Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

Moderátorok, adminok!

Valószínű, nálam van túl érzékenyre állítva a vírusírtó, de zotya975 hozzászólására akartam reagálni a FÉK topicban, erre anti-vírus riasztási figyelmeztetést kaptam.

Nem vészmadárkodni akarok, csak gondoltam, szólok.

Még soha nem volt ilyenem.

üdv

Link to comment
Megosztás:

szeretnék kérdezni vmit.

a rekis fórumról mindig jón emil ha írnak oda.ezt hogy lehet másra is kérni?nem igazodok el a vezérlő pulton,pedig bizti én állítottam be azt is.

előre is kösz.

Ha valamelyik topicban hozzászólsz akkor a hozzászól ikon felett van 3 "egyéb lehetőséged".

Itt pipáld ki azt,hogy: kérsz e-mail értesítést új hozzászóláskor.

Ezután már fogsz e-mail értesítőket kapni. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha valamelyik topicban hozzászólsz akkor a hozzászól ikon felett van 3 "egyéb lehetőséged".

Itt pipáld ki azt,hogy: kérsz e-mail értesítést új hozzászóláskor.

Ezután már fogsz e-mail értesítőket kapni. :P

kösz.

gyors voltál.

ja és gratula a trónörököshöz.jó érzés lehet apának lenni. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Erre van ott a Webnaplo.. :D

Csak sajnos kevesen használják. :P

Tehát akkor nézzem végig a 6000 usert, hogy kinek van esetleg valami érdekes a webnaplójában? Jó ötlet. :D

Szerintem nem kellene mindenkinek, sőt minden klubtagnak sem. A komolyabban vett projektautókból szerintem nincs több néhányszor 10 db-nál. Lehet így is sokat mondok. Én most hirtelen nem tudnék mondani 10-et. Biztos van ami nem jut eszembe és olyan is amit nem ismerek, de túl sok biztos nincs. Viszont ebből biztos lennének jó kis sértődések ki is tartozik oda. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tehát akkor nézzem végig a 6000 usert, hogy kinek van esetleg valami érdekes a webnaplójában? Jó ötlet. :D

Szerintem nem kellene mindenkinek, sőt minden klubtagnak sem. A komolyabban vett projektautókból szerintem nincs több néhányszor 10 db-nál. Lehet így is sokat mondok. Én most hirtelen nem tudnék mondani 10-et. Biztos van ami nem jut eszembe és olyan is amit nem ismerek, de túl sok biztos nincs. Viszont ebből biztos lennének jó kis sértődések ki is tartozik oda. :D

Ez egy lehetőség, ami klubtagoknak adott ;)

Mondjuk én el tudom képzelni azt is, hogy valakinek nincs projektautója, csak érdkes amit meg akar osztani a többiekkel :P

Link to comment
Megosztás:

Ez egy lehetőség, ami klubtagoknak adott ;)

Mondjuk én el tudom képzelni azt is, hogy valakinek nincs projektautója, csak érdkes amit meg akar osztani a többiekkel :P

ABC rendben kezdjek neki? :D

A webnaplóról egy rossz szót nem mondtam, nincs azzal semmi gond.

Viszont Demó gondolata alapvetően jó, feltéve hogy nem akarunk egy webnapló2-t csinálni belőle, hanem csak a tényleg érdekes autókról szólna. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

ABC rendben kezdjek neki? :D

A webnaplóról egy rossz szót nem mondtam, nincs azzal semmi gond.

Viszont Demó gondolata alapvetően jó, feltéve hogy nem akarunk egy webnapló2-t csinálni belőle, hanem csak a tényleg érdekes autókról szólna. Szerintem.

Ugye most nem azt akarod kérni, hogy én mondjam meg mit csinálj ? :P

Klubtagok tudnak témát indítani.

Magam részéről semmi kivetnivalót nem látok abban, hogy a tuningon belül pár kocsinak saját támája legyen ;)

Vagy külön topic lenne erre alkalmsabb ?

Link to comment
Megosztás:

Vagy külön topic lenne erre alkalmsabb ?

Szerintem igen. De nem kellene csak úgy belecsapni a lecsóba, jó lenne megkérdezni az érintetteket, mert ha senkinek nincs kedve akkor eleve felesleges.

Ami pedig fontosabb: jó lenne kitalálni a mikéntjét is. Nem tudom ki nézte a vajlingot kezdetekben, de amikor a user autókat kezdték feltölteni, akkor tényleg csak érdekes autókat raktak fel. Aztán jöttek a dísztárcsás suzukik... és most meg ott tart ahol mindenki tudja. :D

Egyébként én úgy gondolnám hogy a useren kívül más ne írhasson a saját topikjába, és ő is leginkább csak 1 hozzászólást szerkesztene. Így teljesen átlátható maradna az egész. A bekerülésre azonban jó módszert nem tudok, de ha boldog-boldogtalan írna, akkor tényleg webnapló2 lenne. Szavazás sem túl jó mert ide is bejönne a kinek van több ismerőse. ;)

Lehet tudni hány klubtag van?

Link to comment
Megosztás:

Webnapló link. két oldal az egész.

Aki írt ide azé mind itt van.

Ne kezd Ábécésorrendben. ;)

Hát tényleg kevesen vannak, és ha jól látom elég kevés írás van kihegyezve csak az autóra.

Egyébként félre ne értse senki, nekem ez nem életem vágya, csak leírtam mit gondolok róla. Lehet mégsem jó ötlet, lehet nem is működne, egyelőre átadom a szót másnak. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen. De nem kellene csak úgy belecsapni a lecsóba, jó lenne megkérdezni az érintetteket, mert ha senkinek nincs kedve akkor eleve felesleges.

Ami pedig fontosabb: jó lenne kitalálni a mikéntjét is. Nem tudom ki nézte a vajlingot kezdetekben, de amikor a user autókat kezdték feltölteni, akkor tényleg csak érdekes autókat raktak fel. Aztán jöttek a dísztárcsás suzukik... és most meg ott tart ahol mindenki tudja. :D

Egyébként én úgy gondolnám hogy a useren kívül más ne írhasson a saját topikjába, és ő is leginkább csak 1 hozzászólást szerkesztene. Így teljesen átlátható maradna az egész. A bekerülésre azonban jó módszert nem tudok, de ha boldog-boldogtalan írna, akkor tényleg webnapló2 lenne. Szavazás sem túl jó mert ide is bejönne a kinek van több ismerőse. ;)

Lehet tudni hány klubtag van?

Speciális csoportokat kell ahhoz gyártani, hogy csak egy adott személy tudjon írni az adott témába.

Mondjuk úgy lenne értelme a dolognak, ha valakinek valami nem világos, akkor tudna tőle kérdezni.

Tehát lehet mégis jobb lenne a blog.

Fórumon regisztrált klubtagokat gyorsan meglelheted, ha itt szűkítesz a megfelelő csoportra : http://www.opelforum.hu/index.php?act=members

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Lehet buta kérdésel állok elő, de nem tudom hogy kell képet törölni a galériámból B)

Tudtok segíteni?

Galériában a képek bal felső sarkánál a pipát kipipálod, majd a lap alján a képek alatt bal oldalt a legördülő menüből kiválasztod h törlés, utána meg végrehajtásra katt

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.