Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Jézus Krisztus arcának vonásait látta bele egy döglött rája hátának a mintázatába Erika Scheldt, a dél-karolinai James-szigetek partján. A furcsa látványt a nő azonnal lencsevégre kapta, bár elsőre nem a zsidók királyára asszociált - írja a Daily Mail.

1333629056.jpg

Fotó: Online

"Először azt hittem egy szakállas hajléktalanra hasonlít a lefotózott döglött rájamintája, de aztán egy ismerősömnek is megmutattam a fotót, aki közölte, ez a Megváltó arcmása. Akkor jöttem rá, igaza van. Nem látom nagy jelentőségét a dolognak, bár Húsvét előtt különösen érdekes ez a jelenés – nyilatkozta a huszonnégy éves nő.

Link to comment
Megosztás:

Jézus Krisztus arcának vonásait látta bele egy döglött rája hátának a mintázatába Erika Scheldt, a dél-karolinai James-szigetek partján. A furcsa látványt a nő azonnal lencsevégre kapta, bár elsőre nem a zsidók királyára asszociált - írja a Daily Mail.

1333629056.jpg

Fotó: Online

"Először azt hittem egy szakállas hajléktalanra hasonlít a lefotózott döglött rájamintája, de aztán egy ismerősömnek is megmutattam a fotót, aki közölte, ez a Megváltó arcmása. Akkor jöttem rá, igaza van. Nem látom nagy jelentőségét a dolognak, bár Húsvét előtt különösen érdekes ez a jelenés – nyilatkozta a huszonnégy éves nő.

szent ég............................................

szeretnél egy jézus arcot a mantádra ?

festek én a puma helyére :)

Link to comment
Megosztás:

Milyen puma????? <_< az párduc te :)

Rád már úgyis mondták, hogy hasonlítasz Jézusra, szóval ha nem igyekszel azzal a rohadt vízpumpával, akkor rákenem az orcádat a manta motorháztetejére úgy, mint ahogy a zsaruk szokták a rossz bácsikat, amikor elkapják őket :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

bakker... ma vizsgázik a manta és ki kellett adnom a kezemből egy idegennek, hogy elvigye :cry: mert egyszerűen nem tudtam szabit kivenni, mert a genya kollega direkt csinálja szerintem, hogy nem jön be, amikor tudja, hogy dolgom lenne :brooding:

borzasztó érzés.... :cry: rájöttem, hogy belehalnék, ha el kéne adnom, vagy elveszíteném... :cry: :confused: egy idegen fogja vezetni!!!! :mean: lehet, hogy bele is pukizik az ülésbe :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap levizsgázott a manta a negyedik vizsgaállomásnál, mert az első háromnál nem bírtak ráállni a fékpadra... :goofy: én nem értem, szerintem nincs az olyan alacsonyan, gyári 60as ültetés nem sok... jó, hogy van rajta toldás, de azért ez kicsit fura... mindegy, lényeg, hoyg két évig nyugi van :icon1: csak az ültetéssel, meg akipuffal volt bajuk, meg a magas COval, de istenem, most lepődjek meg, vagy mi??? :omg: a fekete matricához még határértéken belül voltam, és amúgy meg bocs, de 450es benzinárnál hagy szarjam már le magasról.... :goofy:

Jó, nem szarom le <_< , mert pl. nejlonzacsit soha nem veszek újat, mert komolyan aggódom az ökológiai lábnyomomért, és valahogy a zacskókon akarom lekompenzálni a kipufogást :unsure: mindegy....

Viszont J0hnny! Láttam egy drift Lexust, ami körbe volt tapétázva Stewie-vel :D neked is kéne a kocsidra egy ilyen mondjuk:

50497_91000325016_2824990_n.jpg

nagyon dogos lenne és kifejező :evilgrin: csak hogy mindenki tudja, mire számíthat tőled :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.