Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Küldjetek képeket!!!


dea191

Recommended Posts

  • Hozzászólások 330
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

straega

Én meg ilyet akartam, csak már 10 éve is lehülyéztek miatta :D pedig szerintem tök jó, és az sem kizárt, hogy egyszer még megcsinálom... :D végülis ki nem szrja le, hogy ki mit gondol? :P

Rohadt ronda még mindig a kerek lámpa a mantán (bocs) és már Zima megcsinálta, mindenki másolással vádolna. :lol:

Tudod mi lenne lassan a különc?

Egy gyári állapotú manta. :D

Link to comment
Megosztás:

Minden hülye csinált már valamilyen típusú autóból rendőrautót :D ez nem újdonság, nem a Zima az első...

Azt meg szintén leszarom, hogy ki mivel vádolna. Annak idején, amikor a Fast & Furious még a kanyarban sem volt, én már akkor neonoztam és azért is mindenki lehülyézett. Aztán mit ad isten, egy év múlva a nagy F&F őrületben hirtelen minden második hülyének lett neon a mantájában. Sőt, anno a matt feketét is mindenki fikázta, hogy milyen lesz az máááá.... most meg nézz körbe: mindenhol az van, csak van aki matricával oldja meg.

Szóval az ilyen okosok véleménye kurvájul nem érdekel - annál is inkább, mert ha belegondolsz, mindenki szedi valahonnan az ötleteit, ahogy végül megépíti az autóját. Most akkor mindenki másol? Kevés eredeti ötlet van, lássuk be :D inkább ilyen egyvelegek vannak szerintem :D

Sokaknak nem tetszik a kerek lámpa sem, nekem pl. a nagy lámpa nem tetszik... van, aki meg a négy kockalámpáért van oda... én a kerekért.

De amúgy az is mindegy, mert én pl. a csillagos eget világítom vele, szóval ha egyáltalán nem lenne benne lámpa, az sem nagyon tűnne fel :lol:

Ez pl. gyári:

opel_manta_gte_c1984_turq.jpg

és én azonnal szedném le a kislököst meg a felnit, meg cserélném a lámpát :P

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 5 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.