Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

A fürdőkádból kilépve magára terítette köntösét, megtömte, majd meggyújtotta pipáját, löttyentett magának egy kis whiskey-t, leült plüss borítású ódon karosszékébe, mely a diófa dohányzóasztalnál áll, és a Jazz édesbús dallamain elmélázott hajdanvolt ifjúságán... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :D

kész vagyok! :D

Link to comment
Megosztás:

Ez megint mekkora volt már Sanyi! :lol:

NA. A fél mantás társaság már a Balcsin lógatja a lábát :lol: esküszöm, egyre korábban mennek... :lol: Hova vezet ez? Majd haza se jönnek egy évig?! :lol:

Ki, mikor jön (ha jön)?

Mi mondjuk csütörtök regggel. Délre legkésőbb ott vagyunk. Még a 400asra kell vizsga :lol: (MRManta megint óóóóóóriásit időzített ezzel) Lassan olyan nekem ez a mantázás, mint valami extrém sport :D adneralin van akkor is, ha nem autózol, csak akarsz...

Link to comment
Megosztás:

kész a garázs. legalábbis van teteje :lol:

már csak az ajtó hiányzik róla. Így már van helye a Vectranak és a Hiace-nak is. Persze már megvan a következő garázshoz is az anyag, csak ki kell vágnom két fácskát. Mert ha veszek Mantát akkor ugye kel a hely :lol:

csöppet viszont elfáradtam.

Link to comment
Megosztás:

kész a garázs. legalábbis van teteje :lol:

már csak az ajtó hiányzik róla. Így már van helye a Vectranak és a Hiace-nak is. Persze már megvan a következő garázshoz is az anyag, csak ki kell vágnom két fácskát. Mert ha veszek Mantát akkor ugye kel a hely :lol:

csöppet viszont elfáradtam.

hát ezért jöttél te fel ilyenkor msn-re!!! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.