Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Mit nem tudsz értelmezni? Celica-t akart, ez lett belőle... És a külsőség a fontos, a motorteret ritkán nézik a csajok (kivéve Hajnit, meg a kis szeplőst a transzformeszbő' ;) ;) )

nekem is a celica ugrott be először...

förmedvény,főleg azok a hátsó traktor lámpák,meg a szélesitések jobban állnának egy 30 as évekbeli hotroad-on..

miért találkozik az izlés és a pénz ilyen ritkán ???

szerintem egy darabig Hajnikám sem fog motor teret nézzni ,ugye szivem??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok Stefán, hogy ilyen ügyesen megtaláltad Sörös Sanyi hirdetését, amit nem is régen ő maga is belinkelt ide.

:lol: jóvanna... lassan jár, tovább ér :lol:

Stefan! te akkor már klubboztál, amikor a Sanyi még klubbozott (de szép kérdés:D) ?

Amúgy ja, igazi mantás: pénz sosincs, lekesedés és tervek vannak, párja nem szereti a vasat (merthogy a mantát nem lehet jobban szeretni, mint a párunkat - pedig de :lol:) stb... :lol:

Rockersárga Hotel Manta :lol:

mekkora idők voltak azok.... :lol:

szerintem egy darabig Hajnikám sem fog motor teret nézzni ,ugye szivem??? :D

hát nem... ;) anyira vagyok idén hajlandó még, hogy a sajátomat felfagyállózom, megnézem az olajszintet és amikor végre beállítod a fényszóróimat, hogy meggyógyítsd a farkasvakságomat akkor már oda se nézek! :lol: (ezt a sztorit most itt nem fejtem, majd ha túl vagyunk ezen - de beszartok az tuti. Én is beszartam. ;) Már csak a gyanútól is... szóval Mocsok, kusti van :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek, tudom nem ide tartozik ;) de maradt pár manta alkatrész eladó,pl balajtó,1.8as mantahíd,4es váltó kardánnal,kormánymű,kormány, komplett műszerfal(dbokba is),törött bsárvédők(fém),békallámpa,kocka fémkerettel és egyébb alkatrészek eladóak! érd.:06702276109.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek, tudom nem ide tartozik ;) de maradt pár manta alkatrész eladó,pl balajtó,1.8as mantahíd,4es váltó kardánnal,kormánymű,kormány, komplett műszerfal(dbokba is),törött bsárvédők(fém),békallámpa,kocka fémkerettel és egyébb alkatrészek eladóak! érd.:06702276109.

Hová vitték a Mantát?

Link to comment
Megosztás:

Hajnii!!

A Veteranopelponhu-ról leszedhetem a hirdetéseidet? ;)

Kivéve az övet ugye? ;)

Igen, köszönöm :lol:

Leszedheted mindet, az övet is. Azon most gondolkodik egy csávó, ha nem dönt egy héten belül, akkor nyomom felk az ebay-re - tekintettel arra, hogy azóta darabja is többe kerül, mint amennyit én kérek most a párért. Csak ugye itthon kevés hülye van, aki ennyiért vesz övet... :lol: kint hamarabb elviszik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne meg a Melindát :lol:

Tényleg!

Melinda!

Mi a helyzet nálatok? Kis Sanyi szereli már a mantákat? :lol: és hogy van a kis Jázmin? Na jó, meg a szülei is érdekelnek ;)

Itt vagyok , jelentkezem. Kissé náthásan és a gyerekneveléstől, nameg a házfelújítástól kábultan. De még élek és "virulok" Jázmin visít , de már egy hete mosolyogni is tud, nameg gagyarászik, nagyon édes. 2 hete volt a keresztelője. Terézia lett a védőszentje, így át kell szokni a Rozikázás helyett a Tecára. :lol:

SAnyika égedelem rossz kölök. Ha valamit nem lehet, rászólok és tovább csinálja, ha mérgesen szólok akkor meg röhög és továbbcsinálja. És ne bolonduljak meg , mi?

Drágám melózik sokat és most is Pesten gürizik szombatig.

Nekem meg behányt a Mona. 2 nap alatt 3-szor robbant le alattam. Dadogott egy nagyot majd minden meghalt benne. Aztán pár óra múlva simán beindult, de mikor újra bemelegedett , megint meghalt. 3.-ra már vontattuk, mert lehülés után se indult el. 2 hete itt áll az udvaron és bele se merek nézni. FOGALMAM sincs mi lehet a bánata. ;)

Ja amúgy a Missy se 100-as, a koni-nak a gumiszilentje egyik napról ...tegnapra behányt. Valaki cserélte már a gumit benne? :lol: honnan szerezhetek SOS?

Lassan minden manta kirohad alólam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazi Mantás... ;) ;) :lol:

"ADATLAP

Vételár: 120.000 Ft

Ár (EUR): 411 EUR

Évjárat: 1979/8 (30 évnél öregebb)

Okmányok jellege: Lejárt magyar okmányokkal

Futott km: 100.000 km

Kivitel: Coupe

Állapot: Enyhén sérült

Szín: Sárga

EGYÉB INFORMÁCIÓ

Azonnal elvihető.

LEÍRÁS

Nem adnám el, de muszáj (az asszony akarja). Állapota katasztrofális. A kasztni szinte porrá rohadt, első ülések ki vannak szedve, de megvannak. Az autó 2.2 motorral szerelt, de 1.6 -os papírokkal. Akkumulátor nincs benne, de a motor beindítható.

ELADÓ ADATAI

Megtekinthető: telefonon egyeztetett helyszínen

Telefonszám: (+36) 30/4346567

Hirdetéskód: 5151225"

Mondjuk, ha igazi Mantás lenne, akkor az asszonyt adná el :lol:

Én még vezettem azt a verdát valamikor nagyon régen. :lol: Sőt azzal hozott haza a reptérről Szegedre S.S. Akkor még bíztam benne, hogy egyszer felújítja ....., de sajnos egyre többen feladják. De ami még szomorúbb, hogy egyre több ízlésficamos kezd bele a mantázásba és veszik meg ezeket a kocsikat a barátainktól. (tisztelet a kivételnek)

Link to comment
Megosztás:

Én még vezettem azt a verdát valamikor nagyon régen. ;) Sőt azzal hozott haza a reptérről Szegedre S.S. Akkor még bíztam benne, hogy egyszer felújítja ....., de sajnos egyre többen feladják. De ami még szomorúbb, hogy egyre több ízlésficamos kezd bele a mantázásba és veszik meg ezeket a kocsikat a barátainktól. (tisztelet a kivételnek)

Sanyién nagyon gondolkodtam, hogy meg kellene venni, mert szép gyári állapotban volt, ráadásul korrekt áron, de párom leszavazta, met nem tetszik neki a béka lámpa. Igaz, nekem is a kerek irmscher jön be legjobban.

Link to comment
Megosztás:

I

Nekem meg behányt a Mona. 2 nap alatt 3-szor robbant le alattam. Dadogott egy nagyot majd minden meghalt benne. Aztán pár óra múlva simán beindult, de mikor újra bemelegedett , megint meghalt. 3.-ra már vontattuk, mert lehülés után se indult el. 2 hete itt áll az udvaron és bele se merek nézni. FOGALMAM sincs mi lehet a bánata. ;)

Gyanús,hogy csapágyas lesz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Melinda!

Nézd meg a trafót!

Attól, hogy megáll alattad, még nem kell csapágyra gondolni :lol: majd ha olyan hangokat ad ki, na majd akkor :lol:

Bár, IceMan egyszer azt mondta nekem, amikor gyanús hangokat hallottam, hogy mantánál a gyanús hang a normális, akkor nem kell gyanakodni :lol:

Amúgy Sanyikán simán látni, hogy csibész egy kölök, de imádni valóan cuki! :lol: Jázminról van friss képed? :lol:

A mai nap vezető híre:

MEGGYÓGYULT A FARKASVAKSÁGOM! :lol:

(be lett állítva a fényszóróm :lol: - és az egészre szó szerint nem derült volna fény, ha Mocsok bácsi nem vezeti sötétben a vasat ;) ugyanis gyanús lett neki, hogy hirtelen farkasvak lett ő is ;) )

Link to comment
Megosztás:

Sanyién nagyon gondolkodtam, hogy meg kellene venni, mert szép gyári állapotban volt, ráadásul korrekt áron, de párom leszavazta, met nem tetszik neki a béka lámpa. Igaz, nekem is a kerek irmscher jön be legjobban.

Ez nagyon béna kifogás. Keret bárhol van hozzá dupla kerek lámpához. Ha meg lámpa nincs, akkor e30 ból nagy polszkiból, egyéb bömösből tudsz bele tenni.

youknow, a legnagyobb találmány a kerék után a flex, yess!

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon béna kifogás. Keret bárhol van hozzá dupla kerek lámpához. Ha meg lámpa nincs, akkor e30 ból nagy polszkiból, egyéb bömösből tudsz bele tenni.

youknow, a legnagyobb találmány a kerék után a flex, yess!

Lányom, aki 5 éves, kijelentette, hogy ha nagy lesz, akkor Mantát kér. A baj, hogy addigra a legfiatalabb is 40 éves lesz :'(

Link to comment
Megosztás:

youknow, a legnagyobb találmány a kerék után a flex, yess!

;) ;) :lol:

Lányom, aki 5 éves, kijelentette, hogy ha nagy lesz, akkor Mantát kér. A baj, hogy addigra a legfiatalabb is 40 éves lesz :'(

megtartunk neki egyet szép állapotban :lol: vagy van még 11éved, hogy spórolj, és nagyon drágáért behozass neki egyet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lányom, aki 5 éves, kijelentette, hogy ha nagy lesz, akkor Mantát kér. A baj, hogy addigra a legfiatalabb is 40 éves lesz :'(

Mázlista. A kiskölkünk még másfél éves, de neki már megvettük a mantát , ami '79-es. Na az már igen koros lesz mire a kölök vezetheti. ;) Márha egybe marad addig. Épp múlt héten ment sz&rrá a koni gumiszilentje és kopog, csörög csattog szegény.

Link to comment
Megosztás:

Melinda!

Nézd meg a trafót!

Attól, hogy megáll alattad, még nem kell csapágyra gondolni :lol: majd ha olyan hangokat ad ki, na majd akkor :lol:

Bár, IceMan egyszer azt mondta nekem, amikor gyanús hangokat hallottam, hogy mantánál a gyanús hang a normális, akkor nem kell gyanakodni :lol:

Amúgy Sanyikán simán látni, hogy csibész egy kölök, de imádni valóan cuki! :lol: Jázminról van friss képed? :lol:

HAttayer Peti szerint a tirisztor lehet a ludas. Holnap ha lesz kicsi időm, feldobom töltőre az akksit és beindítom. Aztán indulhat a találgatás. Már unom a Missy-t hajtani a szutyok konival, meg a beázós tetővel. 2 gyerekkel igazi rémálom.

Bár holnap még a házunkhoz is ki kell mennem, nádat égetni, persze óvatosan,mert tegnap apósom majdnem leégette az egész tanyát ;) . Begyújtotta a legelőt, kipróbálta, hogy mennyire ég a fű, hát égett bakker!!! csak vizet nem készített a környékre se. volt pánik! :lol:

itt a kép a kiscsajsziról. ;)

bazsalygós

Link to comment
Megosztás:

HAttayer Peti szerint a tirisztor lehet a ludas. Holnap ha lesz kicsi időm, feldobom töltőre az akksit és beindítom. Aztán indulhat a találgatás. Már unom a Missy-t hajtani a szutyok konival, meg a beázós tetővel. 2 gyerekkel igazi rémálom.

Bár holnap még a házunkhoz is ki kell mennem, nádat égetni, persze óvatosan,mert tegnap apósom majdnem leégette az egész tanyát :lol: . Begyújtotta a legelőt, kipróbálta, hogy mennyire ég a fű, hát égett bakker!!! csak vizet nem készített a környékre se. volt pánik! :lol:

itt a kép a kiscsajsziról. :lol:

bazsalygós

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉdeeeeeeeeeees pofika ez a lány :lol:

Lefogadom, hogy legalább akkor a csibész lesz, mint a bátyja :lol:

Szóval szutyok a koni és beázik a tető... ;) és neked ráadásul nem napfénytetőd, hanem tolótetőd van... huh... ha az beázik, képzeld, hogy rohadhat a tető ;)

Mondjuk két gyerekkel nagy rock&roll lehet mantázni :lol: a Petra már nagyobb volt, amikor én kezdtem (már úgy értem, nem volt baba), de volt idő, amikor három kisiskolást hurcoltam suliba mantával :lol: na az is nagy rock&roll volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.