Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tagság


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 192
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

én is itt vagyok!!! Veszprém megye, Zirc (nekem több van mint 10 hozzászólás :) )

Milyen klubot akartok létrehozni?

Mi lenne a neve?

Nagyon előnyösnek tartom hogy egy kis talit összehozzunk Veszprémbe.....

Lehetne FEKEV Opel Klub. Fejér megye Komárom-Esztergom megye Veszprém megye Opel Klub. :)

Link to comment
Megosztás:

Szóval hogy is van ez a tagságos dolog? Csak akkor lehetek régió tag, ha már klubtag vagyok, jól gondolom?

Jelenleg még nem alakult meg a régió klubja, így még egy darab régió tag sincs. Most gyűjtjük a megfelelő számú MOTE tagot és egy vezető egyéniséget. Amennyiben ezek meglesznek, megalakul a régió klub, s ekkor válunk régió taggá.

Vagy zép Dunántúli Opel Club

Szerintem... :)

Ez se rossz. Szerintem érdemes lenne majd nyitni egy szavazást a névről mielőtt megalakulunk.

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg még nem alakult meg a régió klubja, így még egy darab régió tag sincs. Most gyűjtjük a megfelelő számú MOTE tagot és egy vezető egyéniséget. Amennyiben ezek meglesznek, megalakul a régió klub, s ekkor válunk régió taggá.

Ez se rossz. Szerintem érdemes lenne majd nyitni egy szavazást a névről mielőtt megalakulunk.

Egyetértek! Ki is lesz a vezető?

Szerk: Nekem személy szerint a Közép dúnántúli Opel klub jobban tetszik..elvégre ez egy magyar klub. A Mediterrán Opel Club-nak sem Mediterranean a neve.

hm? Nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek! Ki is lesz a vezető?

Szerk: Nekem személy szerint a Közép dúnántúli Opel klub jobban tetszik..elvégre ez egy magyar klub. A Mediterrán Opel Club-nak sem Mediterranean a neve.

hm? Nem? :)

Vezető? Nem hinném, hogy tolonganának a jelentkezők. Ha azt mondanám, hogy a veszprémi vezetőséget elvállalom, de az a nagyfőnök szerepéhez nincs elég időm/tapasztalatom, akkor lehet, hogy rám marad az egész. Nem hiszem, hogy igazi vezető alkat lennék.

A legegyszerűbb megoldás a Közép-Dunántúli Opel Klub szerintem. Egy picit azért "haza" húz a szívem, így arra gondoltam, hogy Bakony Környéki Opel Klub. Ezek jelenleg csak javaslatok, majd a nép dönt. (Igaz, a nép már sok mindent (le)döntött úgy 20 évvel ezelőtt, de ez most nem fontos.)

Link to comment
Megosztás:

Utánakérdeztem mackosajt-nál, hogy az Astra 'G' Klub tagság kizárja-e a régió tagságot. A válasz nem, így Dom is felkerült a listára.

Tiv.-et megkerestem privátban, hogy lenne-e kedve csatlakozni. Még nem válaszolt, de ami késik, az nem múlik.

Így állunk most:

1. zocsa001 - Dorog

2. Zsoltee87 - Nyergesújfalu

3. Arti - Veszprém

4. daykiller - Várpalota

5. invictus - Tatabánya

6. tgabika76 - Veszprém

7. Alex0403 - Zirc

8. FPepe - Kápolnásnyék

9. Dom - Pusztaszabolcs

10.

.

.

.

Link to comment
Megosztás:

Végre megleszünk. :)

Olvastam pár helyen, hogy a Közép-Dunántúlt az itt leledző 4 királyi város miatt (Szfehérvár, Esztergom, Tata, Veszprém) nevezik Királyi Régiónak is. Esetleg ez szép lehetne név ügyében, mert nem olyan modern, hagyományokra, történelemre is utal és különleges is. Mit szóltok?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.