Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


Flowachild

Recommended Posts

Nekem egy normál délutánig tartó napom lesz. Holnap Megyek Szlovéniába, vmikor hajnalig haza is érek, ha mázlim van (teherautóval megyek, állásidő, traktoros tüntetés stb). De péntek akkor is szpátty, délben míting az ügyvéddel, konténerszervezés stb, szombaton fölugrom a Bazukára (a targoncánkat hívják így) és lepakolom a Finnországból érkező kamiont, de helyet is kell csinálni, úgyhogy sztem elleszek délután is vele. Ha nem verdesik a térdemet a tökeim a pakolástól, akkor megleslek titeket. Este 9-re is össze kell kapnom magam.

Remélem nem leszek moderálva... :?

Link to comment
Megosztás:

tényleg egyszerű vagy... :)

Mi lenne ha olvasnád a fórumot?

Mondjuk a moderálás topicot... lehet hogy választ kapnál a kérdéseidre.

A fenét se érdekli ki kit moserált ki hacsak nem engem, de ált az úgyis jogos, szal szavam nem lenne....

Mellesleg hogyhogy nem vagy a nagy Omegás talin?

Úgy tudom most van.

Talán mert hazajöttem, mert 3 napja itthon fekszem némi lázzal :) és így kissé rövidre kellett vennem a megjelenést. Amúgy nem volt rossz a buli, a kaja jó volt, a társaság is jó, és sok új dolgot kitaláltunk.... Óóó bocs az Offért :P

Hopp elnéztem a topicot, nem is off. No szal jó volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Talán mert hazajöttem, mert 3 napja itthon fekszem némi lázzal :) és így kissé rövidre kellett vennem a megjelenést.

Na így vannak többen is...

Az avataromról meg annyit, hogy nem tudom hallottál-e arról: egy valamirevaló, vérbeli Opeles hivatalból nem szereti a VW-t. Németországban jobb találkozókon Golfot vernek szét, vagy kiengedik a golf motorjából az olajat meg a vizet, aztán beindítják, és padlógázon tesztelik, mit bír... :P :P :lol: :)

ja és az egyik legnagyobb német Opleklubos weboldal címe: www.keinvw.de

a "kein" szót gondolom nem kell lefordítanom :)

Link to comment
Megosztás:

[Az avataromról meg annyit, hogy nem tudom hallottál-e arról: egy valamirevaló, vérbeli Opeles hivatalból nem szereti a VW-t.

a "kein" szót gondolom nem kell lefordítanom :)

Nein, aber.... :)

Jó, akkor jól értelmeztem, hogy Az Opel a Vw elött :P :)

Link to comment
Megosztás:

...egy valamirevaló, vérbeli Opeles hivatalból nem szereti a VW-t. Németországban jobb találkozókon Golfot vernek szét, vagy kiengedik a golf motorjából az olajat meg a vizet, aztán beindítják, és padlógázon tesztelik, mit bír... :) :lol: :P :)

ja és az egyik legnagyobb német Opleklubos weboldal címe: www.keinvw.de

a "kein" szót gondolom nem kell lefordítanom :)

Na ehhez csatlakozom én is. Anno a kölcsönzőben, ahol dolgoztam volt egy pár 4-es golf. Nem sok, mert olyan drága volt, hogy deficites lett volna a biznic. (2001-ben volt, akkor azért már voltak modern autók)

Abban nem volt semmilyen elektromos tükör, vagy légkondi, "maintenance-free" manuális ablakemelője volt mind a 4 ablakon, 1,4-es volt, és lapos mint a fing, zakatolt a motorja (a g astránál simábban egy sem ketyegett abban a kategóriában), szóval fapados volt. Te olyan szinten semmi nem volt benne, hogy ha nem én ülök bele, el sem hiszem. GM-éknél pedig ilyen szintű "felszereltség" csak az 1L-es Corsában volt.

Mindez nem baj, nem rossz autók, csak túlárazottak. Kicsit agymosás jellege van ennek a német precízitáselméletnek.

Link to comment
Megosztás:

Én sem vagyok egy nagy négyesgóf vagy passzát rajongó... Fateromnak volt céges autó gyanánt mindkettő ('99-es ill. '98-as évjáratban), és nagyon nem nyerték el a tetszésemet. Sokáig úgy gondoltam, hogy az ezekben található üléseknél kényelmetlenebbel nem is lehet autót gyártani - amíg nem ültem G Asztmában... :twisted: (Az említett Opellel kb. 1 km-t tettem meg, utána egész nap fájt a hátam!!! :x )

Mindenesetre fauvé száksz. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tegnap nézegette, a hsználtautót ésfeltűnt egy kettőnégyes a omi rogyásig extrázva 200e-ért. A végére van írva, hogy új ac-val.Itt esett le, hogy a srác már járt a fórumon is és már akkor árulta a vasat. Én bizos inkább megvenném az övét, mint egy full fapad egynyolcast vagy kétezrest, de úgy tűnik, ezzel a nézetemmel egyedül vagyo, mert mlg mindig eladó az az omi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.