Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

jogos csak nem tudni értelmezni amit olvasni:) Vannak napok amikor nem megy az agy:) Csak annyira tetszik a vajbőr belső....

valóban szép, de ha olyat szeretnél, felejts el a kék-szürke-fekete farmert, meg a színes ruhákat... egyik ismerősnek volt vajszínű bőr az Ódiban... állandóan tisztíttatni hordta, kényes nagyon.
Link to comment
Megosztás:

valóban szép, de ha olyat szeretnél, felejts el a kék-szürke-fekete farmert, meg a színes ruhákat... egyik ismerősnek volt vajszínű bőr az Ódiban... állandóan tisztíttatni hordta, kényes nagyon.

Meghagynám a fekete bőrt iss és csak ünnepi ülés lenne:) vagy fehér öltönybe járnék:)

Link to comment
Megosztás:

valóban szép, de ha olyat szeretnél, felejts el a kék-szürke-fekete farmert, meg a színes ruhákat... egyik ismerősnek volt vajszínű bőr az Ódiban... állandóan tisztíttatni hordta, kényes nagyon.

Szabad ellentmondanom? 2 vaj bőrős is van/ volt - annyira nem gáz :) évente 1-2x bőrápolás és jó...

Link to comment
Megosztás:

Na erre én is kiváncsi volnék:-)

Illetve az ápolás folyamata is érdekelne, kinek mi vállt be. Köszi.

Tényleg, mivel lehet ápolni a bőr ülést?Ki mit ajánl hozzá?

Én a Tecsó és egyéb multiknál vehető bőrápolókat használom, illetve ritkán elviszem autómosóba egy teljes ápolásra...

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni van egy omegám,2.0dti 101 ló x20dth motkóddal 2000-es évjárat!Ez szép és jó lenne.DE AZ AUTÓ VÉGSEBESSÉGE 100-120 KM/H KÖZÖTT MOCOROG.AZ ALAPJÁRAT FIX.700 KICSEKKOLTÁK NINCS HIBA 2 HELYEN IS FIZETTEM A BIZTONSÁG KEDVÉÉRT,DE NEM HOZOTT SEMMILYEN HIBAKÓDOT.A MOTORCSEKKER LÁMPA NEM GYULLAD KI CSAK AKKOR VILÁGIT AMIKOR RÁADOM A GYUJTÁST HA BEINDITOM ELALSZIK,ÜRESBEN A FORDULATOT 2500-3000-IG SZÉPEN VESZI UTÁNA LELASSUL A MUTATÓ VALAMIÉRT ELTÜNIK AZ ERŐ ÉS SZÉP LASSAN BUKDÁCSOK CSAK FEL 5000-IG MÁR AMIKOR FELMEGY,MENETKÖZBEN 2300-2800 KÖRÜL VÉGE A GÉPNEK NINCS TOVÁBB EZ 5.-BEN OLYAN 100-120 KÖRÜL VAN EGYENESBEN.NEM KAPKOD NEM RÁNGAT NEM DADOG CSAK NEM MEGY EZ VÁROSBAN JÓ MERT FOGYASZTÁS HELYETT INKÁBB TERMELI A GÁZOLAJAT,DE IGY NEM JÁRHATOK VELE,A TURBÓ MÜKÖDIK HANGTALAN A CSÖVET SZÉPEN FELFUJJA,A LÉGTÖMEGMÉRÖT,HA KIKÖTÖM A MOTORCSEKKER VILÁGIT,DE ÉRDEKES MÓDON UGYAN UGY VISELKEDIK AZ AUTÓ SE NEM ROSSZABB SE NEM JOBB.SÍK TEREPEN TUDOK ELÖZNI GYORSULGAT,DE HA PARTOT KAP AKKOR HALÁL VAN TELJESEN 1-IG VISSZA ÉS 20KM/H IRÁNY A PART SE LENDÜLET SE ERŐ.SEGITSETEK,HA TUDTOK ELÖRE IS KÖSZÖNÖM.

Link to comment
Megosztás:

Elnézést! Nem a caps a lényeg abban amit irtam hanem a tartalom a caps csak figyelem felkeltés volt az okos válaszokra.

Ha esetleg a gondomban is tudsz segiteni amit leirtam akkor azt megköszönöm.

Sejtettem, hogy nem az a lényeg, csak itt a legtöbben igen jól tudják olvasni a kis betűket is. A problémád elég sok minden lehet, adagoló, turbo vákuum rendszer, maga a turbo, stb, egy felkészült szervizben nézesd meg, ahol ismerik konkrétan az X20DTH-t. Itt egy szám: 20/9345-114 Lantos Zsolt, ő már látott ilyet.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sejtettem, hogy nem az a lényeg, csak itt a legtöbben igen jól tudják olvasni a kis betűket is. A problémád elég sok minden lehet, adagoló, turbo vákuum rendszer, maga a turbo, stb, egy felkészült szervizben nézesd meg, ahol ismerik konkrétan az X20DTH-t. Itt egy szám: 20/9345-114 Lantos Zsolt, ő már látott ilyet.

Én miskolci vagyok ő hol lakik??? Mert ha nagyon messze akkor nincs sok értelme.Az opelben kizárták az adagolót mert az alapjárat szép egyenletes a fordulatot üresen veszi az EGR szelep jó a légtömegmérő jó a turbó nyomás jó a vákuumrendszert kimérettem azok is dolgoznak a turbó is kapcsol 1500-nál de utána halál van az istennek nem megy ahogy kéne a kompjuter semmilyen hibát nem hoz tök üres.

Link to comment
Megosztás:

Én miskolci vagyok ő hol lakik??? Mert ha nagyon messze akkor nincs sok értelme.Az opelben kizárták az adagolót mert az alapjárat szép egyenletes a fordulatot üresen veszi az EGR szelep jó a légtömegmérő jó a turbó nyomás jó a vákuumrendszert kimérettem azok is dolgoznak a turbó is kapcsol 1500-nál de utána halál van az istennek nem megy ahogy kéne a kompjuter semmilyen hibát nem hoz tök üres.

Keress másik Opel szervizt, ahol értenek hozzá, vagy vidd a Viktor által ajánlott helyre. Amúgy a hiba már le lett írva, benn a topicban...
Link to comment
Megosztás:

Azért nem semmi, 1 hozzászólással teleüvöltözni a topicot. Ilyenkor hol a moderatúra? Hol a nagy és igazságos uhuhu?

Ha zavar egy hozzászólás, nem olyan nehéz rákattintani az alábbi gombra, és akkor nem születik emiatt felesleges hozzászólás senkitől sem, mint ahogy ez is az, és az összes többi, ami ezzel kapcsolatosan születik.

Hogy egyértelmű legyen, mire kell kattintani:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha zavar egy hozzászólás, nem olyan nehéz rákattintani az alábbi gombra, és akkor nem születik emiatt felesleges hozzászólás senkitől sem, mint ahogy ez is az, és az összes többi, ami ezzel kapcsolatosan születik.

Hogy egyértelmű legyen, mire kell kattintani:

Aha! Akkor így kell spiclinek lenni! Köszönöm de Renegát vagyok, nem TETŰ!
Link to comment
Megosztás:

Aha! Akkor így kell spiclinek lenni! Köszönöm de Renegát vagyok, nem TETŰ!

Nem, te nem renegát vagy, hanem a fórumon kötekedős. Én ezt a címet neked tudnám ajándékozni, akár egyéni rangként is.

Attól, hogy ráböksz a gombra, még nem leszel spicli, hanem segíted a moderátorok munkáját, hogy ne kelljen az ilyen, és ehhez hasonló felesleges hozzászólásokat törölni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem, te nem renegát vagy, hanem a fórumon kötekedős. Én ezt a címet neked tudnám ajándékozni, akár egyéni rangként is.

Attól, hogy ráböksz a gombra, még nem leszel spicli, hanem segíted a moderátorok munkáját, hogy ne kelljen az ilyen, és ehhez hasonló felesleges hozzászólásokat törölni. ;)

Azt töröltök amit csak akartok. Kisajátítottátok, a ti kis játszóteretek maradt. De egyre kisebb ez a játszótér...
Link to comment
Megosztás:

Ez szörnyű hogy csak a saját hülyeségeitekkel vagytok elfoglalva mint egy magán chatszobában,ahhoz képest hogy mennyire osztjátok itt az észt egy értelmes hozzászólás nem hagyta el az ujjatokat,abban a hiszemben fordultam hozzátok,hogy talán itt segítő választ kapok a gondomra mert ez itt mégis csak egy opel klub vagy mi a fene,de tévedtem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.