Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na nehogymááá pizza! :lol: Azé néha nem árt főzni se. Csak sose csináltam még krumplifőzeléket, de anyumét meg imádom. Csak nem tudtam,hogy ő hogyan csinálja, most meg felhívni nem akartam. A neten meg mindenfélét írnak. Ezért kérdeztem,hátha valaki még szereti. :D

Már be is habartam , és hasonlít anyukám főzelékére. Az ízét nem tudom, mert megint leégettem a nyelvem! B) Köszi a tanácsot. A paprikáskrumpli, meg a gulyás az nagyon megy. Bolondítás nélkül is, de vannak alapreceptek amik kifognak még rajtam így lassan 30 évesen is.

Link to comment
Megosztás:

Na nehogymááá pizza! :lol: Azé néha nem árt főzni se. Csak sose csináltam még krumplifőzeléket, de anyumét meg imádom. Csak nem tudtam,hogy ő hogyan csinálja, most meg felhívni nem akartam. A neten meg mindenfélét írnak. Ezért kérdeztem,hátha valaki még szereti. :D

Már be is habartam , és hasonlít anyukám főzelékére. Az ízét nem tudom, mert megint leégettem a nyelvem! :D Köszi a tanácsot. A paprikáskrumpli, meg a gulyás az nagyon megy. Bolondítás nélkül is, de vannak alapreceptek amik kifognak még rajtam így lassan 30 évesen is.

Nagyim habarta, anyám rántással csinálja... mindkettőt szeretem.. küggyyéééé B)

Link to comment
Megosztás:

Na nehogymááá pizza! :lol: Azé néha nem árt főzni se. Csak sose csináltam még krumplifőzeléket, de anyumét meg imádom. Csak nem tudtam,hogy ő hogyan csinálja, most meg felhívni nem akartam. A neten meg mindenfélét írnak. Ezért kérdeztem,hátha valaki még szereti. :D

Már be is habartam , és hasonlít anyukám főzelékére. Az ízét nem tudom, mert megint leégettem a nyelvem! :D Köszi a tanácsot. A paprikáskrumpli, meg a gulyás az nagyon megy. Bolondítás nélkül is, de vannak alapreceptek amik kifognak még rajtam így lassan 30 évesen is.

Majd Vadkerten besegítesz J0hnnyéknak a pöribe, hogy tudjál gyakorolni B)

Link to comment
Megosztás:

Nagyim habarta, anyám rántással csinálja... mindketőt szeretem.. küggyyéééé :lol:

oksi. Kis célofánba betekerek egy tányérnyit jó kis disznótoros kolbásszal (mert azt sütök mellé) :D szerinted mennyi bélyeg kellene rá? Ja és nehogy teliszálljon homokkal míg odaér! :lol:Bár addigra úgyis sültkrumpli lesz belőle.

Link to comment
Megosztás:

Én azt hiszem, hogy Melinda utoljára tett itt fel életbevágó kérdést :) mekkora genyák vagytok! Az egyik pizzát rendelni inkább, a másik belinkeli a "kezdő vagyok, de főzni akarok oldalt"... :D wehhhh :D

Arra várhat,nekem nő nem szól bele a főztömbe! :P

DE! :lol:

Mennyi az albi nálad? ;)

Alibit olvastam :D (biztos összerakta az agyam, hogyha elbszom a kaját, akkor mire fogom... B) )

kezdő vagyok, de főzni akarok... :D wehhh :D

Link to comment
Megosztás:

Én azt hiszem, hogy Melinda utoljára tett itt fel életbevágó kérdést :) mekkora genyák vagytok! Az egyik pizzát rendelni inkább, a másik belinkeli a "kezdő vagyok, de főzni akarok oldalt"... :D wehhhh :D

DE! :lol:

Alibit olvastam :D (biztos összerakta az agyam, hogyha elbszom a kaját, akkor mire fogom... B) )

kezdő vagyok, de főzni akarok... :D wehhh :D

Link to comment
Megosztás:

Örökké börtön

Alvadt vér és

Krétacsík a földön

Örök börtön

Száműztek

A büntetésemet töltöm

Ezen a földön

Ezen a földön

:lol: na... :D most ez hogy jött ide...? B)

Nem hiszem, hogy ilyen szar lett a krumplifőzelék, hogy Sanyib-t körbe kellett rajzolni, Mantababy meg már sitten foglalkozáskörében elkövetett gondatlan gyilkosságért :D

Amúgy Melinda, én életemben eddig két kaját rontottam el menthetetlenül:

- az egyik borsófőzelék volt. A hibát ott követtem el, hogy szakácskönyvből próbáltam alkotni. Olyan szar lett, hogy nem is engedtem, hogy bárki egyen belőle, kiöntöttem az egészet - de ennek ellenére azóta is ezt hallgatom, hogy "anyám még egy szaros borsófőzeléket sem tud megcsinálni" - pedig ennek már sok éve :)

- a másik carbonara spagetti volt egy pár hónapja, ahol szintén ott követtem el a hibát, hogy leszedtem két receptet a netről, amit én hülye egy A4esre nyomtattam. Az egyik fél kiló, a másik egy kiló tésztára volt szabva. Én meg felváltva olvastam a kettőt (nem tudom miért...) és így született meg az etióp tojásos tészta :D

Mindkét esetben azt a tanulságot vontam le, hogy egy nő nem hibázhat a konyhában, mert örökké hallgatni fogja. :D

Link to comment
Megosztás:

Örömmel jelentem,hogy Sanyib még él!! És én se kerültem még sittre....MÉG! A krumplifőzelék fincsi lett, pedig nem is tettem bele paprikát, mert emlékeim szerint anyum sápadtra csinálta mindig. B) CSak a babának nem ízlik, gondolom a kicsi ecet miatt, amit beletettem, mert ugye az alap.

Na ma épp borsófőzelék lesz. Azt fejből csinálom, így hátha nem b&szom el, mint Hajni és engem még békén hagy a család. :D

És legujjabb feljleményünk, hogy bebizonyítottuk.: EGy apa csak egyfélét tud produkálni!!! Legujjabb jövevényünk megintcsak pöcsösnek tűnik a 12 hetes uh-n.( csak nehogy aszülőszobán derüljön ki ,hogy lány :lol: ) A CLR: 61 mm és a talpa megint nagyobb ,mint a combcsontja. BAjba leszek az ovis cipőkkel! :D Ja és ő is akrobata. Fejen állva boxol a hasamban. Cuki kölök. ÉS augusztus 14-re vagyok kiírva, úgyhogy Blitz kérdéses.

Link to comment
Megosztás:

:D ahogy a mondás tartja: egy szerszámmal egyfélét lehet csinálni :D

Melinda! Előre is minden részvétem: oroszlán kölök lesz :D

Még jó, hogy olyan vagy, amilyen (jó értelemben) B) nem tudnak majd elnyomni a fiúk :lol: hiába ügyeskedik a Sanyi :D

Link to comment
Megosztás:

Makett új szava: tetszikelem (ejtsd: teccikelem) :D

Ha nyelvében él a nemzet, akkor ez most egy szájból-szájba lélegeztetés volt anyanyelvünk haldokló testének B)

Hehe, ez jó! Látszik: anyja lánya, hogy ilyen jófej :D

:D ahogy a mondás tartja: egy szerszámmal egyfélét lehet csinálni :D

...

Egy Mantás (Kadettes, Corsás...) azért nem mond ilyesmit elhamarkodottan... :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D ahogy a mondás tartja: egy szerszámmal egyfélét lehet csinálni :)

Melinda! Előre is minden részvétem: oroszlán kölök lesz :D

Még jó, hogy olyan vagy, amilyen (jó értelemben) :D nem tudnak majd elnyomni a fiúk :lol: hiába ügyeskedik a Sanyi :D

Miért, mi baj az oroszlán-okkal ? :D B) :P

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem tetszikeled a régi TCS-t...

:D teccikelem :D

Miért, mi baj az oroszlán-okkal ? :lol: B) :P

Szerintem semmi... én is az vagyok :D csak ugye rossznyelvek szerint azok problémásak, meg ilyesmik :D de én akkor is azt mondom, hogy a sok állat között akkor is mi vagyunk a királyok ;)

Amúgy meg mindenki azt gondol, amit akar:

:D teccikelem

:) nem teccikelem

:D

Link to comment
Megosztás:

oké elegem van, pályázatot írok ki B)

Csak illeték ellenében hajlandóak visszaadni a lánykori nevemet, amit apám ingyen adott :D kuvaélet :D és még indokuk sincs a "csak"-on kívül, még annyi se, hogy "azé' bakker me' má' nem vagy jány" :lol:

Tehát: akármilyen nevet felvehetek, mert ugyanúgy fizetni kell érte. Adjatok nekem nevet!!!! bosszúból akármi lehetek! Én ilyenekre gondoltam, de egyik sem az igazi:

Magyar Hajnal (nem jó, mert van már egy híres énektanár ezzel a névvel)

Jedi Hajnal

Körúti Hajnal (Tóth Árpád után szabadon) :D

Nemzeti Hajnal

Manta Hajnal

Isteni Hajnal (előző hasonló volt, de azért ebben erősen ott van az a már egészségtelen beképzeltség, ami időnként előugrik belőlem)

Gyönyőrű Hajnal

Lenyűgőző Hajnal (:))

Bakker Hajnal

....

De egyik sem jó, mert nekem valami igazán könnyen megjegyezhető, fülbemászó név kéne, amit mindenki megjegyez egyből... de aztán lehet, hogy ha senkinek nincs jó ötlete, akkor hagyom a picsbe a lánykorit és szimplán elhagyom a vezetéknevet műveim dedikálásánál, mint a nagyok... végülis Madonna sem használja a vezetéknevét.... :D

Link to comment
Megosztás:

Huh és tegnap úgy megszívatott a manta :D

Megyek be a kútra, srác már nyitja az ajtóm, mondom neki, hogy köszi nem kell segítség - mondja tudja, hisz én mindig magamnak intézem el (ez mindent lát? :D ) - mondom, hogy na, bakker nagy nap van ma, kaptam fizetést, és itt fogom elverni: teletankolom a vasat az ólcsóbbikból :D

Kulcs nem ment bele a tanksapkába/dugóba, vagy mittomén hogy hívják

Srác hozott jégoldót

Királyság

Kulcs bemegy

Elteker

ééééééés körbeforog :) na, mondom... miafsz? :D

Serhogy nem bírtam kinyitni, ott brékeltem vele vagy tíz percet, mire tudomásul vettem, hogy ezt is elrontottam (de aznapra már mindegy is vot, mert szétesett a fölbevalóm, lefejtettem véletlenül a kabátgombom, nyolcszor csúsztam meg szabadlábon, egyszer mentem majdnem az ajtókeretnek a nyílás helyett...mindegy...)

Szólok a srácnak, hogy te, mégse az a nap jött el, hogy teletankolom a gépet, hanem az a nap, amikor segítségre szorulok...

Jött is irdatlan vigyorral a fején, hogy na, legalább mégsem élt hiába. :D

Ketten is próbálták kinyitni, de nemment - aztán mondtam nekik, hogy hagyják majd otthon leoperálom...

Kicsit olyan érzés volt, mintha bemennél a szjupermárketba, telepakolnád a kocsit és otthagynád valahol, majd elmennél fizetés és zsákmány nélkül... :D beállsz a kútra baszki, bohóckodsz, az összes közben beálló autós vigyorog, hogy na, a hülye szőke játsza itt az eszét és a végén továbbhaladsz... B)

Hazafelé még beszart az index is... na, mondom meg van a mai napi rock&roll... lehet feküdni a kocsi alá a jégre, indexet buzerálni, tankdugót pajeszerolni (igen, de honnan szerzek másikat ugye... főleg kulccsal, mert anélkül mit is kezdenék vele... nah mindegy... :lol: )

Beállok az udvarra, gondoltam megpróbálom megint, aztán jöhet a célszerszám

és bakker :P

így nyilik vazze: puhhh, ÍGY!!!! PUHHH!

Na mondom az anyád keservit, ha még az index is megy, akkor levágtam az üzenetet...

és ment az index is ;)

Tanulság: soha, de soha ebben a büdös krva életben ne hagy mantádat magára két hétnél tovább használaton kivül!!!! SOHA!!! Mert megbosszul vazze... :D

Ma megint megpróbálom ezt a tankolás dolgot... :D ha ma is beszopat, akkor komolyan el kell gondolkodnom az életemen :D tiszta olyan, miint a Kristine nevű autó :D csak ez jó indulatú :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.