Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

"Valamelyik este szex után egy látomás lehetett csupán,

Elszörnyedve megláttam a jövõt szörnyû álmokban.

A lánnyal kezdõdött talán, kinek szemében volt az a láng,

Amely a jelet adta át nekem, hogy szeretkezni akar velem.

De én ellöktem magamtól õt, eltiportam a szõke nõt,

Egy imát mondtam a lelkemért, és hátranyúltam a késemért."

B) ;) :blush:

Link to comment
Megosztás:

A cabrio alatt egy szép nagy tócsa fogadott ma. A tartályban semmi folyadék, nem is az ment szét...a hűtő szintén tök száraz...aláfeküdtem...a motor tiszta fagyálló, a karter elején csöpög le...

fagydugóknak ránézésre nincs baja...

-valószínűleg valami elfagyott

-esetleg egy cső engedett el de álló helyzetben nem jellemző és a motor elején -kipuff alatt nincs olyan.

-ősszel mikor elraktam a vizet leengedtem és papíron -35 fokos fagyállóval tölöttem fel

nem tudom mi tud elfagyni, majd tavasszal folyt köv B)

Link to comment
Megosztás:

A cabrio alatt egy szép nagy tócsa fogadott ma. A tartályban semmi folyadék, nem is az ment szét...a hűtő szintén tök

-ősszel mikor elraktam a vizet leengedtem és papíron -35 fokos fagyállóval tölöttem fel

nem tudom mi tud elfagyni, majd tavasszal folyt köv B)

Feltöltötted, vagy járattad is fagyállóval ? Mert ha nem, akkor mivel a víz "nehezebb" maradhatott alul benne. Másrészt a fagyálló a csöveknek is jobban árt és kilyukaszthatta.

Link to comment
Megosztás:

Feltöltötted, vagy járattad is fagyállóval ? Mert ha nem, akkor mivel a víz "nehezebb" maradhatott alul benne. Másrészt a fagyálló a csöveknek is jobban árt és kilyukaszthatta.

Természetesen járattam is ....

A fagyás ellen az is szól h akkor miért nem a hűtőt nyomta szét hamarabb B)

Egy olyan lehetőség is felmerült h a fagyálló kimarta a vízkövet valahonnan és azért szivárog...

Kicsit sokban van ez a motor már nekem ;)

Reméljük a legjobbakat :blush:

Link to comment
Megosztás:

Természetesen járattam is ....

A fagyás ellen az is szól h akkor miért nem a hűtőt nyomta szét hamarabb B)

Egy olyan lehetőség is felmerült h a fagyálló kimarta a vízkövet valahonnan és azért szivárog...

Kicsit sokban van ez a motor már nekem ;)

Reméljük a legjobbakat :blush:

ha alu motorod/hf-ed van akkor abba való fagyálló kell.

láttam már olyat,hogy az alu fagydudót 1 hónap alatt kiette a vasblokkos fagyálló.

Link to comment
Megosztás:

Neki egy blokk nem elég. A múltkor is háromból vagy mennyiből legózott össze eggyet. ;)

én nem legóztam csak komplett motorokat cseréltem...a mostani meg kapott gyűrűzést, csapágycserét, hengerfejezés és így is szar B)

ha nagy baja van akkor megy vissza a gyári motor és lassan de legálisan közlekedünk - akár külföldre is :blush:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ha indulás után belemegyek egy pocsolyába rövid időre elmegy a töltés, meleg motornál már nincs ez a probléma. Generátor szerintem elég magasan van ahhoz, hogy ne ázzon be, mi lehet a hiba ?

Pedig az a generátor beázása miatt van. Nem elég "meleg", hogy hamar elpárologjon róla a víz.

Link to comment
Megosztás:

szép jó estét. vészhelyzet! AZ ASCONÁM VACAKOL. 1.8I AUTOMATA. AZ AC PUMPA NÉHA NEM MÜKÖDIK.ÁRAMOT NEM MINDIG KAP. KÉRDÉS:VALAKI ELEKTROMOS BEKÖTÉSIRAJZOT TUD E :D KÖSZÖNÖM

Közbe megjavult, írj levelet nlacap@freemail.hu -ra és küldöm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.