Jump to content
OPEL FÓRUM

Recommended Posts

No elkészült a weboldal alapjai.

Mediterrán Opel Club

Ha nem tetszene a középső kép lehet erre is cserélni: KLIKK

hemi@opelklub.hu -ra jöhet még info amit kirakhatunk.

Most már működik !!! Ez valami gyönyörűűűű !!! :lol: :lol: :) Részemről nem cserélünk.

Bár lehet, lesz aki megkérdi, hol a néni és a Nap? :D :)

Az asszony :) kérdi, hogy hol ez a hely? Oda akar vinni nyaralni. :D (majd felküldöm a fára :lol: )

Kadettklubon már mindenki megszokta, hogy semmi nem tetszik, de szerintem ne pálmafás legyen. Olyan nincs Magyarországon. Vannak szép magyar tájak is.

Már megint bajod van. :)

Magyarországon csak a Tenkesalja mediterrán jellegű, fényképezzem le a hegyoldalt? :)

Kadettklubon már mindenki megszokta, hogy semmi nem tetszik, de szerintem ne pálmafás legyen. Olyan nincs Magyarországon. Vannak szép magyar tájak is.

Akkor maradnak a csajok! Azok viszont vannak! :) :) :D :lol:

Tucc jobbat, ami mediterrán jellegű? Esetleg a Villányi hegység déli fekvésű, sziklás-köves lankái? Mert nálunk kb. ez a legmediterránabb jellegű terület. Ez csak egy szimbólikus dolog.

De várjuk az építő jellegű ötleteket! :lol: Mecsek a TV-toronnyal (elég sablonos), esetleg a lokátorral? Az még nincs kész. Lehetne még egy cabrio opel a napsütésben, persze csakis ledér csajok társaságában :) .

Akkor az életben nem mosnánk le magunkról, hogy a "mediterrán" név a klub langyos jellege miatt van. :)

Na várjunk csak! Én úgy értelmeztem a casting-ot, hogy én válogatom a csajokat!!! Nem pedig én leszek a képen, Te bibás! :) :) :D :lol:

Na várjunk csak! Én úgy értelmeztem a casting-ot, hogy én válogatom a csajokat!!! Nem pedig én leszek a képen, Te bibás! :) :) :) :lol:

Tudom, de akkor nem szólhattam volna be, és akkor lehet nem tudtam volna aludni az éjjel. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.