Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mégis csak c20let fűzött belső lesz a gépembe? :(

No, csak nem kevés a 170 ló a gépben máris? :cry:

Szerintem erről a LET dologról ne sokat ábrándozz, mert nem ismerem ugyan az anyagi helyzeted,

de felteszem nincsenek millióid a projektre :P Márpedig egy ilyen projektben az a legkevesebb,

hogy megveszel egy LET motort egy 28-as váltóval 400-ér vagy 500-ér. :D

Link to comment
Megosztás:

No, csak nem kevés a 170 ló a gépben máris? :cry:

Olvass vissza, már 200 lett. :D ha a moré 242le, és ment 15.1-et.. :P

Szerintem erről a LET dologról ne sokat ábrándozz, mert nem ismerem ugyan az anyagi helyzeted,

A válasz a mondatodban rejlik... ;)

Future kollega most épp ezt csinálja magának, és csábító a dolog számomra... :(

Link to comment
Megosztás:

azon gondolkodtamha számolgattok mivel anti autoja 300le volt és 13,8 at ment a muha kadettja kb 100kg al könnyebb volt és ugye a gyári turbo nem tud 320 nál többet es a kadett 12,2 öt is ment ,akkor a 100 kilo meg a 20 lo az 1,6 másodperc , akkor hogy is van ez ???? a jo idő höz sokkal több kell mint loerő le is kell vinni az utra nem? én a tehénnel 14,8 at megyek 1540kg val és nincs gsi ami utolér szal nem lehet időt tippelni meg auto teljesitményt megitélni idő böl , gurolosbol el kell baszni neki azt kész minnyá rájönnétek mekkora a külömbség mondjuk egy 15,5 gsi és a 15,1 et tudo mor verdája közt lenne kamillázás

Link to comment
Megosztás:

Pontosítva: Future turbója szerintem régebben készül mint amióta nekem gsi-m van....és 2005 május 13-án (pénteken) vettem. Most meg 2007 október vége van. Azért ez nem kis idő :(

A hátteret nem tudja senki, nagyon sok embernek azért nem a kocsi az első, majd kész lesz neki, nagyon sokat dolgozik, de kell másra a lóvé..

Link to comment
Megosztás:

Sztem van itt gyorsulós topic vhol biztos, én pl magasról lesz@rom, hogy Csabi kocsija hány le, és , hogy mennyit úszik forró zsírban 100méteren...

DEviszont k.jó gokartpálya van a kozma uccccában, zsír új pálya+kocsik, és csúszik mint állat, nagyon ######a. 1800/9perc.

Még Era is keresztben ment... :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Érdeklődnék hogy ha viszek egy nyolcszelepes Opel motorhoz való 4-2-1-es leömlőt, akkor mennyiért tudjátok lemásolni 1, illetve 5 darabos mennyiségben.

Lexmaul leömlőről van szó egyébként.

Üdvözlettel / Regards

DEMJÉN Albert

------------------------------------------------------------------------

Üdv!

A leömlő ára függ a kialakításától ill az anyagától persze függ a mennyiségtől a sablonozás idejétől stb. Általában a 4-leömlők ára 40-től 55-60ezer forint között alakul sima vas anyagból!Pontos árat akkor tudunk mondani ha láttuk a mintát!

Tisztelettel:

Janó-dob Kft.

Link to comment
Megosztás:

Sztem van itt gyorsulós topic vhol biztos, én pl magasról lesz@rom, hogy Csabi kocsija hány le, és , hogy mennyit úszik forró zsírban 100méteren...

DEviszont k.jó gokartpálya van a kozma uccccában, zsír új pálya+kocsik, és csúszik mint állat, nagyon ######a. 1800/9perc.

Még Era is keresztben ment... :(

Nem tudom hogy ezt a hozzászólást hogy vegyem, van valami gondod esetleg velem? Leszarod azt a témát amiről én beszélgetek akárkivel is? Én meg leszarom a gokártos hülye hozzászólásodat, biztos van olyan téma itt valahol..

Azt hiszem ez volt az utolsó hozzászólásom itt, nem akarok én it vitatkozni senkivel, majd meglátom mennyire szarsz le ha bemegyek a csergőbe... nyugodtan lehet törölni az egész regemet.... Szevasztok..

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hogy ezt a hozzászólást hogy vegyem, van valami gondod esetleg velem? Leszarod azt a témát amiről én beszélgetek akárkivel is? Én meg leszarom a gokártos hülye hozzászólásodat, biztos van olyan téma itt valahol..

Azt hiszem ez volt az utolsó hozzászólásom itt, nem akarok én it vitatkozni senkivel, majd meglátom mennyire szarsz le ha bemegyek a csergőbe... nyugodtan lehet törölni az egész regemet.... Szevasztok..

Nincs gondom veled, csak kicsit NEKEM sok volt a témából, meg lehet sértődni, igazábol az sem érdekel annyira, de nem ez volt a célom, Anti is lovagol a témán, ő nem sértődött meg. Asszem nem is a Te hozzászólásodra válaszoltam, meg egyáltalán meg sem szólítottalak. Mielőtt vagdalkoznál, lehetne tájékozódni, hogy mit is akartam mondani, mert szerintem számodra semmi sértőt nem írtam. Ha igen akkor bocs. (Ja, jöhecc a Csergőbe nyugodtan, bármelyik kollega szivesen kiszolgál...)

Link to comment
Megosztás:

Sztem van itt gyorsulós topic vhol biztos, én pl magasról lesz@rom, hogy Csabi kocsija hány le, és , hogy mennyit úszik forró zsírban 100méteren...

DEviszont k.jó gokartpálya van a kozma uccccában, zsír új pálya+kocsik, és csúszik mint állat, nagyon ######a. 1800/9perc.

Még Era is keresztben ment... :P

Dehát gokart topik is van. :(

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=418

Link to comment
Megosztás:

...4-2-1...

Az egészet azért írtam le mert vettem Subitól mégegy Lexmaul leömlőt a GTE-re nagyon kell. Mivel 1kutynak is kéne, gondoltam rá hogy megkérdem mennyiért másolnának, dehát ez így ebben a formában horror. Még majd megkérdek egy másik bácsit is aki Diny Brutálkája alá csinálta a kipuffot és fogja a GTE alá is ha minden igaz. Többieket érdekelheti a dolog ha a bácsi épeszű áron legyártaná? Pista, Pehi, Lanti, Gelko, akárki?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.