Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Kivigyem? :lol: hogy South Park-ból idézzek: Románia a világ segglyuka :lol: úgyis sokszor küldtek már a pcsba :lol: "de hogy menjünk a pitsába Mester?" mi J0hnny? :excl:

Nekem erről csak egy valami jut eszembe: hol is húzták karóba az embereket? :( Már akkor is a korpásba tolták!Ennyi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, elvagyok válva :excl: másodszorra is... :( nem megy nekem ez a férjválasztás... de ahogy a mondás mondja: ha a földre kerülsz fiam, legalább szedj fel onnan valamit... azt hiszem, az esetemben a parketta lesz az....:lol: és hát nem is vagyok egy house keeper, mint Gábor Zsazsa :lol: de legalább reménytelen dolgokban is képes vagyok hinni a végsőkig :o ez is valami :D viszont a macska szája kurvájul büdös :lol:

Bakker egy hétig ette a legszebb növényemet, aztán egy nap alatt összehányta meg fosta az összes ágyat, két napig szédelgett, és a hülyéje azóta is zabálja, nem tanul ez semmiből - gondolom Isten ezért verte meg a büdös szájjal :D

Juj! És mit láttam ma??? Na! :lol: Megasztár karaoke játékot! Óriási a piaci rés, amit ez a társasjáték betöm - gyakorlatilag otthon jobbat művelek, csak szavazókártyát kell legyártani B) - de komolyan megcsinálom, és legközelebb kieséses körmérkőzést nyomunk! ;)

Link to comment
Megosztás:

Elválva? Mé'? :lol:

Macskának meg aggyá' enni. Laci kapott?

Mondjuk úgy, hogy komoly okom volt rá, amit az utóbbi fél évben sokszor is aláhúzott, hogy igaz :lol: - ennek ellenére még ő van megsértve, de a jövőben nyugodtan hívhatom Pirosnak (mert piros mindent visz :excl: ) :( szóval ez a karácsony is a rock&roll jegyében telik, mely műfaj sajátos megnyilvánulásainak ezernyi szikráját mostanában fedezem fel :lol:

mindegy... leszarom... álltam már fel nagyobb szarból is... hagyjuk is a témát, mert rengeteg düh van bennem, életemben nem csalódtam még ekkorát... :lol:

Link to comment
Megosztás:

JOhnny! Nem célzásként és semmi hátsó szándék nélkül , de közlöm,hogy 2 napja benne vagy az álmaimban. Nem mondom ,hogy rólad álmodom,de belekerültél valahogyan :( . Az első este azzal jöttél panaszra,hogy valaki kopaszra nyírta a hajadat, a második álmomban pedig , bordó astrát vezettél , amiben még vagy hatan ültek és száguldoztatok egy kis külvárosban. Ott futottunk össze. Ennyire emlékszem. :lol: Kicsit elég is volt, mert nem vagyok hozzászokva az ilyenféle álmokhoz. :excl:

Link to comment
Megosztás:

JOhnny! Nem célzásként és semmi hátsó szándék nélkül , de közlöm,hogy 2 napja benne vagy az álmaimban. Nem mondom ,hogy rólad álmodom,de belekerültél valahogyan :( . Az első este azzal jöttél panaszra,hogy valaki kopaszra nyírta a hajadat, a második álmomban pedig , bordó astrát vezettél , amiben még vagy hatan ültek és száguldoztatok egy kis külvárosban. Ott futottunk össze. Ennyire emlékszem. :lol: Kicsit elég is volt, mert nem vagyok hozzászokva az ilyenféle álmokhoz. :excl:

Nem voltak pengék az ujjain? :lol:

Link to comment
Megosztás:

JOhnny! Nem célzásként és semmi hátsó szándék nélkül , de közlöm,hogy 2 napja benne vagy az álmaimban. Nem mondom ,hogy rólad álmodom,de belekerültél valahogyan :lol: . Az első este azzal jöttél panaszra,hogy valaki kopaszra nyírta a hajadat, a második álmomban pedig , bordó astrát vezettél , amiben még vagy hatan ültek és száguldoztatok egy kis külvárosban. Ott futottunk össze. Ennyire emlékszem. :lol: Kicsit elég is volt, mert nem vagyok hozzászokva az ilyenféle álmokhoz. :excl:

:lol: J0hnny minden nő álma :lol:

Én múltkor az egyik 55éves férfikollegámmal álmodtam, hogy ülünk egy hegytetőn és nézzük az internet végét :( na, az is érdekes volt :o meg egyszer álmomban elutaztam Amerikába csak azért, hogy Mel Gibsonnal szexeljek :D de azért te, Meliinda drága, jobban ott vagy a spiccen... :D de rákontrázok: ma éjjel azt fogom álmodni, hogy J0hnny kopaszan, egy bordó astrát vezetve eljut Amerikába kis külvárosokon keresztül száguldozva, hogy Mel Gibsonnal szexeljen, miközben én az egészet az internet végéről egy hegytetőn ülve nézem egy kollegámmal B)

Link to comment
Megosztás:

:lol: J0hnny minden nő álma :lol:

Én múltkor az egyik 55éves férfikollegámmal álmodtam, hogy ülünk egy hegytetőn és nézzük az internet végét :excl: na, az is érdekes volt :lol: meg egyszer álmomban elutaztam Amerikába csak azért, hogy Mel Gibsonnal szexeljek :lol: de azért te, Meliinda drága, jobban ott vagy a spiccen... :o de rákontrázok: ma éjjel azt fogom álmodni, hogy J0hnny kopaszan, egy bordó astrát vezetve eljut Amerikába kis külvárosokon keresztül száguldozva, hogy Mel Gibsonnal szexeljen, miközben én az egészet az internet végéről egy hegytetőn ülve nézem egy kollegámmal :D

Mel Gibson nem Ausztrál? Vagy arra nincsenek ráják? :(

Link to comment
Megosztás:

:lol: J0hnny minden nő álma :lol:

Én múltkor az egyik 55éves férfikollegámmal álmodtam, hogy ülünk egy hegytetőn és nézzük az internet végét :excl: na, az is érdekes volt :lol: meg egyszer álmomban elutaztam Amerikába csak azért, hogy Mel Gibsonnal szexeljek :lol: de azért te, Meliinda drága, jobban ott vagy a spiccen... :o de rákontrázok: ma éjjel azt fogom álmodni, hogy J0hnny kopaszan, egy bordó astrát vezetve eljut Amerikába kis külvárosokon keresztül száguldozva, hogy Mel Gibsonnal szexeljen, miközben én az egészet az internet végéről egy hegytetőn ülve nézem egy kollegámmal :D

Úgy látszik bejött ez az álmod ,hogy te álmodj JOhnny-ról helyettem. Végre 2 napja nyugodt éjszakám van!!! :(

A jókívánságokat pedig köszönöm. Lightos névnap volt, mert józanok maradtunk. de pihentetni kell a szervezetünket , mert SAnyi unokatesójának a tejfakasztó buliját végig kell innunk. Ami vagy most szombaton vagy jövő hét szombaton lesz. Ez már csak a kisbabucin múlik, mert nemigen akar kibújni erre a hidegre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.