Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Calibra tuning


Zorro_16V

Recommended Posts

  • Hozzászólások 265
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Megkérdeztem a Lenk-et, hogy jelent-e problémát, ha olyan autóba raknék sporttengelyt+chip-et, amiben Lexmaul RAM van.

A válasz :

Hallo Zsolt,

danke für Ihre Anfrage.Also mit dem RAM dürfte das keine Probleme geben -

im Gegenteil. Haben bis jetzt nur gute Erfahrungen gemacht.

Der Nockenwellenkit/Chip bringt ja eine beachtliche Mehrleistung. Also wie

gesagt , denke Sie werden da sehr zufrieden sein.

Mehr Leistung geht eigentlich nur noch wenn Sie das RAM runtermachen und

eien Einzeldrosselklappenanlage einbauen, aber da lohnt sich das Preis /

Leistungsverhältnis nicht.

mfg und guten Rutsch in neue Jahr

G.Lenk

Magyarán pont ellenkezőleg, nem lehet vele probléma, nekik csak kellemes tapasztalatuk van vele és szerinte nagyon elégedett lennék az eredménnyel.

Ezen felül még nagyobb teljesítményt lehetne elérni egyedi folytószelepházas szívósor (ennek biztos van valami szebb magyar neve is) beépítésével, de itt már a pénz és teljesítmény arány nem kedvező, nem éri meg.

Szóval össze lehet ereszteni a RAM-ot a tengellyel és chip-el. :wink:

Ugyanezt megkérdeztem a Lexmaul-tól is, de ezek után meglepődnék, ha mást válaszolnának... 8)

Link to comment
Megosztás:

Hát azt nem írja le pontosan hogy mi is ez, de 17kw-ot dob minden más beavatkozás nélkül... :wink:

Üdv.: Atommanó

a fogyin meg ugyanennyit Lben :) az 1ik srácnak, akinek a 200 Le feletti shima szívó gsije van dupla fekvő, ha jól tudom és neki jóval 15 felett fogyaszt :roll:

Link to comment
Megosztás:

A fenti képen szereplő tárgy + tengely + chip + hengerfej megdolgozása. Mellette még lehet könnyíteni a lendkereket. Ennyi. :)

Ha van hozzá jó kipuff, akkor ég és föld lesz, bár hangolástól függően már-már nem utcára való. :)

Azt még hozzáteszem, hogy a fenti konfig mondjuk az Én mocimon akár 50% teljesítményt is növel, míg C20XE-n jóval kevesebbet (mivel az már gyárilag felhúzott motor).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.