Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hajni!!

A holnapi Fábry Show-ban léggitár verseny lesz!! Nem neveztetek??? :D :D :D

Hát ja! :) Már vagy egy éve hirdetik, és azóta könyörgök a családnak, hogy nevezzünk be. Erre tessék: a beszariságuk miatt lekéstem a győzelmet! :D Pedig én Makettól tanultam léggitározni (hiába kapott kurvadrága gitárt, még ma is csak léggitárbban nyomja), MrManta is ért hozzá (tőle léggitárt kaptam karácsonyra. Igazán nagylelkű :P), és mióta sok gyakorlással már lenyomom az ACDC figurát is meggyőződésem, hogy komoly eséllyel indulhattuink volna a versenyen. Főleg családi csapatmunkával. Dehát nem mindenki szeret majmot csinálni magából :huh:

Szóval holnap nézem, és vadul fikázok majd :P

Jól vagytok egyébként? :D Pici jól van? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez azért ott van a maga nemében: :huh:

Nincsen GSi Astra-m. Nem vagyok versenyző és nem hordok overált. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer autótulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom C20XE. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 5000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az Opel-t a Volkswagen-nel.

Büszkén gondolok a Kadettekre, a Corsákra és számos más Opel típusra. Szeretem a Bosch alkatrészeket, a HELLA lámpát, a hátsó tárcsaféket és a digitális műszerfalat. Itt élek Európa szívében. Száguldásban mi vagyunk a császárok, és igenis az Opel-ban vannak a legjobb motorok!

OPEL, én igy szeretlek!

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk:

Nincsen GSi Astra-m. Nem vagyok versenyző és nem hordok overált. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer autótulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom csapágyzörgés. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 6000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az ATS Cup felnit a Volkswagen felnivel.

Büszkén gondolok a Kadettekre, a Corsákra és számos más Opel típusra. Szeretem a Bosch alkatrészeket, a kerekámpát, a sperdifit és a repedetlen műszerfalat. Itt élek Európa szívében. Száguldásban mi vagyunk a császárok, és igenis az Opel-ban vannak a legjobb motorok!

OPEL, én igy szeretlek!

Link to comment
Megosztás:

:huh: hát... igaz, hogy már nem kell pelenkázni, sem beiskolázni, sem végighallgatni a kamaszkorod minden hülyeségét, és mivel adoptáláshoz kissé túlkoros vagy, de éppen ezért a pelenkán és egyebeken sok pénz megspórolnánk rajtad, ezért elgondolkozunk :D

:lol:

Azért odafigyelj Hajni!!! Amennyit megspórolsz a pelenkán annyit vesztessz a páleszon. Az sem olcsó, ha az adoptált gyerkőc kiissza a túrkevei pálinkádat :D a hűtőből. Először teszteld az adoptálni kívánt emberkét, hogy mennyi a napi páleszlimitje. Ha túl sok akkor inkább pelenkázd!!! MErt a végén úgy jársz, hogy megissza az összeset egyszerre és akkor tuti pelenkázni is kell aznapra. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez azért ott van a maga nemében: :huh:

Nincsen GSi Astra-m. Nem vagyok versenyző és nem hordok overált. Európa egyik legszebb és legjobb autóját vezetem, és rajtam kívül még több ezer autótulaj tudja, mire gondolok, ha azt mondom C20XE. A fordulatszám mutató simán elhagyja az 5000-et, és nem örülök, ha az emberek összekeverik az Opel-t a Volkswagen-nel.

Büszkén gondolok a Kadettekre, a Corsákra és számos más Opel típusra. Szeretem a Bosch alkatrészeket, a HELLA lámpát, a hátsó tárcsaféket és a digitális műszerfalat. Itt élek Európa szívében. Száguldásban mi vagyunk a császárok, és igenis az Opel-ban vannak a legjobb motorok!

OPEL, én igy szeretlek!

Ez Kvára tetszett ! A barátnőmmel itt nyerítettem . üdv.

Link to comment
Megosztás:

SANYI FIAM!!!!

Tök jó volt, hogy jöttél szombaton! Csak másnap esett le, hogy egy liter sört adni Sörös Sanyinak szinte sértő, de mindenképpen jelképes ;)

Hagyd a picsába anyám! Örültem, hogy mehettem. A sör pedig nagyon jó ajándék volt. Névnapomra kis sógornőmtől is azt kaptam. Egy hármas csomagolású olasz vörös sört. Mindenki csodálkozott, hogy annak örültem a legjobban. :lol:

2267576047_943cbc6c50.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! Nyomd le a mantás verzióját! ;)

Nincs Mustangom, nem vagyok Corvettes és nem járok GTO-val. A világ egyik legszebb és legproblémásabb coupéját vezetem és rajtam kívül még pár százan tudják, hogy mire gondolok, mikor azt mondom: repedt műszerfal. Rendszámomban a betűk megelőzik a számokat, és nem örülök, ha a sok bamba összekeveri a Mantát a Monzával. Büszkén gondolok a CIH motorra, a megölhetetlenre. Az ötsebességes váltóra. Bogira és Needre. Szeretem a gurgulázó alapjárat hangját, az erős Madi Maxot, az okkersárga rozsdaboglyát, a fekete fényben a metálszemcsét. Itt élek Európa szívében. Gumifüstben mi vagyunk a császárok, és igenis, itt élnek a világ legszebb Mantás női! Opel Manta, én így szeretlek!

Opel Manta

Hozzánk tartozik

Link to comment
Megosztás:

Nincs Mustangom, nem vagyok Corvettes és nem járok GTO-val. A világ egyik legszebb és legproblémásabb coupéját vezetem és rajtam kívül még pár százan tudják, hogy mire gondolok, mikor azt mondom: repedt műszerfal. Rendszámomban a betűk megelőzik a számokat, és nem örülök, ha a sok bamba összekeveri a Mantát a Monzával. Büszkén gondolok a CIH motorra, a megölhetetlenre. Az ötsebességes váltóra. Bogira és Needre. Szeretem a gurgulázó alapjárat hangját, az erős Madi Maxot, az okkersárga rozsdaboglyát, a fekete fényben a metálszemcsét. Itt élek Európa szívében. Gumifüstben mi vagyunk a császárok, és igenis, itt élnek a világ legszebb Mantás női! Opel Manta, én így szeretlek!

Opel Manta

Hozzánk tartozik

Sándor! :lol: ez gyönyörű volt! ;) kiemelem, hogy könnyen megtaláljam :lol: Sőt, lemásolom egy sárga papírra, és úgy hordom majd, mint Earl a karmáját :)

Hagyd a picsába anyám!
-> :( milyen szép szavak ezek egy anyának B) elképzelem, hogy egyszer a Makett is ezt mondja majd valamire :lol:
Link to comment
Megosztás:

szombaton kár h nem jöttetek :) ;) :lol: :lol:

Hát ahogy így hallottam a kinti hőmérsékletet igazából nem is bánom, hogy nem mentem, hanem J0hnny-ra hallgattam :lol:

(vazze, hogy én hogy parázok még mindig, ha le kell írnom J0hnny nevét :( )

Biztos jó volt meg minden, de én nagyon nem szeretek fázni, inkább állok 40 fokban a napon. Majd legközelebb... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.