Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Küldjetek képeket!!!


dea191

Recommended Posts

  • Hozzászólások 330
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

straega

:D ebben az a durva, hogy a saját vasát felfesteti a falra, az enyémre meg azt mondták, hogy nem odavaló :D erre nagyon megsértődtem ám!

De ez is csak úgy lett, hogy a főnöke azt mondta, hogyha már nem fizet szart se, akkor is érezze sajátjának a bontót. Na, erre MrManta így érezte magáénak :P valahol nemes bosszú ez az alulbérezésért ;) hosszú évekig nézheti a góré B)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
próbálok képet rakni a kocsimról. Ez csak az utcán készült, szerény körülmények között, mantatalimentesen :lol:

mona előlről-oldalról

kissé más szögben

a feneke csak balra fordítva

kis aranyos autó

na egyenlőre ennyi. de erre még MINDIG kell lakk!!! :lol: 4 réteg van rajta ,és csak vedeli a lakkot.

Szerintem nem kellene annyi lakk, csak szépen fel kellene polírozni. Nem vagyok fényező, de nekem fényező haver mondta, amikor én is erre panaszkodtam, hogy már a 10 réteg lakk van rajta és matt.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem kellene annyi lakk, csak szépen fel kellene polírozni. Nem vagyok fényező, de nekem fényező haver mondta, amikor én is erre panaszkodtam, hogy már a 10 réteg lakk van rajta és matt.

nekem nem az a bajom,hogy matt. ez még lakk nélkül sem volt matt. CSak nagyon rücskös. még mindig nem símult ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát esküszöm nekem tetszik ez a képek alapján. Kiváncsi leszek élőben milyen :lol: Remélem jöttök a Blitzre, mert elmesélhetnéd, hogy hogyan kerültek a minták az oldalára :lol: Egyébként szerintem is csak polír kéne neki, és tényleg seggre fog esni rajta a légy is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát esküszöm nekem tetszik ez a képek alapján. Kiváncsi leszek élőben milyen :lol: Remélem jöttök a Blitzre, mert elmesélhetnéd, hogy hogyan kerültek a minták az oldalára :D Egyébként szerintem is csak polír kéne neki, és tényleg seggre fog esni rajta a légy is :D

SAjnos fel kell készítsem a kíváncsi társaságot, hogy a verda képen szebb mint élőben, átlagos fényviszonyok között persze. :lol: nem győzök magyarázkodni, mi miért lett úgy rajta, de ígérem, legközelebb sokkal jobban fog kinézni, mert sokat tanultunk az esetből. de legközelebb sem hagyom,hogy festő nyúljon hozzá.

ja és legyeket soha-ismétlem- SOHA nem akarok a közelében látni. a legyek oda vannak ezért a kék színért, a méhecskék meg előszeretettel sz...rják le az üléseimet :lol: . Blitz-et ki nem hagynám, tudod. megint szülinapom lesz, nameg az 1. éves eljegyzésünket is ott ünnepeljük. ja kértek majd tortát? vigyek? :lol: . és kéretik engemet egy lámpa alatti parkolóhelyre beengedni, mert éjjel, lámpafénynél iszonyatosan nagyot mutat a kocsi színe. abban imádok gyönyörködni. ugye hagytok nekem egy ilyen helyet!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.