Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

úúúú de milyen vagy!!!! ;)

Bár erről egy vicc jut eszembe, mikor :

Elmegy az öreg az orvoshoz:

- Doktor úr baj van. Egyre rövidül a farkam.

- Mutassa Józsi bácsi. De hisz ez igen szép darab és van

vagy tizenöt centi. Sot még a tetoválás is van rajta.

Méghozzá az hogy: Róza! - mondja az orvos.

- Hat ez az doktor úr! Az volt oda tetoválva hogy Vitéz

Nagybányai Horthy Miklós Matróza

-_- ;)

;)

- Nagyi, nagyi! Játszhatok a melleddel?

- Persze kisunokám, csak ne vidd messzire! :P

Link to comment
Megosztás:

Óhhh köszi, de nekem már van egy ilyen csoda a mantán. Sajna a gyári csörög!!! Teli van valami sóderral és szét kellett szedni, de eléggé csúnyán fest. Nameg színre kell még fújni. Nade addig is kellett valami ,hogy kilássak a verdából. Gondolkodtam,hogy a piperetükrömet szigszalagozzam oda, vagy vegyek egy ilyen krómozott akármit. De mivel a piperetükör nekem is kell a csinosításhoz, így emellett döntöttem <_<

Link to comment
Megosztás:

Óhhh köszi, de nekem már van egy ilyen csoda a mantán. Sajna a gyári csörög!!! Teli van valami sóderral és szét kellett szedni, de eléggé csúnyán fest. Nameg színre kell még fújni. Nade addig is kellett valami ,hogy kilássak a verdából. Gondolkodtam,hogy a piperetükrömet szigszalagozzam oda, vagy vegyek egy ilyen krómozott akármit. De mivel a piperetükör nekem is kell a csinosításhoz, így emellett döntöttem <_<

Ez érdekes. Nekem is volt egy garnitúra homokos tükröm, de aztán köcsög egyetemista diák munkások a volt cégemnél megoldották a problémát. Letörték, ellopták.

Kellett a trabantra.

Link to comment
Megosztás:

Hali

Ez a tükör még viccnek is rossz <_< Kezdő mantásként persze ,hogy megvettem mert ugye Manta tükörként árulták. Nagy örömmel hazavittem kibontottam és megdöbbenve láttam ,hogy a fröccsöntés olyan minőségű mint a régi szlovák makettek :S azaz még szikével kis körömreszelővel helyre kellett pofozni ,igazi minőség :lol:

és utána a leggyengébb szél is elmozdította a tükröt a beállított pozícióból .

Fantastic

Üdv

Dani

Link to comment
Megosztás:

Csendesen tudatom, hogy épp most folyik az 1,9es motor beépítési művelet.

Mivel ez is enyhén csapágyas volt (ahogy úgy tűnik minden motor az, ami hozzám kerül) cserélve lett a csapágysor. A többi része igen ígéretes, mi több, gyönyörű <_< MrManta éppen Tasconával ossza meg ezeket a csodás perceket a műhelyben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rtomi! <_< a donort az utolsó előtti pillanatban operálták ki! A szelepfedélen belül olyan kapucsínó hab volt, hogy ihaj! :lol: Épp beszéltük a Tassal, hogy minden motor akkor megy a legjobban, mielőtt meghal (érdekes, hogy az emberek is haláluk előtt vannak kicsit jobban, ha betegek), és tessék, tényleg letérdelt volna.

Na de így is nagyon köszönöm még egyszer, mert ha te nem adod oda a mocit, akkor már egy ideje bkvznék :lol: egy szép napon majd szétszedjük, és ha olyan, akkor megcsináljuk :9

Link to comment
Megosztás:

Meg Mr.Mantát! <_< :lol: :lol:

Opel Sosem kop el! HEY!!! :lol:

Mióta nincs mantám, póktenyésztésbe fogtam az aknában. Már legalább öt féle faj szövögeti lent békésen a hálóit.

:lol:

azért a póktenyésztés is egy szép, igéretes karrier :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.