Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ÁÁÁ,ezek nem jó képek. :) Én próbáltam,vagy két lappal ezelőtt ide belinkelni képet az új Corsa-ról az

automotorundsport.de lapról,(sajnos nem sikerült csaknem tom mér,biztos nem jól idéztem)ott van az ezévben bemutatandó új tipusok között asszem juliusban.Szép kép van róla ezüstben,pont olyan mint 1

H Astra csak mindenfelé kisebb 10-15 centivel.Nekem borzalmasan bejön,és már megkezdtem fűzni az asszonyt,hogy a mostani kissé gyengécske 1000-es Twinport helyet jó lenne,legalább az 1.2 -es.Persze,ha nem teszik túl magasra az árát.Sztem nézzétek meg ott is,ezek a képek télleg nem túl előnyösek.

Link to comment
Megosztás:

Szia Szabot!Régen találkoztunk. :)

Figyeljétek meg,hogy élőben sokkal szebb lesz mint így képen.Akkor majd kiderül,hogy igazi OPEL.

Amúgy meg az autógyárak próbálják leszorítani költségeiket azért vannak ilyen közös padlólemez meg motor stb akcióik,aztán van akinek tettszik van akinek nem.

Link to comment
Megosztás:

Szia Szabot!Régen találkoztunk. :)

Figyeljétek meg,hogy élőben sokkal szebb lesz mint így képen.Akkor majd kiderül,hogy igazi OPEL.

Amúgy meg az autógyárak próbálják leszorítani költségeiket azért vannak ilyen közös padlólemez meg motor stb akcióik,aztán van akinek tettszik van akinek nem.

Szia!

Úgy legyen! Nem akarjuk letörni a lelkesedésed. A nemtetsziés tényleg a saját véleményünk és ráadásul csak képek alapján.

Link to comment
Megosztás:

Szia Szabot!Régen találkoztunk. :)

Figyeljétek meg,hogy élőben sokkal szebb lesz mint így képen.Akkor majd kiderül,hogy igazi OPEL.

Apróféta szóljob belőled! ;)

Amúgy meg az autógyárak próbálják leszorítani költségeiket azért vannak ilyen közös padlólemez meg motor stb akcióik,aztán van akinek tettszik van akinek nem.

Ezzel nincs semmi gond, csak mostmár szinte minden kiasutó egy sémra készül, és ez szerintem nemjó. :D

Régebben volt bennük egyediség, de mára már......... Túlságosan hasonlítanak egymásra.S, ez szvsz baj. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém pont ilyen, én is örültem volna a rajznak egy évvel ezelőtt, mikor a csomagtartó -és kesztyűtartó világítást fabrikáltuk.

De sajna, azóta sincs ilyen rajzom.

(viszont ennek kapcsán találtam rá és ragadtam itt a klubban! :) :D)

Ok azért köszi, még bizakodom h lesz vkinek.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.