Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

4 esben simán.. legalábbis az én c orsámmal meglepően jól lehet akár 4 emberrel közlekedni... arról nem is beszélve, hogy elég sok csomag el is fér benne... a mélynyomóm terhére :lol:

Mert a Te Corsád már akkora mint régen a Golf I.. vagy II.

Hijába egyre nőnek az autók... ma már az a kiskategória, ami régen a alsóközép volt!

De állítólag az emberiség átlagmagassága is növekszik, tehát nyurgulunk. :wink: 8)

Rulezke meg csak úgy húzza az átlagot felfelé!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ez hátány is, mert pl. a G astrából nem látok ki rendesen, még a legalsó üléspozícióbol sem. :lol:

Azt hogy értsem?? Túl magasan vagy az autóban, még akkor is ha teljesen leviszed az űlés beállítást!??? :shock:

Mer' én nekem meg a legmagasabbra kell állítani! :? :roll: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én a G astrában pont azt bírom, hogy az ülést eléggé mélyre lehet állítani, jól hátra lehet tolni (pl a nagy autónak számító OFF nissan primerában nem bírtam eléggé hátratolni az ülést, pedig csak 179 magas vagyok) , így kényelmes, nyújtott lábbal lehet vezetni, anélkül, hogy előre kelljen hajolni, hiszen a kormány is kihúzható, dőlésszöge állítható. Nekem spec a B corsa volt kevésbé kényelmes, mert ha a lábam nyújtva van, akkor nem érem el a kormányt.

Link to comment
Megosztás:

Mert a Te Corsád már akkora mint régen a Golf I.. vagy II.

Hijába egyre nőnek az autók... ma már az a kiskategória, ami régen a alsóközép volt!

ez így igaz :lol: a corsám ca. 20 centivel rövidebb a régi off pözsó 306 kombinál :lol: ;) :D de ze csak akkor tűnt fel amikor a garázsba kellett beállni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már raktam a Corsámba egy 100-ast és nagyon meg vagyok elégedve. Rendesen húz. Kicsit mindha sokat enne (cca. 8-9 l), bár ez lehet, hogy az én hibám vagy a dugóké. Majdnem sírva fakadtam, amikor a Szentendrei "futóműkiller" úton 70-nel elkaptam egy krátert. Sötét volt, nem vettem észre.

A váltóját már megszoktam. A téli gumi nagyon kéne már, mert a 35-40 fokos macskaköves utcán csak füstölő kerekekkel tudtam elindulni :lol:

Jövő héten az is meglesz.

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán. Nekem az NFS-ben nagyon bejön, de élőben vhogy nem. Főleg, hogy a kocsin nincs semmi más tuning, a színek még véletlenül sem passzolnak. Legtöbbször ilyet a Hungaroring gyorsulásin láttam a kb. 60LE-s Puntokon. Bravo. Úgy néz ki, mint egy idétlen űrhajó.:?

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

Az én Corsa-mban is volt már egy-két dolog (gyeptégla, cement, Ascona karosszéria elemek). 3 ajtós kivitel és hatalmas ajtói vannak, ergo könnyű a ki-beszállás. Csak ha közelre kell parkolni, akkor van gond a kiszállással :blink: 1.4 16V motor van benne, 3-asban 120-ig lehet húzni (ezt csak 1x próbáltam, hogy lássam hogy meddig mehetek el), könnyű vele egy egész sort előzni :) A kis méretei miatt pedig könnyű vele parkolni. Igazi kis rohangászós-munkábajárós autó. Én imádom!

Link to comment
Megosztás:

Az én Corsa-mban is volt már egy-két dolog (gyeptégla, cement, Ascona karosszéria elemek). 3 ajtós kivitel és hatalmas ajtói vannak, ergo könnyű a ki-beszállás. Csak ha közelre kell parkolni, akkor van gond a kiszállással :blink: 1.4 16V motor van benne, 3-asban 120-ig lehet húzni (ezt csak 1x próbáltam, hogy lássam hogy meddig mehetek el), könnyű vele egy egész sort előzni :) A kis méretei miatt pedig könnyű vele parkolni. Igazi kis rohangászós-munkábajárós autó. Én imádom!

Hello,

És ezzel a mocival kb mennyit eszik?

120-nál már biztos volt hangja... :)

Link to comment
Megosztás:

És ezzel a mocival kb mennyit eszik?

Az attól függ, hogy milyen nehéz a lában :). Vegyesnél 6-7.5 körül, de a Balcsit megjártuk 5.5-6-ból.

120-nál már biztos volt hangja... :blink:

Volt bizony! Nem is kínoztam azóta még egyszer... és 100 után már nem is igazán gyorsult. De hát ezért van még 2 fokozat :)

Link to comment
Megosztás:

Corsa B-be lehet hátra is tárcsaféket rakni? Ha lehet, akkor mit kell hozzá cserélni? Kb mennyibe fájhat? Ez műszakin hogy jön elő (gáz vagy nem)?

Már soxor volt róla szó.Felejtős.Nincs ilyen konstrukció.Előre kell tenni egy 256-os cuccot, aztán az is bőven elég az Üdvösséghez.

Link to comment
Megosztás:

Az attól függ, hogy milyen nehéz a lában :). Vegyesnél 6-7.5 körül, de a Balcsit megjártuk 5.5-6-ból.

Volt bizony! Nem is kínoztam azóta még egyszer... és 100 után már nem is igazán gyorsult. De hát ezért van még 2 fokozat :blink:

Hali,

Mekkora is a mocidja a verdádnak? 1.2 16V?

100 fölött 4-esben tényleg jobban húz! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.