Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Na lehet gratulálni!!! Sanyi mégiscsak egy nagy tudású művész!!! 99% hogy lejányzó lesz a második babóca. Szóval csak ért a dolgához a drágám. Így lehet a gyerek neve Jázmin!! :(

B) wtf? :D nem úgy volt, hogy fiú lesz a második is? :) Nem mintha baj lenne, de vadkertre akkor vinnék nektek igazi díjnyertes jázminteát :)

Link to comment
Megosztás:

B) wtf? :D nem úgy volt, hogy fiú lesz a második is? :) Nem mintha baj lenne, de vadkertre akkor vinnék nektek igazi díjnyertes jázminteát :(

De úgy volt, csak a 20 hét körül egy plexus cysta nevű dolgot találtak a babucinál, ami nem nagy gond, de újra behívtak UH-ra. Ekkor nézettem meg a dokival tüzetesen. Eléggé a szoknyája alá néztünk a gyerkőcnek, és egyértelműen leányzó. Persze a fütyivel együtt a cysta is eltünt! Szóval inkább legyen egészséges kislány , ha ezen múlik a cysta eltűnése, Vigye azt a fütyköst is. :)

Valószínű , hogy a köldökzsinór lógott a lába közé a 16 hetesen. :)

Link to comment
Megosztás:

Azért mert én vetettem fel a problémát, még nem nekem kell végrehajtanom a megoldást :D

Viszont nagy itt a csend. :D

Ha minden jól megy, akkor Vadkertre tudok menni a mantával :D micsoda öröm és boldogság, mi? :D tulajdonképpen semmi nem történt vele, és a lakatolás fele van csak kész, de legalább jól kisikáltam a szőnyeget, ami utána mondjuk még kétszer elázott... :D jah, meg a szétrohadt recaro sín ki lett cserélve... de ennyi idő alatt már fel lehet építeni egy másikat :) mondjuk azt nem, de akokr is...

VISZONT

Ismét adományokat várok :D kéne egy jó kupac szerszám :D de nem olyan, mint amire a hülye kiéhezett kollegám gondolt, amikor felsóhajtottam, hogy 'valami jó szerszámra lenne szükségem' és ő felajánlotta az övét :D hanem olyanra, amit ládában lehet tartani. És nem az igazi másolatára gondoltam, hanem olyanra amit ilyen helyen tartanak és nem betegagyú... áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... mindegy hogy magyarázom, úgyis kiforgatjátok B)

szóval lehet adakozni :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.