Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na úgy látom sikerült a végleges logót megtalálnunk, és már a helyére is került.

Köszönet érte Xray-nek, és Píístának.

:D és valóban a helyén van :P és valóban köszönjük :D külön jól esik, hogy a Manta család ilyen kitüntetett figyelmet kap a kölke miatt ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nagyon szívesen MS ..... :P B)

én azt hiszem, hogy engem is elkapott a "Xénia lááááááááááááááááz, ez minden őrültséééget megmagyarááááz" ;)

Istenem :D de egy szar sorozat volt az... :D

A fáradozásért cserébe igyekszünk mi is, hogy érezd a törődést B)

Xray%20in%20use%20sign.jpg

Link to comment
Megosztás:

külön jól esik, hogy a Manta család ilyen kitüntetett figyelmet kap a kölke miatt :D

Látod, hogy milyen jó, hogy megszültél? :D

1. a kitüntetett figyelem

2. ha kész vagy a nappali, a fürdőszoba, a konyha, és a ti szobátok takarításával, még mindig ott az enyém! :P

3. még a legnyugodtabb perceidben is ott vagyok én, aki bármikor fel tud zaklatni valamelyik hülyeségével.

4. a pénzt nem csak magadra, rám is tudod szórni!

5. ha rádjön a "térjünk vissza a játék babázáshoz" dolog, akkor van egy gyereked, aki mindig megmondja neked, hogy hagyd már békén, ne ajnározd mert idegesít, és amúgyis 32 éves vagy... ;)

6. van kit kínozni

7. többet lehet főzni!

8. sőt még mosni is!

9. van kinek adni a ruháid

10. van kivel vásároli...

na tessék! B)

Link to comment
Megosztás:

én azt hiszem, hogy engem is elkapott a "Xénia lááááááááááááááááz, ez minden őrültséééget megmagyarááááz" :D

Istenem :D de egy szar sorozat volt az... :D

Hát ne is mond :P ;) Ettől még az IZAURA is jobb volt! B)

A fáradozásért cserébe igyekszünk mi is, hogy érezd a törődést :P

http://longevityllc.com/images/Xray%20in%20use%20sign.jpg

Nice Picture ! :D Thank you ! B) ;)

Link to comment
Megosztás:

Látod, hogy milyen jó, hogy megszültél?

1. a kitüntetett figyelem

2. ha kész vagy a nappali, a fürdőszoba, a konyha, és a ti szobátok takarításával, még mindig ott az enyém!

3. még a legnyugodtabb perceidben is ott vagyok én, aki bármikor fel tud zaklatni valamelyik hülyeségével.

4. a pénzt nem csak magadra, rám is tudod szórni!

5. ha rádjön a "térjünk vissza a játék babázáshoz" dolog, akkor van egy gyereked, aki mindig megmondja neked, hogy hagyd már békén, ne ajnározd mert idegesít, és amúgyis 32 éves vagy...

6. van kit kínozni

7. többet lehet főzni!

8. sőt még mosni is!

9. van kinek adni a ruháid

10. van kivel vásároli...

na tessék! B)

:P Gyermekem! Én most elmorzsoltam egy könnycseppet... :D

1. pont: gondolom úgy érted, az a kitüntetett figyelem, amivel mi tisztelünk meg téged ;)

2. pont: az a legdurvább! Ha egy anyának lehet harmadik tipusú találkozása házon belül, akkor az CSAK a te szobádban lehetséges!

3. pont: a nyugtalanabb perceimet is képes vagy tetézni

4. pont: leginkább mostanában csak rád...

5. pont: köszike a fiatalítást.. de az már 33 :D 33: VÁLLALOM!

6. pont: igen, azért tatrunk macskát, és igen, az is a te kedvedért lett... egyszer úgyis megsütöm...

7. pont: ja. Ha lehet egyből két félét is, hogy MrMantának és neked ismegfeleljen a menüsor

8. pont: főleg, ha beleesel az adott napon a Kárpát-medencében fellelhető egyetlen pocsolyába B)

9. pont: nem kell azt adni - elveszed te magadtól

10. pont: Igaz, de a ... helyére az jönne, hogy: totálisantökfelesleges dolgokat, amiket ha nem kapsz meg, akkor levered magad az áruház kövére és óbégatni kezdesz!

0. pont: igen, látom, hogy milyen jó, hogy megszültelek! Csupa öröm és boldogság az élet veled. Se aggodalom, se fejfájás... de rengeteget bolondozunk :D

Link to comment
Megosztás:

:D Gyermekem! Én most elmorzsoltam egy könnycseppet... :D

1. pont: gondolom úgy érted, az a kitüntetett figyelem, amivel mi tisztelünk meg téged ;)

2. pont: az a legdurvább! Ha egy anyának lehet harmadik tipusú találkozása házon belül, akkor az CSAK a te szobádban lehetséges!

3. pont: a nyugtalanabb perceimet is képes vagy tetézni

4. pont: leginkább mostanában csak rád...

5. pont: köszike a fiatalítást.. de az már 33 33: VÁLLALOM!

6. pont: igen, azért tatrunk macskát, és igen, az is a te kedvedért lett... egyszer úgyis megsütöm...

7. pont: ja. Ha lehet egyből két félét is, hogy MrMantának és neked ismegfeleljen a menüsor

8. pont: főleg, ha beleesel az adott napon a Kárpát-medencében fellelhető egyetlen pocsolyába

9. pont: nem kell azt adni - elveszed te magadtól

10. pont: Igaz, de a ... helyére az jönne, hogy: totálisantökfelesleges dolgokat, amiket ha nem kapsz meg, akkor levered magad az áruház kövére és óbégatni kezdesz!

0. pont: igen, látom, hogy milyen jó, hogy megszültelek! Csupa öröm és boldogság az élet veled. Se aggodalom, se fejfájás... de rengeteget bolondozunk B)

0. "sokat bolondoztunk azon a nyáron.." "XY nagyon büszke a szobájára...[amiben csak egy ágy van... ]"

1. B)

2. nem igaz..ott a macska wc...

3. én simán!

4. hé..király vagyok..gitár megígérve! amúgy, ma úgyis megyünk vásárolni...vehetsz magadnak valamit... :P

5. akkor én meg már 14...

6. ne... előbb a Lacit..őt tovább tudjuk enni! :D

7. tudod jól...ha nincs rajta zsír, akkor én azt megeszem! + nincs benne hagyma, se gomba...

8. ha jól láttam kettő volt..

9. nem igaz! mindig megkérdezem! :D

10. nem is vetem rá magamat a kőre..tudom hogy fájna...amúgy szerintem az egyetlen fölösleges dolog amit vehettél nekem eddig, az évekkel ezelőtt a nem tudom milyen zokni csipesz volt, bár azzal én nagyon jól elvoltam... :P

Link to comment
Megosztás:

Neeeem! ;) csak ma szabadnapja van a Makettnak, mert nem akart (!) vidámparkba menni ( :P milyen hülye dolog ez egy gyerektől, nem?), énmeg jófej anya vagyok, és lebeszéltem a tanárral.

Mondjuk nyilván nem azt mondtam, aminek a Makett örült volna, de gondoltam, hogy ha már így alakult, akkor miért ne mondhatnám a tanárnak, hogy fél a hullámvasúttól a gyerek?! B) Meg is kaptam a lecseszést, hogy mit égetem - de ha lógni akar, akkor had' szórakozzak már én is B)

(előbb azt hittem, hogy áramszünet van, de csak kirúgtam a hosszabbító kapcsolóját :D hála Istennek, egy kollega sem vert meg, mert nem voltak hálózatra csatlakozva :D )

Link to comment
Megosztás:

0. "sokat bolondoztunk azon a nyáron.." "XY nagyon büszke a szobájára...[amiben csak egy ágy van... ]"

4. hé..király vagyok..gitár megígérve! amúgy, ma úgyis megyünk vásárolni...vehetsz magadnak valamit... :D

7. tudod jól...ha nincs rajta zsír, akkor én azt megeszem! + nincs benne hagyma, se gomba...

8. ha jól láttam kettő volt..

9. nem igaz! mindig megkérdezem! ;)

10. nem is vetem rá magamat a kőre..tudom hogy fájna...amúgy szerintem az egyetlen fölösleges dolog amit vehettél nekem eddig, az évekkel ezelőtt a nem tudom milyen zokni csipesz volt, bár azzal én nagyon jól elvoltam... B)

0: ezt csak mi érthetjük B)

4: én csak egy kiló kenyérre vágyom, és valami főzni valóra nektek :D

7. jó feltételekkel lehet így pörköltet csinálni...

8: akkor csak 50% esélyed volt beleesni :D vagy igen, vagy nem...

9: amikor keresem a ruhám nagy durrogva, és te visszakérdezel: miért? Kéne?

10: a rodni zokni csipeszt te kérted karácsonyra 4-5 éves korodban. :P hülye kérés volt, de teljesítettem...

Link to comment
Megosztás:

Neeeem! csak ma szabadnapja van a Makettnak, mert nem akart (!) vidámparkba menni ( B) milyen hülye dolog ez egy gyerektől, nem?), énmeg jófej anya vagyok, és lebeszéltem a tanárral.

Mondjuk nyilván nem azt mondtam, aminek a Makett örült volna, de gondoltam, hogy ha már így alakult, akkor miért ne mondhatnám a tanárnak, hogy fél a hullámvasúttól a gyerek?! :D Meg is kaptam a lecseszést, hogy mit égetem - de ha lógni akar, akkor had' szórakozzak már én is :P

(előbb azt hittem, hogy áramszünet van, de csak kirúgtam a hosszabbító kapcsolóját :P hála Istennek, egy kollega sem vert meg, mert nem voltak hálózatra csatlakozva ;) )

Nem akartam, mert egész napos jegy áráért (3510) 3 órát ott maradni nem kicsit hülyeség... ;)

Amúgy nem félek a hullámvasúttól...autós gyerek vagyok...és egy hullámvasúttól féljek? :D

Te nem lehetsz más anyja csak az enyém.. :D Én infón csináltam ezt egyszer, még régebben...szerencse, hogy akkor még nem kezdte el senki a dogát...halott is lettem volna... :D B)

Link to comment
Megosztás:

Hát ne is mond :P ;) Ettől még az IZAURA is jobb volt! B)

Isaura nekem nagyon fájó pont... B) Kétszer néztem meg... Az elsőnél végigszenvedtem a sokezer részt, majd a várva-várt utolsó résznél bedöglött a junoszt tévé... aztán ismételték...

végignéztem...

vártam az utolsó rész, amiről anno lemaradtam...

eljött az utolsó rész adásának napja a sok hosszú és szenvedéssel teli hónap után...

gondoltam, nem lehet már veszély, junoszt lecserélve, csipsz, kóla, minden bekészítve, 'ne zavarj' tábla az ajtón...

:D

és a tévé megint bedöglött aznap...

:D

aztóta sem láttam a befejező részt... :D

Link to comment
Megosztás:

0: ezt csak mi érthetjük ;)

4: én csak egy kiló kenyérre vágyom, és valami főzni valóra nektek :D

7. jó feltételekkel lehet így pörköltet csinálni...

8: akkor csak 50% esélyed volt beleesni B) vagy igen, vagy nem...

9: amikor keresem a ruhám nagy durrogva, és te visszakérdezel: miért? Kéne?

10: a rodni zokni csipeszt te kérted karácsonyra 4-5 éves korodban. :P hülye kérés volt, de teljesítettem...

0. való igaz... B)

4. majd kölcsönadom az új bikinim ha jó lesz rád... :D :D

8. és az igent választottam...

9. jóóó...te is hordhatnád az enyémet, ha jó lenne rád! :D

10. tényleg, az megvan még? :P

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam, mert egész napos jegy áráért (3510) 3 órát ott maradni nem kicsit hülyeség... ;)

ahhoz képest, hogy apád azon gondolkodott, hogy a póthajamat bevarrja az egyik baseball sapid alá, és Petrának öltözve elmegy helyetted... :D hát, tényleg hülyeség... bár sokan élvezik! :D

Nem tudom,hogy miért tört rám az az érzés, hogy sokszor fogom én ezt még hallgatni, hogy "spóroltam nektek 3510 forintot, és a család jobblétéért még a vidámparkról is lemondtam" :P

Link to comment
Megosztás:

ahhoz képest, hogy apád azon gondolkodott, hogy a póthajamat bevarrja az egyik baseball sapid alá, és Petrának öltözve elmegy helyetted... :D hát, tényleg hülyeség... bár sokan élvezik! :D

Nem tudom,hogy miért tört rám az az érzés, hogy sokszor fogom én ezt még hallgatni, hogy "spóroltam nektek 3510 forintot, és a család jobblétéért még a vidámparkról is lemondtam" ;)

Spórol a gitárra. Mostmár csak 196490 HUF kell hozzá :P

Link to comment
Megosztás:

4. majd kölcsönadom az új bikinim ha jó lesz rád... :D :D

8. és az igent választottam...

9. jóóó...te is hordhatnád az enyémet, ha jó lenne rád! :P

10. tényleg, az megvan még? ;)

4: nem kéne gúnyolódni

9: mondom NEM kéne!

10: nincs

8: bátor vagy. Vakmerő vagy. Vagy inkább csak vak vagy B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.