Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

B) a Vaslady új értelmet nyer általad Melinda :icon13: "szívós kis dög" vagy te, ha nem sértődsz meg :lol: be kéne gázosítanotok legalább az egyik autót (nemilyen hitleri módra gondoltam :hehe: ), bár az is sokba kerül, de ha sokat autóztok, akor megéri, bejön az ára.

Hát nagyon kíváncsi vagyok ám a ranchotokra :rolleyes: komolyan mondom, ha Szeged felé járok, akkor meg foglak csörgetni, hogy lehet e zavarni ... már múltkor majdnem arra jártam! sőt segítek is - úgyis megváltam a műkarmaimtól, punk séróval sokkolok (kitört rajtam a kései kamaszkor) és tele vagyok jedi powerrel :devlish:

Ráadásul a sok energia ilyen kisülésekben nyilvánul meg: múltkor lebontottam a kenyeres pultot, aztán magarmar rántottam fél kiló mirelitte brokkolit, tenap meg még beejtettem egy fél literes tejfölt a pénztárhoz úgy, hogy alig lehetett kiszedni, de a tejföl azért befolyt rendesen a pult alá :whistle: biztos örült nekem a takarító :pinch:

Húúú, már tök jó lesz a tavasz :smartass: a zsebemben marad a fűtés költsége :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a szegedi opelesek minden aktivitásnak örülnének, mert mi nagyon elvesztünk mostanában. Egy új kis klubot alapított egy haverom, de még egy minitalira sem sikerült eljutni. A gyerekek meg a kéró sok időt elvisznek( még borozgatni sincs kedvünk!!! :goofy: ) Odáig fajultunk ,hogy fontolgatjuk a fehér manta eladását, darabokban, vagy majdnem egyben. MErt elég gáz a helyzet. Erre tegnap jól belefaroltunk egy kombi astra seggébe. A missy hátsó szárnya bedurrantotta az astra hátsó szélvédőjét. Nesze 20000 kiadás. Nagyon jó esett. :omg: Ilyenkor kérdi az ember,hogy mi jöhet még? De én már inkább nem merem!!!

Viszont a boltív egyben maradt!!! És marhajól néz ki. A hóvirágok kinyíltak kinn a kertben mamáméknál és a tanyánkon is. A kertem is majdnem készen van a vetésre. Szóval mondhatni minden rendben lenne, ha az anyagi biztonság adott lenne. De örülök az apróságoknak is :D . Egyetlen naponta bosszantó dolog van csak. Sanyika odavan a Shrek-ért. Nem is kicsit. 6-kor arra kelünk,hogy hozza a távirányítót és egyész nap ez megy. Újrajátszásra van állítva. Este meg arra alszik el. Már zöldet álmodok tőle. :sick:

Link to comment
Megosztás:

Itt is a NEmo a B verzió, de csak heti egyszer veszi be a gyerek mikor közlöm, hogy most csak a nemo ér rá. :sneaky: És ez csak rosszabb lesz.Kedvenc kaja, főzhetem ugyanazt mindig, kedvenc ruhadarab...amíg le nem rohad róla... NEmsokára a kedvenc együttes egyetlen számát fogja csak hallgatni hetekig. .....már alig várom,hogy leérettségizzenek, szoktam mondani. :blush:

Link to comment
Megosztás:

.....már alig várom,hogy leérettségizzenek, szoktam mondani.

Ne várd. Semmivel nem lesz jobb :goofy:

Makettnak van még fél éve a kiskorúságából, de komolyan mondom, mintha arra tette volna fel a nagykorúságáig fennálló időt, hogy bepótoljon mindent, amit elmulasztott kicsiként... :goofy: komolyan tök jó gyerek volt születése óta, mostanában meg a hülye haveroktól kezdve a felhívnak az iskolásból sztoriig minden van... mondtam is neki, hogy miért nem drogozik inkább, mint a többi normális gyerek.... :doze:

De a csúcsok csúcsa tegnap volt, illetve tegnap előtt kezdődött - és nagyon remélem, hogy ezzel előtte az összes puskaport :confused: szerdán egy viszonylag jól sikerült kaszkadőrmutatványt hajtott végre a suliban: a lépcső tetején elájult, majd fordított testhelyzetben eszmélt 15 lépcsőfokkal lejebb :blink: nem látszott úgy, hogy összetörte volna magát, még este elment színházba is, viszont másnap reggel hányinger, szédülés.. na irány a doki, onnan be a kórházba, röntgen, minden. F*sza agyrázkódás (nagyot ütödhetett az a kis diónyi agyacska abban a szép kis fejében :D ), bent tartanák 48óra megfigyelésre... na, életem egyik legnehezebb döntése volt, amikor saját felelősségre kihoztam a dokival történt hosszas konzultáció után. Mondjuk nem lesz már baja, mert akkor az első nap lett volna, és minden lelet rendben - de ha az ember társaságában napi 2-3 Dr.House megy, akkor azért ráparázik az ilyen dolgokra is és nehezen hoz meg döntéseket....

Szóval Melinda nehogy azt hidd, hogy később jobb lesz.... Makett a 18. szülinapjára tuti kap bukósisakot, könyök- és térdvédőt - és csak így vagyok hajlandó elengedni a nagykorúságába, amikor már törvény előtt is önmaga lesz felelős minden tettéért. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ne várd. Semmivel nem lesz jobb :goofy:

Makettnak van még fél éve a kiskorúságából, de komolyan mondom, mintha arra tette volna fel a nagykorúságáig fennálló időt, hogy bepótoljon mindent, amit elmulasztott kicsiként... :goofy: komolyan tök jó gyerek volt születése óta, mostanában meg a hülye haveroktól kezdve a felhívnak az iskolásból sztoriig minden van... mondtam is neki, hogy miért nem drogozik inkább, mint a többi normális gyerek.... :doze:

De a csúcsok csúcsa tegnap volt, illetve tegnap előtt kezdődött - és nagyon remélem, hogy ezzel előtte az összes puskaport :confused: szerdán egy viszonylag jól sikerült kaszkadőrmutatványt hajtott végre a suliban: a lépcső tetején elájult, majd fordított testhelyzetben eszmélt 15 lépcsőfokkal lejebb :blink: nem látszott úgy, hogy összetörte volna magát, még este elment színházba is, viszont másnap reggel hányinger, szédülés.. na irány a doki, onnan be a kórházba, röntgen, minden. F*sza agyrázkódás (nagyot ütödhetett az a kis diónyi agyacska abban a szép kis fejében :D ), bent tartanák 48óra megfigyelésre... na, életem egyik legnehezebb döntése volt, amikor saját felelősségre kihoztam a dokival történt hosszas konzultáció után. Mondjuk nem lesz már baja, mert akkor az első nap lett volna, és minden lelet rendben - de ha az ember társaságában napi 2-3 Dr.House megy, akkor azért ráparázik az ilyen dolgokra is és nehezen hoz meg döntéseket....

Szóval Melinda nehogy azt hidd, hogy később jobb lesz.... Makett a 18. szülinapjára tuti kap bukósisakot, könyök- és térdvédőt - és csak így vagyok hajlandó elengedni a nagykorúságába, amikor már törvény előtt is önmaga lesz felelős minden tettéért. :unsure:

Néha irígyellek,hogy ennyire előrehaladott állapotú anya vagy. :rolleyes: de azért igyexek kihasználni minden szép pillanatot velük. :wub:

Makett meg jól legurult ha agyrázkódást kapott. EGyszer gyanítom nekem is volt. nem mentem dokihoz, de akkorát estem egy lóról vágtában, hogy egy kisebb bukfenc lett a vége, ami a tarkómon fejeződött be. Abból gondolom hogy valami agybajom lehetett, mert fél percig minden felé kék és piros csillagokat láttam. gondolom az nem egészséges dolog. De egy délutáni migrént követően elmúltak a panaszaim. nem tudom a viselkedésem változott-e azóta. :devlish:

Én is keveslem a smiliszámot!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Huh, akkor te nagyobbat eshettél :blink: érdekes, hogy migrén után múlt el a panasz :huh:

Mondjuk én minden este látok csillagokat, igaz, azok nem színesek, hanem sima csillagszínük van és az égen látom őket :D

Remélem, hogy tényleg úgy történt a dolog, ahogy mesélte és nem így:

http://www.youtube.com/watch?v=q0tpcwHV4xY

vagy így:

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Huh, akkor te nagyobbat eshettél :blink: érdekes, hogy migrén után múlt el a panasz :huh:

Mondjuk én minden este látok csillagokat, igaz, azok nem színesek, hanem sima csillagszínük van és az égen látom őket :D

Remélem, hogy tényleg úgy történt a dolog, ahogy mesélte és nem így:

vagy így:

:unsure:

Makett korában ezt sosem lehet tudni. :confused:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

hát... én kiborulok az ilyen képektől :pinch: múltkor a Mocsok sokkolt egy ilyen oldallal - csak régi vasak vloltak rajta olyan extrém helyeken, meg állapotban, hogy azt még nézni is nehéz volt :unsure: majdnem sírtam is :closedeyes: bár vettem már én is mantát olyan helyről, ahol a tetőre voltak rádobálva a recaro-k, és úgy kergette le a tulaj a tyukokat róla :sowwy: meg ki kellett vágni a gazt, hogy egyáltalán meglássuk a mantát... :sowwy: juj.... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is áldatlan állapotban van a fehér manta, de még menthető, Viszont ma úgy néz ki sikerült elcsaklizni apáméktól a nagyapám hagyatékát. EGy "76-os (asszem 76) wv 2 transportert :smartass: . Annyira örülök neki. Bár apám még a birkákat is azzal szállította ,úgyhogy lesz rajta meló, de egyenlőre letakarjuk a tanyán és várjuk a jobb időket. Nyaralós családi verdának király lesz. MAjd festünk rá kicsi virágokat , meg egyéb szabadságjegyeket. :D

Link to comment
Megosztás:

:D óóóóóóóóóóóóóóóóóóóriási ötlet!!!! :D külön teccikelem a piktogrammot :D

Amúgy baszki ma elgurultam egy benzinkút mellett (kocsival, oylan kövér még nem vagyok, hogy anélkül) és majd elájultam, hogy 450 a benzin :blink: én nem tudom, hogy meddig fokozzák még ezt, de múltkor dobáltam ki a cetliket a kocsimból, és egy év alatt valami brutált emelkedett a benzin... és az a baj, hogy az üzemagnyagemelkedés szépen beleépül mindenbe, f*szán emelkedik minden élelmiszer, akármi ára, és olyan lecsórósodás lesz, hogy ihaj :unsure: és el sem tudom képzelni, hogy akik eddig is küszködtek, azok hová süllyednek még.... :wacko: borzasztó ez az egész... én már az EU csatlakozásnál mondtam, hogy most adott a nép zöld utat arra, hogy Európa cigányai legyünk... na de ez már ide sok, meg bonyolult... :) lnyeg, hogy elég sajátos felfogásom meg véleményem van erről az egészről - lényeg, hogy most olyan helyre menjen mindenki, ahol legalább egy fúrt kútja van :) tiszta Mad Max komolyan... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

hát valahol muszáj megosztanom abbéli örömömet, hogy a Mote csak és kizárólag körülöttünk forog, a kedvünkben kíván járni - és ezt mi igen értékeljük :D abból vonom le ezt a tényt, hogy a vadkerti tali a Mocsok szülinapja környékén lesz, a Blitz pedig az én szülinapom környékén (kb. 3 nap eltérés - és gondolom azért előbb ennyivel, hogy a családnak is jusson a mi felemelő ünneplésünkből :D ) szóval köszi-köszi - ajándékokat, piákat, chip&dale fiúkat és k*rvákat a találkozók helyszínén fogadunk :whistle: (áh, a két utóbbi nem volt komoly, mert a végén nekem fizetnének k*rvákat, a Mocsoknak meg valami borotvált, csupasztestű izomgép vonaglana - és hát az pont nem szülne jó vért... :ph34r: még a végén megbuzulnánk :sick: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.