Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hello mindenki! Feliratot kerestetem, a Manta - Der film c. filmhez, és kidobta ezt az oldalt. Nekem megvan dvdrip formátumban: 700 MB, 576 × 352 képkocka, 1075kbps, 25 képkocka/mp. (elég jó minőségben). Valaki itt a fórumon írta, ha megkapná a filmet, szerkesztene hozzá feliratot. Ha kapok egy posta címet, kiírom cd-re a filmet és elküldöm. Cserébe kérném majd a filmhez az elkészült feliratot. :icon1: Nem tudom érdekel e valakit, de a Manta-Manta c. film is megvan dvdrip, magyar szinkronnal. Ha kell egy példányban azt is postázom, többit megoldjátok majd :smartass: üdv!

Ps.: nem sűrün vagyok fent választ inkább tizy666@freemail.hu címre kérem!

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nagy dolog világosodott meg ma előttem levélírás közben....

....... Ha jobban belegondolok, akkor ha a nő egy héttel előtte már hülye, aztán egy hétig nyűgös, mert vérzik, akkor gyakorlatilag jó esetben van két hét a hónapból, amikor normális. De sokakat akkor is nyomaszt a gyerek, meg a háztartás, meg az anyagi gondok, szóval sosem normális. De ha mégis, akkor is 365napból 182 és fél napig normális. De abból is mondjuk a felét átalussza, na jó, legyen napi 8 óra, ami azt jelenti, hogy 4380 órából csak 2920 órát használható. Tehát 8760óra hasznos kihasználása helyett elveszteget 5840 órát, ami azt jelenti, hogy életének 66%-át lehúzhatja a klotyón! De ha egy nő életének csupán 34%ban hasznos a legnagyvonalúbb számítások szerint is, akkor minek építenek rá iparágakat? Mint mondjuk a szépségipar... azért, hogy legalább ne legyen ronda, ha már életének több, mint a fele haszntalan....? És hogy elviselhető legyen, muszáj, hogy legyen saját puncimosója, tisztaságibetétje, izzadásgátlója, bőrfeszesítője, szedje a magnézium feminát, hogy enyhítse a hisztit, ami egy hónapban két hétig tart - mondjuk ezzel növelheti a hatékonyságát, de akárhogy számolom, akkor is csak 50%ig tornázná fel magát... elsőre biztos úgy tűnik (még nekem is), hogy a férfi hasznosabb, ha másért nem, hát a menstruáció hiánya miatt... de szerintem ha kiszámolnám, hogy a pasikkal mi a helyzet, az sem lenne jobb. Pedig a statisztika csak nézőpont és figyelembe vett adatok kérdése, és állítólag mindig a valóság után kullog - ezt most hallottam, amikor a KSH kihozta az inflációt 3,9%ra a push up melltartók és a gyros eladások alapján.... érdekes világ ez... azt hiszem, simán ki tudnám számolni, hogy az ember 0%ban hasznos és 100%ban hasztalan....

egy zseni vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

Nem blogolok. Nem tudom, valahogy túl sok van már belőle, az is olyan mint az MLM: az elején érdemes kezedeni, az elsők közt. :confused: nem is nagyon értem, mi abban a poén, ha a vakvilágba irkálsz dolgokat és azt sem tudod, ki olvassa - én leginkább egy bizonyos körnek szánom a mondandóm, a világ többi része nem nagyon érdekel :D azt meg végképp nem értem, hoyg egy blogger hogy tud megélni a bloggerségből...? :confused:

Link to comment
Megosztás:

Nem blogolok. Nem tudom, valahogy túl sok van már belőle, az is olyan mint az MLM: az elején érdemes kezedeni, az elsők közt. :confused: nem is nagyon értem, mi abban a poén, ha a vakvilágba irkálsz dolgokat és azt sem tudod, ki olvassa - én leginkább egy bizonyos körnek szánom a mondandóm, a világ többi része nem nagyon érdekel :D azt meg végképp nem értem, hoyg egy blogger hogy tud megélni a bloggerségből...? :confused:

Szerintem nem a megélés miatt (bár, ha befut, akkor lehet, hogy meg lehet szponzoráltatni az oldalt), szerintem inkább az exhibicionizmus vezérli ezeket :)

Link to comment
Megosztás:

...de ha egy nő életének csupán 34%ban hasznos a legnagyvonalúbb számítások szerint is, akkor minek építenek rá iparágakat? Mint mondjuk a szépségipar... azért, hogy legalább ne legyen ronda, ha már életének több, mint a fele haszntalan...

Szvsz azért mert életének abban az általad hasznosnak vélt mindössze egyharmadában is egy rakás pénzt költ. A különböző iparágak (kereskedelem, szolgáltatás, stb.) igazi diadala az lenne ha rá tudna venni titeket nőket hogy még álmotokban is költsétek a pénzeteket (mármint valós pénzt költsetek, ne arról álmodozzatok hogy épp vásároltok vagy mittomén).

Link to comment
Megosztás:

:D én már csak álmomban költekezek :D

amúgy a férfiak is ugyanúgy költekeznek mint a barom, csak azt meg a nők nem értik, hogy minek, meg miért pont azt veszik. A férfiak meg vica versa... :)

Valami marketinges felmérés volt már korábban a nemek költekezési szokásairól, és nem meglepő módon teljesen különböző eredmények születtek. Eszerint a nők mindent megvesznek ami olcsó. Ezt ne úgy értsd hogy bazári gagyi, hanem hogy ha valaminek önmagához képest jó ára van vagy épp le van árazva, akkor olyankor is megveszik, ha épp nincs rá szükségük. Lásd tizenhetedik pár cipő, ilyesmit férfiak nem csinálnak. Ezzel szemben a férfiak sokkal ritkábban költekeznek, viszont ha valami kell nekik, akkor azért bármennyi pénzt hajlandóak megadni (lásd pl. Ferrari soktízmillióért, azt sem nők veszik általában).

Link to comment
Megosztás:

ja.. ez tényleg így van.... én egyszer vettem egy tíz darabos kampó készletet csak azért, mert nagyon olcsó volt. Már akkor sem tudtam, hogy minek az nekem, de valahogy éreztem, hogy egyszer egy napon még jól jöhet, és akkor nagyon büszke leszek rá, hogy milyen kiváló minőségű kampókra tettem szert olcsón annó :D jól el is tettem a kampókat, hogy meg legyen, ha kell - na, azóta sem tudom, hol van :unsure:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny! :goofy: Veled álmodtam valamelyik éjszaka... :goofy: és most közlöm: ha még egyszer zaklatni mersz éjjel, és azzal jössz nekem, hogy csináljam meg a corsádat, akkor szétrúgom a segged! :goofy: nem értek a corsához, és nincs jogod egész éjjel ezzel üldözni. Világos???? <_< furcsa volt az egész álom, és nem is értem, hogy rakta ezt össze a tudatalattim, de azt tudom, hogy egész álmomban mndenkinek azt panaszoltam, hogy nem hagysz békén és nem érted meg, hogy nekem a corsában már túl sok az elektronika.... :sowwy: nagyon nyúzottan ébredtem... :angry2:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny! :goofy: Veled álmodtam valamelyik éjszaka... :goofy: és most közlöm: ha még egyszer zaklatni mersz éjjel, és azzal jössz nekem, hogy csináljam meg a corsádat, akkor szétrúgom a segged! :goofy: nem értek a corsához, és nincs jogod egész éjjel ezzel üldözni. Világos???? <_< furcsa volt az egész álom, és nem is értem, hogy rakta ezt össze a tudatalattim, de azt tudom, hogy egész álmomban mndenkinek azt panaszoltam, hogy nem hagysz békén és nem érted meg, hogy nekem a corsában már túl sok az elektronika.... :sowwy: nagyon nyúzottan ébredtem... :angry2:

Link to comment
Megosztás:

Na kezdem az elején: Hajni , ha a fogyasztás tekintetében kell versenyezni, akkor én nyertem kereken 0 literrel, mert Mona végképp feladta a harcot, én meg ....szintén, vele kapcsolatban. Szó szerint mindent átnéztünk. Mostmár a gyujtásmechanika is ki lett cserélve, meg a kábelekre is rámértünk....semmi!!! :icon4: úgyhogy igazi zöld járgány lett belőle. A cicák alszanak alatta, ráesik a hó, meg a fagyott veréb és lassan zúzmósodik és mohásodik ott ahol ritkán érünk hozzá. Szerintem már nem is foglalkozok vele, megérdemli,hogy cafatokra szedjük az új garázsunkban!!! Már az ideiglenes kivonásán gondolkodok.

A hó meg csak esik........esik és szakad....meg zuhog. Már több mint 40 cm leesett errefelé. De tegnap bátorságot merítettünk és kimozdultunk a mantával. #&@{ ar körülmények vannak Szegeden. EGy munkagép se (na jó, egyet láttunk) dolgozott. A nagyobb kereszteződésekben 10-20 cm magas jeges úttorlaszok vannak, a kocsit elirányítják tök másfelé. Ez gáz ha Makó fele mennél, mert egyszercsak Kecskeméten találod magad. :ph34r: Elkértük após autóját és kimentünk a tanyára. ÚÚÚÚÚÚÚÚ. térdig érő a hó a beködőutunkon. Érdekes ,hogy a tavalyi belvízkor senki nem használta az utat. Nyáron amint feltöltögettük a törmelékünkkel, egyből volt egy-két traktoros, meg autós aki ráment. Most hogy megint járhatatlan érdekes módon senki nem megy rá elkotorni. SZerintem ránk várnak a kis szemetek. Ja persze útközben drifteltünk is a BAjai úton. Az útszéli hótorlasz fogta meg a vento-t. Durva a helyzet.

Viszont Sanyika élvezi piszkosul. Apja épített neki egy dombot, amiről a popsisível 1000-rel le lehet csúszni. Odavan érte. :w00t:

Link to comment
Megosztás:

A hó meg csak esik........esik és szakad....meg zuhog. Már több mint 40 cm leesett errefelé. De tegnap bátorságot merítettünk és kimozdultunk a mantával. #&@{ ar körülmények vannak Szegeden. EGy munkagép se (na jó, egyet láttunk) dolgozott. A nagyobb kereszteződésekben 10-20 cm magas jeges úttorlaszok vannak, a kocsit elirányítják tök másfelé. Ez gáz ha Makó fele mennél, mert egyszercsak Kecskeméten találod magad. :ph34r: Elkértük após autóját és kimentünk a tanyára. ÚÚÚÚÚÚÚÚ. térdig érő a hó a beködőutunkon. Érdekes ,hogy a tavalyi belvízkor senki nem használta az utat. Nyáron amint feltöltögettük a törmelékünkkel, egyből volt egy-két traktoros, meg autós aki ráment. Most hogy megint járhatatlan érdekes módon senki nem megy rá elkotorni. SZerintem ránk várnak a kis szemetek. Ja persze útközben drifteltünk is a BAjai úton. Az útszéli hótorlasz fogta meg a vento-t. Durva a helyzet.

Viszont Sanyika élvezi piszkosul. Apja épített neki egy dombot, amiről a popsisível 1000-rel le lehet csúszni. Odavan érte. :w00t:

itt is szakad a hó ,hasonlo a helyzet , hótoló egy darab sincs, 40cm tuti meg volt,de szakadaatlanul esik...

Link to comment
Megosztás:

demot_eredet.png?1016

:D

Hát itt Pesten nem olyan gáz, sőt, kicsit csalódott is vagyok, mert nagyobb havat mondtak. Lett is pánikfelvásárlás :omg: kétféle pánikolós pesti volt: az egyik a tartós kenyértől kezdve a vákuumcsomagolt szalámiig mindent megvett - a másik meg sört és egy rakás rövidet. Ez a kettő fajta volt. Meg én, a kis listámmal, aki tudatosan vásárolt :D

Bár most eléggé esik a hó - én meg a winter version csizmámban jöttem - ennek csak 8cm a sarka :D lemértem :sneaky:

Link to comment
Megosztás:

Hát itt Pesten nem olyan gáz, sőt, kicsit csalódott is vagyok, mert nagyobb havat mondtak. Lett is pánikfelvásárlás :omg: kétféle pánikolós pesti volt: az egyik a tartós kenyértől kezdve a vákuumcsomagolt szalámiig mindent megvett - a másik meg sört és egy rakás rövidet. Ez a kettő fajta volt. Meg én, a kis listámmal, aki tudatosan vásárolt :D

Bár most eléggé esik a hó - én meg a winter version csizmámban jöttem - ennek csak 8cm a sarka :D lemértem :sneaky:

Bazee nincs még tavasz, szal nem kell az ültetővel járkálnod.

Link to comment
Megosztás:

Mindig is tudtam, hogy a Japánok előrébb járnak nálunk technikailag :)

:blink: hát... ezeknek is elég érdekes elképzelésük lehet egy jó sz*pásról... :blink: hát ez nagyon meleg... :goofy:

Mocsok, Mocsok... :icon9: hát ilyen félreérthető beszólást.... :icon9: természetesen az erre csörög a dió nevű játékra gondolt, ahol bekötött szemmel kell követni a hangokat... :doze:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.