Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Jelezném, mert szerintem hiba, ha egy oldalra kattintok csak egy hozzászólás jelenik meg. A többi alul van összegyüjtve ( hozzászólás a témához) és egyrenként kell rájuk kattintgatni. Ez elég gáz szerintem. Biztos megint vlami fejlesztés próbálkozás következménye.

Nem történt "vlami fejlesztés próbálkozás " így ennek következménye ez nem lehet.

Több mint valószinű valamit sikerült a saját profilod megjelenítésén változtatni.

A gáz az ön készülékében van.

Megoldás : Az adott fórum témakör tetején "Beállítások" gomb. Ott a megjelenítási mód ne "Körvonalas" legyen. Állítsd vissza "Eredeti" -re.

Kérlek ellenőrizd le....

Link to comment
Megosztás:

Nem történt "vlami fejlesztés próbálkozás " így ennek következménye ez nem lehet.

Több mint valószinű valamit sikerült a saját profilod megjelenítésén változtatni.

A gáz az ön készülékében van.

Megoldás : Az adott fórum témakör tetején "Beállítások" gomb. Ott a megjelenítási mód ne "Körvonalas" legyen. Állítsd vissza "Eredeti" -re.

Kérlek ellenőrizd le....

Megvan. Tényleg jó lett! Köszönöm, ez volt a baj! Ellenben tényleg nem állítottam semmit sehová. Nem értem.

Mai termés, alul volt kiírva téma nézegetés közben: 2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó) :(

Link to comment
Megosztás:

Mai termés, alul volt kiírva téma nézegetés közben: 2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó) :(

Mert Téged nem számol bele.

1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (0 vendég és 0 anonim felhasználó)

1 felhasználó: Albert

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Helló.

Örülök hogy végre találtam egy ilyen fórumot.

De úgy gondolom hogy kicsit zavaró hogy az új hozzászólások mindíg az oldal végére kerülnek, pl. az én esetemben a 21-ik oldalon jelent meg a hozzászólásom, és csak reménykedem hogy valaki elolvassa.A rendszeres fórumozók már biztosan hozzászoktak, de aki először jár itt az első néhány hozzászólást fogja elolvasni amik nagyjából 2004-5-ösek. Szerintem ha mindíg az utolsó hozzászólás lenne az elején, az jobb lenne.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Helló.

Örülök hogy végre találtam egy ilyen fórumot.

De úgy gondolom hogy kicsit zavaró hogy az új hozzászólások mindíg az oldal végére kerülnek, pl. az én esetemben a 21-ik oldalon jelent meg a hozzászólásom, és csak reménykedem hogy valaki elolvassa.A rendszeres fórumozók már biztosan hozzászoktak, de aki először jár itt az első néhány hozzászólást fogja elolvasni amik nagyjából 2004-5-ösek. Szerintem ha mindíg az utolsó hozzászólás lenne az elején, az jobb lenne.

Itt a komolyabb forumozók ha pl nincsenek 2 napot végigolvassák az összes HSZ-t ami a 2 nap alatt volt :D Így én is de oylan nincs hogy 2 napot nemvagyok..

Egyébként sztem így praktikus... MOst nemakarok belemenni itt a mysql parancsba hogy nem ORDER BY ID DESC hanem ORDER BY ID ASC mert nemlényeg :)

Hú ide egyáltalán nekem beszabad ugatnom??? :) ha nem akkor elnézést :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Az opeles oldalaknál Joomla alap rendszert használok. Elég rég dolgozok vele még Mambo kiskora óta. Persze sok oldalnál nem megoldás ez a CMS alap. A képtárnak mostanság ezt a Plugin-t használom: "Simple Image Gallery Plugin". Opel club.hu is pl.

Úgy tudom te leszel a webmaster mediterránban, írj mailt kérlek és beszéljük meg a részleteket.

Link to comment
Megosztás:

Az opeles oldalaknál Joomla alap rendszert használok. Elég rég dolgozok vele még Mambo kiskora óta. Persze sok oldalnál nem megoldás ez a CMS alap. A képtárnak mostanság ezt a Plugin-t használom: "Simple Image Gallery Plugin". Opel club.hu is pl.

Úgy tudom te leszel a webmaster mediterránban, írj mailt kérlek és beszéljük meg a részleteket.

Oké de skyp jobblenne ha van vagy MSN nekem mindegy melyik de ha mail akkor mail :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.