra értem haza, hogy a gyerek a kanapé felett lebeg, és akkora az arca, hogy lefolyik a kőre B) Én elképzelni nem tudom, hogy kitől látta ezt az egot :D

Petra: ééééééééééééééééééés négyessssssssssssssss!!!! Na ki a kirááááály????

(Én már nem szóltam bele, mert már kivülről tudtam a sorrendet, a javítás arányát,és a várható évvégi osztályzatot is...)

Laci: aham...

Petra: ééééééééééééééééééés majdnemkétjegyetjavítottammmmmm!!!! Na ki a kirááááály????

Laci: Ahammm....

Petra: ééééééééés négyegész fölöttttttttttttt leszeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!! Na ki a kirááááály???? Jár nekem a gitáááááááárrrrrr!

Laci: aham... meg a szád... nem kapsz semmit! Na! Most ki a király kiskcsög? :P

(na jó akisköcsög csak vicc volt, és nagyon halkan ám! Mert mi szépen beszélünk a gyerekkel :lol:

Ilyen egy igazi mantás családi idill ;) , na majd ha én is itt tartok, de én tuti valami olcsó hangszeren fogom taníttatni a gyerekem, nehogy drága mulattság legyen ahogy a kölök bömbölteti a basszust és aludni sem hagyjon ;) .Dehát lehet nemetmondani?pláne a jó jegyek után? :P Mondjuk én is kértem gitárt a gimiben anyumtól, de végül titokban mamám vette meg, igaz klasszikus gitár volt, és azóta sem tudok rajta játszani, de őrzöm és vigyázok rá.

Link to comment
Megosztás:

azóta sem tudok rajta játszani, de őrzöm és vigyázok rá.

:D na, mi is ettől félünk, hogy ez lesz nálunk is :P

Egyébként én is jobban örültem volna, ha megelégszik egy műanyag flakonnal, amibe üveggolyókat tettünk ;) az elég olcsó... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.