Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ebből az a következtetés, hogy F18 házba is be kell menjen az F20 belső akár.

Amúgy elég durva, hogy csak azért mert hidraulikus kinyomós egy váltó, 20 helyett mindjárt 50-60-at kérnek érte...

És mindenütt a motort kérdezik... a váltó típusát nagyon kevés helyen tudják a hirdetők... mindet szinte vissza kell hívni, mert megnézi. :lol:

jah... és nem értik, hogy miért nem azt mondom, milyen kocsiba lesz (mert egyből 2x-es árat mondanak, pedig pont most néztem... jó, ha 1 misit ér a vectra, miközben a felét is ráköltöttem már, és ugye drágábban vettem)

Link to comment
Megosztás:

Üdvözöllek az ÉLET-ben :lol: :lol:

sejtettem én, hogy esett az ára, jócskán, csak most családban páran magyaráznak, és hát ki kell ábrándítani őket a dolgokból.

Mióta Wolfi megvette az övét, azóta sejtettem, hogy igencsak mélyen van az ár. :P

de pont most, mikor már ha azt veszem, hogy mindenhez volt nyúlva, mióta nálam van, akkor a csere lenne a legnagyobb hülyeség... mármint hasonló kényelmű szintnél, használtban. Esetleg ülhetnék 1.4 classicba... de az meg nem az én világom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olvastam ezt a marketingbullshit-et énis de azon gondolkozom, mi van akkor ha valamilyen alkatrész cserélve volt....ekkor ugye alig van kopás....vagy minek a kopását mérik?

Az a bajom velük is lehet, hogy tényleg óó a cuccuk de semmi konkrétum nincs...kb mint a Teleshop-os 36%-al több szösz összeszedő Magic henger :lol: :lol:

Ez a 7500-ért teljesíménymérés barátinak tűnik, de kint vannak a világ vége után 2 fával :lol:

beteszek a csomagtartóba még egy egykettest akkor 2.4 es lesz és 150 le, megyek is leméretni :P

Link to comment
Megosztás:

volt kárszakértő, gazdasági tk, holnap felhív h mennyi volt az eurótax ára de h mennyit kapok azt még nem tudom meg egy ideig........

ne felejts el bérautó hozzájárulást kérni. ezt a kárbejelentéstől a kifizetésig kérheted, napi 3000-et szoktak adni. :lol:

lehet hogy kicsit meg kell taposni őket érte, de ki kell fizetniük azt is.

Link to comment
Megosztás:

ne felejts el bérautó hozzájárulást kérni. ezt a kárbejelentéstől a kifizetésig kérheted, napi 3000-et szoktak adni. :lol:

lehet hogy kicsit meg kell taposni őket érte, de ki kell fizetniük azt is.

ezt kifejthetnéd bővebben is, jöv hét pénteken megyek be Gyáli útra kárbejelentő lapot leadni, ott verjem az asztalt???????

Link to comment
Megosztás:

Holnap nem ér rá esetleg valaki, aki ismeri a különbségeket a váltók közt(vagyis felismeri őket), és mondjuk van ráérős ideje, és utiköltséget fizetném, és elhozna nekem egy váltót vagy Üllőről, vagy Mezőkövesdről? esetleg. most még pontosítás alatt van 2 lehetőségről a dolog, és így már sajna ma én nem tudok elmenni egyikért sem, mivel reggel melózni kell menjek, és jó lenne, ha mondjuk holnap délre ideérne a váltó. Akkor hétvégére ülhetnék vissza a vectrába.

Link to comment
Megosztás:

ezt kifejthetnéd bővebben is, jöv hét pénteken megyek be Gyáli útra kárbejelentő lapot leadni, ott verjem az asztalt???????

Semmi különös, írnod kell csak egy papírt, hogy igényled a bérautó hozzájárulást a kárbejelentés időpontjától

a kifizetés időpontjáig. Ha van már igénylőpapírod pl szállítási költség megtérítéséről, akkor ahhoz is beírhatod

ezt. A mértékét ők fogják meghatározni, de nekem egy hónapja 3000-et határoztak meg, valszeg neked is

ennyi lesz. Nekem elsőre megadták szó nélkül, de hallottam már olyanról, hogy vitáztak rajta, viszont muszáj

nekik, ne hagyd magad ha kukacoskodnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.