Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Jó, akkor próbálkozok így:

lehet, hogy ma elütöttem egy macskát, de ez nem biztos :goofy: valami koppant a kocsi alatt, aztán a visszapillantóban láttam, hogy valami macskaféle fut fel a járdára - de ha el is ütöttem, annyira nem halhatott meg, ha még futni tudott :goofy: mert ha valaki nagyon meghal, akkor az már nem fut... :evilgrin:

És múltkor útalan utakon voltunk a mantával - meg is lett az eredménye, kirázkódtak az izzók a hátsó lámpából :unsure: még jó, hogy az autó nem esett szét... :goofy:

Link to comment
Megosztás:

:D jah :D erről jut eszembe, hogy van öt teljesen új kiscicánk, amik egy félreértés folytán kerültek ide, amikor az anyamacskát bedobták hozzánk, az meg ide ellett... azóta viszont az is eltűnt, és itt hagyott nekünk egy rakás eszméletlenül ronda dögöt.... nagyon szívesen oda adom bárkinek... van két pöttyös is köztük! Amikor Makett mondta, hogy tök édi a két kis pöttyös, mondtam neki, hogy gyerek, te lökött vagy... pöttyös macska nincs, csak foltos... de aztán megnéztem, és ezek tényleg pöttyösek :goofy: meg van egy sátán macskája, aki olyan, mintha feketének készült volna, de össze lett mosva valamivel, mert elég hülyén mintás... olyan kőkoptatottféle... a csoffadt vörös-fehérről, meg a tök vikingről nem is beszélek... :goofy: láttam én már ronda kismacskát, a csernobili robbanás után, azok ilyen nyomorék rondaságok voltak, de ezek még azokat is felülmúlják... :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.