Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

Na, erről megkérdem haverom. Autószerelő és jelenleg 86-os asconája van, de elötte mantája volt.

Azt tudom hogy vecrta 2000 hátsó, tárcsafékes futómű egyperegy oké az asciba.

És hogy nagyon megbuherált zsugorkaros(1.9) astra 17TD motor, megbuherált változó geometriás audi turbóval, meg átalakított adagolóval, egész jó menetteljesítményeket produkál neki, egy intercoolerrel felvértezve.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

egy kis helyzetjelentés a cabrioról...

a vásárlás óta folyamatosan megy a felújítás.kezdtem a futőművel és a fékekkel. (köszönet Blitznek) majd lett cserélve a fóliaablak rajta.kapott új kerekeket,vissza lett állítva a rendes hátsó lámpa-le volt sötétítve(csúnyán) a műszerfal meg szép lassan alakul...

lesz majd egy ilyen volt ilyen lett képsorozat :(

minnél jobban hasonlít a gyári állapotára annál jobban tetszik...

kérdés : erősen gondolkozm h tegyek bele mocitető teleszkópokat...hogy,s mint lehetne illetve milyen kéne bele ?

:roll:

Link to comment
Megosztás:

erősen gondolkozm h tegyek bele mocitető teleszkópokat...hogy,s mint lehetne illetve milyen kéne bele ? :roll:

Nekem B Omiból vannak a telók, azokon nem csak faudifej van, hanem talp is, amivel le tudod csavarozni a sárvédőre. A motorháztető felfogatáshoz csináltam egy csíkot hármas lemezből, amire hegesztettünk egy anyát, és a zsanér gyári csavarjaival felfogattuk.

Így lehet, hogy bonyolultan hangzik, de [url=http://kep.tar.hu/gpont/27649618/10615494#2]itt meg egy másik.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Te Gabo?

Mivel nem láttam egyik Omega topikban sem erre utaló nyomot, megkérdem.

Mi van a kocsiddal? Mér olyan horpadt a felső képen???

Amúgy előző hétvégén fater kocsijával húztuk fel a hajót Balcsiról. Marha jó az az Ascona, pedig 81-es, és még simán királyul megy. Ezzel az 1,3S mocival a világból is ki tudna gurulni. Képzeljétek, már 15 éve van nála, kilenc évesen vette, és a motorjához még sose kellett nyúlni!

Ascona :notworthy: :headbang: :hello1:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.