Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Nálam az az avatarod a kispiroskád, háttérben egy kék autóval. Tudom, hogy hülye kérdés, hisz rutinos versenyző vagy, de F5 volt?

Személyes fotó oks, azzal nincs gond.Csak ami megjelenik a hozzászólás mellett.Na az nem akar változni......

Nos, elvileg frissítettem.De minjá megpróba újra!Amúgy még mindig a régit látom.....

Tettem fel másikat.Nem műxik.......

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Valaki vendégként érdekes fake weboldalas linkeket helyez el a galériám képeinek a hozzászólásában!!!

???

Nézzétek meg hátha mások képeinek megjegyzéseiben is fellelhetőek.

Eszméletlen hogy mik vannak. Valami digó olasz csinálhatta. :)

nem újkeletű bibi, a hiba már ki van javítva, csak még a szemetét kell kigyomlálni sok helyről. B)

Link to comment
Megosztás:

Üdv...

Új felhasználóként az alábbi észrevétellel élnék... regisztrációnál interaktív jelszóellenőrzésnél ha nem egyezik a jelszó,akkor valami ilyesmit ír, hogy a 2 jelszó nem eggyezik. Pusztán helyesírási hiba, mint ahogy gondolom az is,hogy a regisztrációs levél subjectje: Registráció aOpel Fórum- Tartalom ( Opel Fórum- Tartalom ).

Később, az aláírásban is így szerepel: A Opel fórum.

Eléggé zavaróak ezek számomra, igényességet mutatna, ha az ilyen durva helyesírási hibák javítva lennének.

Üdv:

AKZO

Link to comment
Megosztás:

Kedves AKZO!

Köszönöm, hogy nem csak észrevetted a hibákat, hanem ezeket jelezted is felénk.

Az észrevételed kapcsán fény derült több, hasonló gépelési hibára. A hibákat javítottuk, az észrevételt köszönjük. Az igényesség iránti elkötelezettség nem áll tőlünk sem távol. Ezért hibáinkat próbáljuk rövid határidővel kijavítani. Lelkesen végezve, a teljességre törekedve.

Remélem, örömmel fogod használni fórumunkat. Kellemes böngészést kívánok.

Várjuk további észrevételeidet.

Üdv, Admin

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Megkérdezhetem, hogy miről van szó ?

Igen.

Küldtem PÜ-t Powerupnak. Ő válaszolt rá ugyanugy de neki kiírta, hogy én nem kívánok PÜ-t fogadni.

Megnéztem a beállításokban. A kérdésre, hogy kívánom e tiltani a PÜ-ket, nemmel válaszoltam(alapbeállítás). Ezek után sem kaptam meg az üzit.

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Igen.

Küldtem PÜ-t Powerupnak. Ő válaszolt rá ugyanugy de neki kiírta, hogy én nem kívánok PÜ-t fogadni.

Megnéztem a beállításokban. A kérdésre, hogy kívánom e tiltani a PÜ-ket, nemmel válaszoltam(alapbeállítás). Ezek után sem kaptam meg az üzit.

Előre is köszönöm a segítséget.

Bocs a kérdés az , hogy kiapcsolom-e aPÜ küldőt.

Link to comment
Megosztás:

Igen.

Küldtem PÜ-t Powerupnak. Ő válaszolt rá ugyanugy de neki kiírta, hogy én nem kívánok PÜ-t fogadni.

Megnéztem a beállításokban. A kérdésre, hogy kívánom e tiltani a PÜ-ket, nemmel válaszoltam(alapbeállítás). Ezek után sem kaptam meg az üzit.

Előre is köszönöm a segítséget.

Ha korábban tilva volt az üzenet küldése neked és most bekapcsoltad, akkor a módosítás előtt elküldött üzenetet nem fogod megkapni.

Én most tudtam neked üzenetet küldeni.

Link to comment
Megosztás:

Ha korábban tilva volt az üzenet küldése neked és most bekapcsoltad, akkor a módosítás előtt elküldött üzenetet nem fogod megkapni.

Én most tudtam neked üzenetet küldeni.

Nah, Powerup azóta se tud. Azt írja hogy le van tiltva nálam a PÜ fogadása, pedig az üzid óta nem nyúltam hozzá.

Link to comment
Megosztás:

ilyen Pü. probléma nálam is van pontosabban Crime 78 kartársnak próbálnék küldeni ,de nem kapja meg mert olyat ír ki nekem hogy nála levan tiltva valami és nem kapja így meg .

beszéltünk telón és állítása szerint nincsen semmi letiltva . annyi volt hogy felvett a barátok listára és talán talán azóta vacakol valami .

valami megmakkant :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ilyen Pü. probléma nálam is van pontosabban Crime 78 kartársnak próbálnék küldeni ,de nem kapja meg mert olyat ír ki nekem hogy nála levan tiltva valami és nem kapja így meg .

beszéltünk telón és állítása szerint nincsen semmi letiltva . annyi volt hogy felvett a barátok listára és talán talán azóta vacakol valami .

valami megmakkant :unsure:

Nah, ahogy kitöröltem Powert a címlistámról, úgy tudott küldeni. Most viszon én nem tudok neki, valószínűleg azért mert felvett a címlistájára.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.