Jump to content
OPEL FÓRUM

Corsa D - Általános -

Recommended Posts

• Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

Helló! Ha jól látom és fordítom az orosz szöveget, akkor a lényeg a következő. Az ülőlap elejénél van 3 műanyag takaró, alatta torx csavarokkal. Azokat kiszeded, majd az ülőlapot az eléjénél fogva

Szia én is így szívtam meg, ugyanez ez az eset, se bikázás, se másik aksi, tologathattuk is, az összes biztosítékot átnáztük, és csak csak villog a immo, a pótkulcs se segített. A maszek autószerelők

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni ülés ügyben! Tegnap jöttem haza munkából, és egyszer csak egy nagy fémes pattanás hang kíséretében elszakadt vagy kiugrott az ülés háttámlájának a bel

olyan mint egy pici gtc :)

nekem pont ez a bajom....a vw konszernben sem teccik h a bora kicsi passat az octavia kicsi SuperB stb,stb....sztem egy modellnek is lehetne egyedibb arculata nem csak egy márkának.....

Hozzászólás linkje
Megosztás:
nekem pont ez a bajom....a vw konszernben sem teccik h a bora kicsi passat az octavia kicsi SuperB stb,stb....sztem egy modellnek is lehetne egyedibb arculata nem csak egy márkának.....

Ilyen alapon akkor a H astra C vectra(az új) is hasonlít előlről... hogy a sor teljes legyen. :)

Amúgy nekem teccik! :)

Hozzászólás linkje
Megosztás:

CSatlakozom.Egyébként a D Corsa alváza u.a. mint a GP-é.Szal lehet tök8 melyiket veszed meg, ugyanazt kapod, más jellel."kisastrah"-nak kitűnő, így 3 ajtóval előlröl még nékem is bejövős, de ott annak a sárgának a hátulja...........még ebből a nézetből is kérdőjel.Erősen.

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Én olyasmit olvastam itt kint, német autós újságban, hogy majd kb. június-július körül dobják piacra itt németben! Nem tudom, hogy szerény hazánkba mikor fog befutni! Ezt még februárban olvastam. :)

Amúgy nekem is nagyon tetszik! :) :(

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Úgy olvastam valahol,hogy az augusztusi Londoni autószalonon mutatják be majd,és szeptembertól árulják.

Osztom azt a véleményt,hogy a sárga még csak egy tesztverzió ,a piros már jobban ki van dolgozva.Lásd a kis üveget a viszapillantónál ami a sárgán még műanyag a piroson már üveg ,vagy a ködlámpa környéke,a sárgán antenna sincs,és tényleg SX4 kinézete van az elejének.Vagy mondjuk úgy hogy gyárilag morcosított!

Viszont a pirossal máris lehetne beállni az udvaromra.Az nekem nagyon bejövős! :)

Hozzászólás linkje
Megosztás:
mondjuk nem ez teszi azzá, nézd csak meg az új Focus-t, azon a "kisablak" műanyag maradt :)

Igen,értem én ,csak nekem az a műanyag olyan mintha azt mondták volna,hogy:

"már nem tudunk ide mit kitalálni,rakjunk oda csak egy kis fekete műanyag darabot."

Ezért gondoltam,hogy a sárga még csak próba darab.

Egyébként ahogy telik az idő és közeledik a bemutató ,egyre szebb és szebb képek jelennek meg róla.Szép kis autó. :)

Hozzászólás linkje
Megosztás: