Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék


Recommended Posts

  • Hozzászólások 643
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szeritnem elég a premier utcára. A ds-t elvileg kicsit melegíteni kéne, nem?

Nem kicsit kéne melegíteni. :)

Szerintem Redi rosszul tudja. Vagy lehet hogy van az autójában egy 25000-es betétgarnitúra,

és azért hiszi hogy rosszul fog, mert nem melegíti. :unsure:

Szal a DS2000 (régen, mert már 2500 van) pályafékhez van, nem utcára. A Ferodo Premier az

egyetlen utcai széria.

Link to comment
Megosztás:

Nem kicsit kéne melegíteni. :)

Szerintem Redi rosszul tudja. Vagy lehet hogy van az autójában egy 25000-es betétgarnitúra,

és azért hiszi hogy rosszul fog, mert nem melegíti. :unsure:

Szal a DS2000 (régen, mert már 2500 van) pályafékhez van, nem utcára. A Ferodo Premier az

egyetlen utcai széria.

értem :D nem régi talán még 2500-3000 km sincs benne :lol: legalábbis elég vastagnak tűnt amikor a bazs hozta :D

ha már ez van és nem akarok pénzt kidobni a cserére, hogyan lehet jól melegíteni?

Link to comment
Megosztás:

értem :) nem régi talán még 2500-3000 km sincs benne :D legalábbis elég vastagnak tűnt amikor a bazs hozta :lol:

ha már ez van és nem akarok pénzt kidobni a cserére, hogyan lehet jól melegíteni?

Tipp: fékezés-fulgáz-fékezés-fullgáz,........ :D

Rángasd jobbra-balra a kormányt, akkor látványosabb lesz és még a gumma is melegszik :unsure:

Link to comment
Megosztás:

értem :unsure: nem régi talán még 2500-3000 km sincs benne :) legalábbis elég vastagnak tűnt amikor a bazs hozta :D

ha már ez van és nem akarok pénzt kidobni a cserére, hogyan lehet jól melegíteni?

Tuti DS2000? Láttad ezt a betétre írva? :lol:

Egyébként nagyon jól megismerhető arról, hogy hidegen hangos, visítani szokott kissé.

Mennyit fizettél érte? Mert a Premier ára 7000-9000 körül alakul, míg ez a DS2000 25000 volt

legutóbb, amikor még láttam (most már csak 2500-öt árulnak, a 2000-es már egy éve kifutott).

Link to comment
Megosztás:

Tuti DS2000? Láttad ezt a betétre írva? :D

Egyébként nagyon jól megismerhető arról, hogy hidegen hangos, visítani szokott kissé.

Mennyit fizettél érte? Mert a Premier ára 7000-9000 körül alakul, míg ez a DS2000 25000 volt

legutóbb, amikor még láttam (most már csak 2500-öt árulnak, a 2000-es már egy éve kifutott).

megfogtál mert csak a dobozon láttam ilyen feliratot :) és nem hangos meg nem visít :unsure:

szeptemberben hozta a Bazs egy tizesért

lehet, hogy premier?

Link to comment
Megosztás:

megfogtál mert csak a dobozon láttam ilyen feliratot :D és nem hangos meg nem visít :unsure:

szeptemberben hozta a Bazs egy tizesért

lehet, hogy premier?

Én úgy sejtem, igen. :)

A premier újonnan 5-6 körül van a csergőben.

7 alatt még nem láttam kedvezménnyel sem a 256-os fékhez.

Csergőnek a listájában 8650 egyébként ez (FDB584)

Itten van a DS2500 adatlapja és külhoni ára:

http://www.ferodoracing.it/pastiglia.asp?codPastiglia=FCP584

Link to comment
Megosztás:

Tuti DS2000? Láttad ezt a betétre írva? :unsure:

Egyébként nagyon jól megismerhető arról, hogy hidegen hangos, visítani szokott kissé.

Ezt megcáfolnám :) mert nekem DS2000 van és nem szokott visítani,nem hangos hidegen.(Tutti az van benne)

Amúgy szerintem eléggé gyenge a gsi-nek a féke,legalábbis a coupe astra után.

Link to comment
Megosztás:

Ezt megcáfolnám :D mert nekem DS2000 van és nem szokott visítani,nem hangos hidegen.(Tutti az van benne)

És mitől vagy olyan biztos benne, hogy tényleg az? :unsure: Neked is rá volt írva a dobozra? :)

Én a helyetekben utánanéznék ezek beszerzési forrásainak, mert erősen kétséges hogy

eredeti Ferodo az a betét...

Link to comment
Megosztás:

Én a Premier betétet kidobtam a gépből,mert rosszabbul fog a fék mint a gyárival, veszett mód nyikorog, és egy pesti út alatt hullámos lett az ate féktárcsám. Mos felújított van benn és ezerszer jobban fog mint a ferrodo. De legközelebb csak gyárit rakok bele.

Link to comment
Megosztás:

Neked is brembo max tárcsád van nem?Mert elméletileg a bevágások miatt nem kellene nyikorogni :unsure:

Nem, nekem a "normál" barázdamentes van fent.Amúgy sztem, persze ez csak okoskodás, mikor erősebben használom, mert elszabadulnak az indulatok :) utána míg kiürül belőle a fékpor, addig nyikorog.Persze, ez csak egy feltevés...............

Link to comment
Megosztás:

nem is nyikorog,stop :) :D

Neked nem is brummogot az elején.

Ha majd rendeltetésszerűen fogok használni, nyikorogni is fog :lol:

Az ugyan az,csak már úgy hívják hogy DS performance.Cikk szám szerint ugyan az mint ami sonique-nak van,és ő ds2000 nek vette.(ha jól emlékszem :unsure: )

Zolinak is fds 1068 van.

Tom, mert ő mondta mit kérjen az Anti :D

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.