Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

Ha valakinek van már hasonló tapasztalata, és megoldása azt megköszönöm.

Csabi

Szervusz !

hátra lehetne rakni Vectra 2000es tárcsafékes hidat...

előre meg passzol a F astra féknyerge és közel sem melegszik annyira mint az asconáé :wink: -arról nem is beszélve h nem fog állandóan berohadni :?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

a hét elején összeállt a kocsi belseje..belekerült az új műszerfal, kardánbox....az alja meg szépen ki lett lakatolva...-hétvégére lesz még egy kis munka....

a belső téren végzett munkákért kösszönet  ...Blitznek,Opeltominak és Bazsnak :P

Drakulálok!!

De nekem mit köszönsz? :roll: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Drakulálok!!

De nekem mit köszönsz? :roll:  :oops:

:P :D :D

akkor sorban... Opeltomi még nyáron segített rendberakni a kocsi belsejét h eleve használható legyen -és még tanultam is tőle :wink:

Bazsnak köszönhető h rátaláltam az új műszerfalra..-hülye sztori :P

Blitzék meg szépen beépítették...

szóval ennyi..... képeket majd csinálok :wink:

Link to comment
Megosztás:

Már sokat emlegettem, hogy van apának Asconája. 15 éve nála van, és most vett egy Toyotát. Eddig úgy volt vele, hogy elpaterolja a gépet, de rájött, hogy nem képes odaadni senkinek, és nagyon tervezgeti, hogy csinál vele valamit. "Mindenki hülyeségre költi a pénzét, most én is hülyeségre akarom költeni" Remélem összejön belőle valami.

Link to comment
Megosztás:

Már sokat emlegettem, hogy van apának Asconája. 15 éve nála van, és most vett egy Toyotát. Eddig úgy volt vele, hogy elpaterolja a gépet, de rájött, hogy nem képes odaadni senkinek, és nagyon tervezgeti, hogy csinál vele valamit. "Mindenki hülyeségre költi a pénzét, most én is hülyeségre akarom költeni" Remélem összejön belőle valami.

örülünk neki :lol: :lol: :lol: és drukkolunk... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Már sokat emlegettem, hogy van apának Asconája. 15 éve nála van, és most vett egy Toyotát. Eddig úgy volt vele, hogy elpaterolja a gépet, de rájött, hogy nem képes odaadni senkinek, és nagyon tervezgeti, hogy csinál vele valamit. "Mindenki hülyeségre költi a pénzét, most én is hülyeségre akarom költeni" Remélem összejön belőle valami.

Ha kell valami az enyémből, csak szólj, vagy vidd az egészet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi :lol:

Én is drukkolok. Ma voltam ott, vetettem rá egy pillantást, de nagyon el van rohadva :lol: A küszüb kuka, és még pár helyen meg van indulva. De viszont két nap állás után is pöccre indult, mentem is vele egy kört szép lassan, mert ugye hidege volt a motornak. Tetőablak viszont király ;)

Ugy néz ki nemsokára beadom motorgenerálra a Kadettomat, és akkor addig Asconával fogok járkálni. Lehet pont tudok vele menni Lurdy-talira :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Igen az az én asconám volt kint..Meg akartam tőle válni, mert nem tudom miért de mégiscsak meggondoltam magam és azt mondtam ráköltök egy vagon pénzt...Erre a hétvégén hátulról lezúzott egy barom...Elég szépen megzakkant a gép.Én balr akartam kanyarodni, ő meg mint a barom rámelözött vagy 1000rel, és elkapott.Húztam a kormányt jobbra de már késő volt.

A rendőr szerint én voltam a hibás mert hogy miért nem nézek hátra meg elkerülhettetem volna a balesetet.

Amikor tükörbe néztem akkor messze volt és utána 1 mpel kezdtem húzni a kocsit balra és már csak arra eszméltem hogy ott van egy centire satu fékkel, én meg kormányzok 10000-el jobbra meg a padló gáz, de esélyem sem volt elkerülni a balesetet.

Nem tudom mi lesz a kocsival, mert valszeg vágni kell a hátsó részt. Sérült a hátfal, htsósárvédő, hátsó ajtót nem lehet becsukni rendesen, igaz már kinyitni sem lehet, lökhárító, lámpa, meg még sokminden amit nem lehet látni...Gözöm nincs mit tegyek...

Link to comment
Megosztás:

A rendőr szerint én voltam a hibás mert hogy miért nem nézek hátra meg elkerülhettetem volna a balesetet.

:evil: :lol:

Figyumáá! Kábé 50-50%-ban lehettetek hibásak, nem tudsz vele megegyezni mostmár?

Sokmindent nem tehetsz... Gondolom mivel nem az egyetlen szerelmed az autó, értékes cuccok ki és elad, többi vhova :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem szívesen maradnék még asconás, tehát kellene vmi jó kasztni és abba átműtöm a motor+váltó+CD felszereltséget.

Szerintem is 50-50 lenne de a rendőr szerint semmit nem tudok bizonyítani, és ezért én vok a hibás...

Nem értem de már nem tok mit tenni...

Hacsak nem írtad alá, hogy fellebezés nélkül elfogadod, akkor simán fellebezhetsz. Egy ügyvéd társaságát erősen ajánlom ez esetben...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.