Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Küldjetek képeket!!!


dea191

Recommended Posts

Nem bagóért ment el, hanem árában :lol:

Ugyanis kikerül majd alóla az ültetőrugó, a kemény Koni gátló, illetve a hátsó híd is. Mondjuk én személy szerint mindennek örülök, hiszen legalább lesz rugózása az autónak, és utazni is lehet majd vele ha nem extrarövid diffi van alatta. Amúgy se azért vesz az ember 1,3-as Mantát, hogy száguldozzon.

Amúgy ma hozom el az autót, amihez már meg is vettem a hátsó ajtót tartó gáztelókat. Két egyforma első indexet is szerveztem, és természetesen megpróbálom összeszedni majd az eredetiséghez szükséges apróságokat is (nem kivágott ajtókárpitok...). Gyári rádióm van elég, még válogathatok is. És még valami gyári felnit is nézek majd rá, egyelőre a Kadett GSi-m levetett 14 colos kerekei kerülnek alá.

Mindez előtt azonban még élvezni szeretném a nyár utolsó napjait.

G

Újabb manta menekült meg a bontás elöl. Hjuszton Csabi CC-jét vette meg elhivatott oldtimer gyűjtő, újságíró ismerősünk L.Gergely.

cikk és képek az 1.3-as hibátlan CC-ről, ami bagóért ment el

Berlinának épp tökéletes lett volna! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 330
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

straega

ez a kép asszem idevág. már persze ha jólesz a mérete :lol: . A kép kissé homályos, mert éjjel történt a dolog.Sörös Sanyi hozta ezt a tálca sört, hogy ideköltözik hozzánk a sátrával és itthagyja a sört. Mi meg örültünk is :lol: , aztán meg mégis csak a vállára kapta ,hogy ezt csak elviszi innen, erre kérdeztem,hogy nem bízik bennünk? :lol: ezután eltünt egy jó időre, mikor Kojak kereste nálunk, mi pedig arra tippeltünk,hogy útközben Hajniék fele megiszogatta a sört és most vár a segítségre, hogy feltámogassák. de 2 óra múlva táncikált a nagysátorban, épen és egészségesen.

082208220009.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mert valahogy az a tálca sör nálunk kötött ki olyan formán, hogy Sanyink belépett a faházba, Clint Eastwood-ot megszégyenítő lazasággal ledobta a sört a padlóra és közölte, hogy igyuk meg, ki ne száradjunk :lol: vagy valami hasonló modntattal. A lényeg ez volt, de annyira nem emlékszem, mert lenyűgözött a fellépése,é sesküszöm láttam a cowboy kalapot a fején, a mögötte kikötött lovat, és hát a faház ivóként meg adott volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Néha nem is tudom, hogy örüljek e, hogy én elmondhatom: igen hülye barátaim vannak, de még pörögnek is ;) van olyan, aki csak hülye, de nem pörög :blush:

Könnyek is szöktek a szemeimbe izibe... na nem csak a meghatottságtól, hanem mert olyan krva erős tormát eszek, hogy még az orromat is tisztícccsa....

Link to comment
Megosztás:

Néha nem is tudom, hogy örüljek e, hogy én elmondhatom: igen hülye barátaim vannak, de még pörögnek is ;) van olyan, aki csak hülye, de nem pörög :blush:

Könnyek is szöktek a szemeimbe izibe... na nem csak a meghatottságtól, hanem mert olyan krva erős tormát eszek, hogy még az orromat is tisztícccsa....

Ezt nevezik ugy hogy a magyar reality KOKAIN ??? :D(torma)

Oszt akko mi van pörögnek de nem szidülnek :lol: DE FÜGGÖSEGET OKOZ B)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.